M jak miłość

M jak miłość. Szokujący powrót zmasakrowanej Dagmary! Jasiek zobaczy matkę w tragicznym stanie - ZDJĘCIA, WIDEO

2023-08-31 12:17

W nowym sezonie "M jak miłość" Dagmara (Anna Grycewicz) słono pożałuje, że dała zboczonemu Igorowi (Bogusław Kudłek) jeszcze jedną szansę! Matka Jaśka (Stanisław Dusza) kolejny raz przekona się, do czego zdolny jest jej mąż, ale teraz nie spocznie on wyłącznie na przemocy psychicznej! A to dlatego, że w nowym sezonie "M jak miłość" Igor pójdzie o krok dalej i rzuci się na nią z łapami! I tak ją urządzi, że rodzony syn ledwo ją rozpozna... Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w WIDEO i naszej GALERII ZDJĘĆ!

Igor pobije Dagmarę w nowym sezonie "M jak miłość"! Poszuka pomocy u Jaśka

W nowym sezonie "M jak miłość" Dagmara zrozumie, że popełniła duży błąd, dając Igorowi jeszcze jedną szansę i nie słuchając swojego syna! Przypomnijmy, że po powrocie zboczonego ojca, Jasiek wyprowadził się z domu i postanowił zatrzymać się u Basi (Gabriela Raczyńska), ale Franka (Dominika Kachlik) nie zgodziła się, aby młodzi zamieszkali razem. Jednak, gdy poznała prawdę o Igorze, to nie zostawiła chłopaka na pastwę losu i wspólnie z Kingą (Katarzyna Cichopek) znalazła rozwiązanie. Wówczas Jasiek zamieszkał w pokoju obok bistro i rozpoczął pracę w "Naszym Zielonym Sadzie", ale jego spokój nie potrwał długo, gdyż Igor go odnalazł i zażądał powrotu do domu! Tyle tylko, że syn się na to nie zgodził, a w nowym sezonie "M jak miłość" konsekwencje jego decyzji poniesie własna matka!

W nowym sezonie "M jak miłość" wyjdzie na jaw, że Igor znęca się nad Dagmarą już nie tylko psychicznie, ale i fizycznie! A to dlatego, że matka Jaśka zjawi się u syna ze zmasakrowaną twarzą i rozpaczliwym wołaniem o pomoc. Widok matki aż przerazi chłopaka Basi, który do tej pory jeszcze nigdy nie widział jej w takim stanie! Wówczas Jasiek nie będzie miał żadnych wątpliwości, że to właśnie ojciec ją tak urządzi i kategorycznie zabroni jej wracać do tyrana podobnie z resztą jak Zduńscy, którzy dowiedzą się o całej tragedii. I oczywiście w nowym sezonie "M jak miłość" ponownie otoczą Dagmarę wsparciem i opieką, jak również zapewnią jej schronienie jak najdalej od damskiego boksera, ale niestety on i tak ją znajdzie!

W nowym sezonie "M jak miłość" Franka i Paweł wyjadą do siedliska Budzyńskich, gdzie zabiorą ze sobą Dagmarę. Zduńscy będą przekonani, że w Grabinie będą w stanie zapewnić matce Jaśka bezpieczeństwo, ale grubo się przeliczą, gdyż nawet i tam Igor ich znajdzie i ponownie zaatakuje! I to akurat w momencie, gdy jego żona będzie samotnie stała w ogrodzie. Ale na szczęście, w nowym sezonie "M jak miłość" Franka szybko dostrzeże zagrożenie i wezwie policję, a Paweł ruszy na pomoc Dagmarze! Tyle tylko, że wtedy i oni znajdą się na celowniku psychola, który nie odpuści również im. I za kolejny cel weźmie sobie właśnie Zduńskiego...

M jak miłość. Nietypowy ślub Kasi i Jakuba. Szokujący powrót Mateusza. ZWIASTUN nowego sezonu
Najnowsze