M jak miłość. Tajemnice Dominiki Kachlik wyszły na jaw! Rzuci serial dla kariery w Hollywood?

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość. Tajemnice Dominiki Kachlik wyszły na jaw! Rzuci serial dla kariery w Hollywood?

M jak miłość. Tajemnice Dominiki Kachlik wyszły na jaw! Rzuci serial dla kariery w Hollywood?

2021-06-04 11:39

Dominika Kachlik, czyli Franka z "M jak miłość" zyskała dużą rozpoznawalność właśnie przez grę u boku serialowego Pawła (Rafał Mroczek). Pojawiła się w jego życiu niespodziewanie i tak już zostało, bo miniony sezon "M jak miłość" zakończył się przecież oświadczynami Zduńskiego. Jak się okazuje Dominika Kachlik ma swoje tajemnice zawodowe, o czym nie wiedzą fani. Mówi się o jej udziale w amerykańskiej produkcji. Rzuci "M jak miłość" i wyjedzie robić karierę w Hollywood, a Paweł znów zostanie całkiem sam?

Dominika Kachlik odchodzi z "M jak miłość"?

W "M jak miłość" po wakacjach 2021 szykuje się ślub Franki i Pawła. Chociaż w życiu Zduńskiego było już sporo kobiet, Franka na tyle go urzekła, że pod koniec minionego sezonu "M jak miłość" oświadczył się kobiecie. Na początku usłyszał stanowcze "nie", ale w końcu wybranka przyjęła pierścionek.

Wiadomo już, że los nie będzie dla nich łaskawy. Wszystko przez to, że do "M jak miłość" po wakacjach 2021 wracają inni bohaterowie, w tym była kochanka Pawła i były narzeczony Franki. Pewnym jest, że ostro namieszają w planach na ślub, do którego w ogóle może nie dojść. To z powodu prywatnych planów aktorki?

Przeczytaj: Śmierć Kasi Górki w Barwy szczęścia. Pożegna się z rolą ginąc pod gruzami wielkiego wybuchu po wakacjach 2021?

M jak miłość. Bracia Mroczek zagrają innych bohaterów! To nie do uwierzenia, że Piotrek i Paweł mogą zniknąć. Te zdjęcia mówią wszystko - WIDEO

Wiadomo już, że Dominika Kachlik ma swoje plany zawodowe, związane z amerykańską komedią romantyczną. To przekreśli jej rolę w "M jak miłość"? Raczej nie, ponieważ zdjęcia do hollywoodzkiej produkcji już się odbyły, a kobieta zagrała zarówno w Ameryce, jak i w polskim serialu. Niepokojące jest jednak to, że finał sezonu "M jak miłość" wskazywałby na to, że Krzysiek znów namiesza i Franka nie weźmie ślubu z Pawłem. Do tego pojawienie się Majki (Laura Samojłowicz) może wszystko przekreślić. Wygląda to tak, jakby scenarzyści "M jak miłość" chcieli się pozbyć Franki z życia Pawła. 

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2021. Anita i Kamil odmienieni! Melania Grzesiewicz pokazała ich metamorfozę

Dominika Kachlik może się pochwalić różnymi epizodycznymi rolami, m.in. w serialu "Przyjaciółki", ale też w "Singielce" czy "Ojcu Mateuszu". Co ciekawe, aktorka pojawiła się już wcześniej w "M jak miłość", ale zagrała tam inną osobę! Dopiero teraz scenarzyści obsadzili ją w sporej roli wybranki Pawła. Kachlik dzięki udziałowi w amerykańskiej komedii może ma szansę na międzynarodową karierę. Nie wiadomo jak to wpłynie na losy jej bohaterki w "M jak miłość". Po wakacjach 2021 szykują się spore zmiany. 

Najnowsze