M jak miłość po wakacjach 2021. Paweł i Franka zdradzają szczegóły ślubu! Wybrali specjalne miejsce na uroczystość

i

Autor: Instagram M jak miłość po wakacjach 2021. Paweł i Franka zdradzają szczegóły ślubu! Wybrali specjalne miejsce na uroczystość

M jak miłość po wakacjach 2021. Paweł i Franka zdradzają szczegóły ślubu! Wybrali specjalne miejsce na uroczystość

2021-06-03 22:06

W "M jak miłość" po wakacjach 2021 szykuje się ślub Pawła (Rafał Mroczek) i Franki (Dominika Kachlik), której Zduński oświadczył się na oczach wszystkich, w ostatnim 1594 odcinku "M jak miłość". Czy do ceremonii w ogóle dojdzie? Rafał Mroczek umieścił na swoim Instagramie wymowne wideo, na którym pozuje z serialową narzeczoną. Oboje znajdują się w wyjątkowym miejscu! To właśnie tam odbędzie się ślub, jeśli na drodze młodych nie stanie żadna przeszkoda. Gdzie Zduński będzie miał zamiar powiedzieć sakramentalne "tak"?

Ślub Franki i Pawła w "M jak miłość" po wakacjach 2021

W "M jak miłość" po wakacjach 2021 szykują się wielkie zmiany! Szczególnie u Pawła, który pod koniec sezonu postanowił się ustatkować i oświadczyć France na oczach bliskich. Chociaż początkowo dziewczyna odrzuciła pierścionek, ostatecznie przyjęła oświadczyny. Ona i Zduński będą w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach 2021 zajmować się przygotowaniami do ślubu. Z tego też powodu na profilu Rafała Mroczka na Instagramie pojawiło się wideo tej dwójki. 

Roześmiani i w świetnych humorach mówią o serialowym ślubie! Czy na pewno do niego dojdzie, skoro pod koniec sezonu w "M jak miłość" znów pojawił się okrutny Krzysiek (Michał Chruściel), który poprzysiągł, że nie dopuści do zamążpójścia byłej narzeczonej. 

Przeczytaj: Na dobre i na złe po wakacjach 2021. Falkowicz odda syna Edzia? Żal patrzeć jak pokochał nie swoje dziecko. Zamiana dzieci wyjdzie wreszcie na jaw?

Koniec M jak miłość, ZWIASTUN 1594 odcinka: Mateusz znika z serialu! Dziwne zaręczyny Pawła z Franką. Poważny wypadek Kingi i Piotrka

Aktorzy "M jak miłość" nagrali wideo, na którym zdradzają, gdzie odbędzie się ceremonia! 

- My już w Bukowinie, szykujemy się do ślubu - mówi roześmiany Mroczek.

Bukowina to rodzinne strony Franki z "M jak miłość" i wyjątkowe dla niej miejsce. Nic dziwnego, że to właśnie tam może odbyć się ślub młodych, jeśli po drodze nie napotkają trudności i przeszkód. Oboje jednak bardzo śmieją się na nagraniu, a Mroczek dał nawet podpis: "żarcik", co oznacza, że nic nie jest pewne. Nie wiadomo szczególnie, czy na pewno do ceremonii dojdzie. 

Przeczytaj: M jak miłość. Bracia Mroczek zagrają innych bohaterów! To nie do uwierzenia, że Piotrek i Paweł mogą zniknąć. Te zdjęcia mówią wszystko - WIDEO, ZDJĘCIA

Wideo gwiazd "M jak miłość" na pewno rozochoci fanów, którzy czekają na ślub Zduńskiego. Niestety wiadomo już, że po wakacjach 2021 do "M jak miłość" wraca też Majka (Laura Samojłowicz), była Pawła. Wróci w bardzo kiepskim stanie i będzie potrzebowała pomocy! To i intryga Krzyśka mogą przekreślić plany Pawła i Franki. Czy do ślubu dojdzie? Tego dowiemy się z odcinków "M jak miłość" po wakacjach, ale jeśli tak, to prawdopodobnie ceremonia odbędzie się w malowniczej Bukowinie. 

Najnowsze