M jak miłość. Tylko Ala zostanie w bistro Kingi. Tajemnicze zniknięcie Ewy po odejściu Lilki - ZDJĘCIA

i

Autor: vod/tvp M jak miłość. Tylko Ala zostanie w bistro Kingi. Tajemnicze zniknięcie Ewy po odejściu Lilki - ZDJĘCIA

M jak miłość. Tylko Ala zostanie w bistro Kingi. Tajemnicze zniknięcie Ewy po odejściu Lilki - ZDJĘCIA

W nowych odcinkach "M jak miłość" w ślad za Lilką (Monika Mielnicka) zniknie Ewa (Jowita Chwałek)? Taki wniosek można wyciągnąć z wypowiedzi Alicji Ostolskiej, czyli serialowej Ali na jej profilu na Instagramie. Śliczna aktorka odpowiedziała na pytanie fanów o to, czy jest szansa, że w bistro Kingi (Katarzyna Cichopek) znów pojawi się dawna ekipa kelnerek. I wygląda na to, że serialowa Ala zostanie tam sama! Co się stanie z Ewą w "M jak miłość"? Czy podobnie jak Lilka znajdzie sobie milionera i poleci z nim w daleki świat?

Co się stanie z Ewą "M jak miłość"? Czy znajdzie milionera i ruszy w świat za Lilką?

Wygląda na to, że Ala w "M jak miłość" zostanie w bistro Kingi sama. Kiedyś rozrabiały tam 3 dziewczyny, doprowadzając nie raz Zduńską do szału. Ewa, Ala i Lilka zaprzyjaźniły się jeszcze w Grabinie i wyglądało na to, że to przyjaźń na długie lata. Scenarzyści jednak mieli inny pomysł i okazuje się, że w bistro na posterunku zostanie tylko ta kelnerka, która zapowiadała się na najbardziej "niegrzeczną"!

Na profilu Ostolskiej na Instagramie odbyła się rozmowa młodziutkiej gwiazdy z fanami. Padło między innymi pytanie o dalsze losy 3 przyjaciółek. I serialowa Ala nie miała najlepszych wieści. 

- Czy będą jeszcze odcinki z wami w trójkę: ty, Ewa (Jowita Chwałek) i Lilka? - zapytali fani. 

- Niestety nie :( - zdradziła Ostolska. 

Na szczęście śliczna gwiazda potwierdziła, ze ona zostaje w "M jak miłość" i zobaczymy ją w nowych odcinkach - zobacz w GALERII ZDJĘĆ. Co się stanie z Ewką?  

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1641: Anita wyda Polę jej matce Weronice. Tak ukochana Gryca załatwi go za jego plecami

Na temat dalszych losów Ewy w "M jak miłość" wypowiedziała się grającą ją Jowita Chwałek na swoim profilu na Instagramie. Fani zaczęli się dopytywać pod jednym z jej zdjęć, czy zobaczymy jej bohaterkę w nowych odcinkach. 

- Kiedy pojawisz się w m jak miłość?

- W najbliższej przyszłości się nie pojawię ☺️ - aktorka nie pozostawiła wątpliwości. 

W nowym bistro Kingi, zarządzanym przez Frankę (Dominika Kachlik), to właśnie Zduńska wzięła na siebie dużą część obowiązków kelnerki. W nowych odcinkach "M jak miłość" wspomagać ją będzie śliczna Ela, a Ewa tajemniczo zniknie. Czy podąży śladem swojej przyjaciółki Lilki i znajdzie sobie milionera? A może wyjedzie za granicę na studia? Zapewne dowiemy się wszystkiego uważnie śledząc losy najmłodszego poko0lenia w "M jak miłość".  

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1636: Potworny koniec Budzyńskiego i Wernera. Klienci kancelarii po tym co usłyszą o przeszłości Andrzeja zaczną uciekać jeden po drugim! – ZDJĘCIA

M jak miłość. Tych scen na ślubie Franki i Pawła nikt nie wiedział! Szczęście Zduńskich nie potrwa długo?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze