M jak miłość po wakacjach 2021. Paweł nie ożeni się z Franką! Powrót dawnych kochanków zniszczy wszystko

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość po wakacjach 2021. Paweł nie ożeni się z Franką! Powrót dawnych kochanków zniszczy wszystko

M jak miłość po wakacjach 2021. Paweł nie ożeni się z Franką! Powrót dawnych kochanków zniszczy wszystko

Paweł w "M jak miłość" po wakacjach 2021 nie dostanie szansy, aby ożenić się z Franką?! Wielka miłość Zduńskiego (Rafał Mroczek), która ostatecznie przyjmie jego oświadczyny w 1594 ostatnim odcinku serialu, może nie przetrwać ciężkiej próby powrotu byłych kochanków! Po pierwsze już zaręczyny w nowym bistro Kingi (Katarzyna Cichopek) będzie podglądał przez szybę wyrokowiec Krzysiek (Michał Chruściel), który ma chorą obsesję na punkcie swojej byłej narzeczonej. A po wakacjach 2021 do "M jak miłość wróci też dawna dziewczyna Pawła! Czy Majka (Laura Samojłowicz) i Krzysiek nie dopuszczą do ślubu Pawła z Franką? Sprawdź co już wiemy!

Paweł w "M jak miłość" nie ożeni się z Franką? Po wakacjach 2021 byli kochankowie zrobią wszystko, żeby ich rozdzielić!

Jak pisaliśmy jako pierwsi TUTAJ - huczne zaręczyny Pawła i Franki będzie podglądał jej dawny amant, Krzysiek. Bandzior odkąd wyszedł z więzienia nie przestaje nękać byłej narzeczonej. Już była przez niego porwana, a psychol nawet rozesłał nowe zaproszenia na ich ślub! Paweł tez musiał walczyć z Krzyśkiem o Frankę i ciężko pobity wylądował w szpitalu! Niestety, wiele wskazuje na to, że Krzysiek nie odpuści i szczęście Franki u boku Pawła tylko go podjudzi do dalszego działania. 

Do "M jak miłość" po wakacjach 2021 wróci też Majka, była dziewczyna Zduńskiego, która 11 lat temu go opuściła z powodu zazdrości o Magdę (Anna Mucha). Grająca ją Samojłowicz bierze już udział w scenach, które są nagrywane po przerwie wiosennej na planie z udziałem Rafała Mroczka, Anny Muchy i Dominiki Kachlik. Jak widać we fragmentach scenariusza, które opublikowali w swoich Instastory Mroczek i Samojłowicz pierwszą osobą, która spotka Majka będzie Magda, ale również z Pawłem będzie miała okazję porozmawiać. Co sobie powiedzą?

Zobacz też: M jak miłość. Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski okłamali widzów. To najtrudniejszy czas w ich życiu - WIDEO

M jak miłość. Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski okłamali widzów. To najtrudniejszy czas w ich życiu
M jak miłość odc. 1594. Paweł (Rafał Mroczek), Franka (Dominika Kachlik)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1594. Paweł (Rafał Mroczek), Franka (Dominika Kachlik)

Pewne jest, że Majka bardzo się zmieniła przez czas swojej nieobecności na ekranie "M jak miłość", za to Krzysiek nie zmienił się wcale. Dawna ukochana Pawła wróci po wakacjach 2021 jako dojrzała, pewna siebie kobieta, której cel jest niejasny, ale może nie zdecyduje się rozwalać szczęścia byłego chłopaka. 

Za to Krzysiek France w "M jak miłość" po wakacjach 2021 na pewno nie odpuści i będzie dążył do tego, aby nigdy w życiu nie wyszła za nikogo innego niż on sam. Jak już poznaliśmy metody tego bandyty, spróbuje osiągnąć to za wszelką cenę. Czy Paweł straci szansę na szczęśliwe życie u boku kobiety swojego życia?  

Czytaj także: Lilka odchodzi z M jak miłość. Monika Mielnicka ostatni raz w roli Lilki w 1592 odcinku! Ujawniła co się z nią stanie - ZDJĘCIA 

M jak miłość odc. 1594. Paweł (Rafał Mroczek), Franka (Dominika Kachlik)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1594. Paweł (Rafał Mroczek), Franka (Dominika Kachlik)
M jak miłość: Krzysiek (Michał Chruściel)

i

Autor: MTL Maxfilm
M jak miłość: Maja (Laura Samojłowicz)

i

Autor: Instagram
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Materiał sponsorowany