M jak miłość, odcinek 1655: Szokująca decyzja Basi rozwścieczy Frankę. Nastolatka pójdzie o krok za daleko

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1655: Szokująca decyzja Basi rozwścieczy Frankę. Nastolatka pójdzie o krok za daleko

M jak miłość, odcinek 1655: Szokująca decyzja Basi rozwścieczy Frankę. Nastolatka pójdzie o krok za daleko

2022-04-16 9:30

Basia (Gabriela Raczyńska) w 1655 odcinku "M jak miłość" poczuje się bardzo dorośle, a Franka (Dominika Kachlik) i Paweł (Rafał Zduński) zauważą, że nastolatka przesadza. Sami zgodzili się, żeby Basia zamieszkała osobno, chociaż cały czas starają się mieć kontrolę nad jej zachowaniem. W 1655 odcinku "M jak miłość" Basia podejmie szokującą decyzję, która będzie miała związek z Jaśkiem (Stanisław Dusza). Kiedy szczerze porozmawia z Franką i poprosi o zrozumienie, góralka stanowczo odmówi pomocy i uzna, że to już przesada.

"M jak miłość" odcinek 1655 - poniedziałek, 25.04.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1655 odcinku "M jak miłość" Basia znajdzie się w poważnych tarapatach, a że Franka i Paweł zawsze powtarzali jej, że ma przychodzić do nich z każdym problemem, z którym sobie nie radzi, Zduńska zwierzy się góralce. Przypomnijmy, że Basia dostała ogromną swobodę od ojca i jego żony, kiedy zgodzili się na jej mieszkanie osobno, bo Franka kupiła po ślubie mieszkanie sąsiada, za pieniądze ze sprzedaży działki w Bukowinie. Zresztą Franka nie bardzo mówi skąd ma i na co wydaje kwoty, a Paweł gubi się w jej kłamstewkach.

W 1655 odcinku "M jak miłość" Basia dowie się, że Jasiek ma bardzo poważne kłopoty. Jego podły ojciec Igor (Bogusław Kudłek) urządzi w domu rodzinnym piekło, a nastolatek nie będzie w stanie patrzeć jak bardzo krzywdzi Dagmarę (Anna Grycewicz), którą regularnie zdradza i oszukuje. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1654: Wielki wstyd Budzyńskiego. Nic nie będzie pamiętał z nocy z kochanką. Ona mu tego nie wybaczy – ZWIASTUN, ZDJĘCIA

W 1655 odcinku "M jak miłość Basia dostanie telefon od chłopaka i usłyszy, że on dłużej nie chce mieszkać z matką i ojcem. Ciągłe afery go wykańczają, a on ma serdecznie dość. Poprosi Basię o to, by mógł zatrzymać się u niej i właściwie się do niej wprowadzić. Zduńska w 1655 odcinku "M jak miłość" postanowi urobić Frankę, która często potrafiła jej pomóc i doradzić. Pomysł wspólnego mieszkania rozwścieczy góralkę, absolutnie nie zgodzi się na propozycję i nie będzie chciała w ogóle słyszeć o takiej możliwości. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1654: Patrycja ucieknie Łukaszowi z łóżka! Nie będzie wspólnych świąt. Co kombinuje Argasińska?

W 1655 odcinku "M jak miłość" Franka zaprotestuje, a Jasiek nie wprowadzi się do bardzo młodej Basi. Góralka nie zostawi tak tej sprawy i postanowi osobiście spotkać się z Dagmarą i właśnie wtedy namówi ją do rozwodu i zmiany życia. W jej imieniu skontaktuje się nawet z agencją detektywistyczną Marcina (Mikołaj Roznerski) i poprosi o pomoc detektywów. W 1655 odcinku "M jak miłość" Basia nie zamieszka z Jaśkiem, a Franka będzie miała tyle swoich tajemnic, że wkrótce Paweł może się mocno zdziwić. Góralka świetnie udaje.

M jak miłość. Dziecko Franki umiera! Ukryje to przed Pawłem i będzie koniec
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze