M jak miłość. Szokujący prezent Łukasza dla Patrycji. Nigdy nie znalazła czegoś takiego pod choinką

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Szokujący prezent Łukasza dla Patrycji. Nigdy nie znalazła czegoś takiego pod choinką

M jak miłość. Szokujący prezent Łukasza dla Patrycji. Nigdy nie znalazła czegoś takiego pod choinką

W święta w "M jak miłość" Łukasz (Jakub Józefowicz) obdaruje swoją ukochaną Patrycję (Alżbeta Lenska) w bardzo nietypowy sposób. Argasińska w życiu czegoś takiego nie znalazła pod swoją choinką! Do tej pory dostawała od męża (Karol Strasburger) drogą biżuterię, kosmetyki, wyjazdy zagraniczne, a tu takie coś. Jak zareaguje przyzwyczajona do luksusowych prezentów Patrycja na widok niezwykle skromnego podarunku-żartu od ukochanego? Sprawdź co już wiemy o nietypowym prezencie Łukasza dla Argasińskiej w "M jak miłość" !

"M jak miłość". Pierwsze święta Patrycji i Łukasza. Szokujący prezent zmieni wszystko 

W jednym z nowych odcinków "M jak miłość" Patrycja, Łukasz i ich syn Jaś spędzą pierwsze wspólne święta. Jak pisaliśmy jako pierwsi TUTAJ - nastawienie Argasińskiej będzie do tego niezbyt przychylne. Patrycja będzie narzekać, że na "prawdziwe święta" nie mają pieniędzy, więc nie zechce nawet choinki!  

Ale optymizm i bezgraniczna miłość Łukasza w "M jak miłość" do zdobytej z wielkim trudem Patrycji zwyciężą i chłopak zorganizuje im wspólne święta. Wojciechowski zadba tez o prezent, który wprawi Argasińską w osłupienie.  Co Łukasz podaruje Patrycji pod choinką?

Zobacz koniecznie: M jak miłość, odcinek 1655: Szokująca decyzja Basi rozwścieczy Frankę. Nastolatka pójdzie o krok za daleko

- Tu jest dla ciebie prezencik, proszę... - dumny Łukasz wręczy ukochanej ładnie opakowany podarunek. 

Mina Argasińskiej w "M jak miłość" będzie warta milion dolarów! Patrycja dotąd pławiła się w świątecznym luksusie, a tym razem - wg portalu swiatseriali.pl - dostanie... kalosze! 

- Marzyłam o takich... - zareaguje śmiechem Patrycja.

- Musiałaś być grzeczna bardzo w tym roku...

Ostatecznie Patrycja w święta w "M jak miłość" przyzna, że to najpiękniejsze święta w jej życiu. Argasińska będzie wyglądała na naprawdę wzruszoną ogromem miłości, którą otrzyma od całej rodziny Mostowiaków!

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1654: Tragiczne święta Budzyńskiego doprowadzą go do rozpaczy. Zaszlocha samotny i skończony - ZWIASTUN

M jak miłość. Argasiński po stracie Patrycji tylko pielęgniarce Bognie wyjawi swoją tajemnicę!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze