M jak miłość. Frank ucieknie do USA ratować swoje dziecko. Paweł nigdy się o ty nie dowie - WIDEO, ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Frank ucieknie do USA ratować swoje dziecko. Paweł nigdy się o ty nie dowie - WIDEO, ZDJĘCIA

M jak miłość. Paweł nie zniesie dłużej oszustw Franki. Postawi jej ultimatum i będzie po wszystkim – WIDEO, ZDJĘCIA

Paweł w "M jak miłość" w końcu zorientuje się, że Franka go oszukuje. Choć jego 4. żona okaże się perfekcyjną oszustką, prawda o jej przeszłości i tak wyjdzie na jaw. Zduński będzie wstrząśnięty - nigdy tak naprawdę nie znał swojej żony! Ostatecznie Paweł zmusi Frankę do wyjawienia całej prawdy, ale ona do końca będzie "szła w zaparte". Jak to się skończy zdradzają gwiazdy w "Kulisach M jak miłość" na WIDEO. Zobacz ich też koniecznie w GALERII ZDJĘĆ!

Dramat Pawła w "M jak miłość". Oszukany przez Frankę znowu zostanie sam

O tym, że Franka w "M jak miłość" ma dziecko, oddała je w USA do adopcji pisaliśmy i ukrywa je przed wszystkimi pisaliśmy TUTAJ>>> W "Kulisach M jak miłość", dotyczących tajemnic 4. pani Zduńskiej Dominika Kachlik zdecydowała się ujawnić całą prawdę na temat swojej bohaterki. Aktorka przyznała, że Franka to oszustka!

Franka musi wszystko perfekcyjnie zatuszować, schować jakieś rzeczy przed Pawłem. To jest, kurczę równia pochyła - zdradza Dominika Kachlik w "Kulisach M jak miłość". - Życie w ciągłym stresie!

Zobacz też: Barwy szczęścia, odcinek 2614: Ostatnia wiadomość zmarłego Zenka do Basi! Nie będzie mogła powstrzymać łez

M jak miłość. Dziecko Franki umiera! Ukryje to przed Pawłem i będzie koniec
Najnowsze