M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Ojciec Jaśka nie odpuści Zduńskim! Igor zaplanuje kolejny atak na Pawła - ZDJĘCIA

2023-06-26 14:01

W nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach Igor (Bogusław Kudłek) nie da o sobie zapomnieć Zduńskim! Wszystko przez to, że Franka (Dominika Kachlik) i Paweł (Rafał Mroczek) kolejny raz wyciągną pomocną dłoń do Dagmary (Anna Grycewicz) i słono za to zapłacą. W nowym sezonie "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej ojciec Jaśka (Stanisław Dusza) najpierw zaatakuje w siedlisku, a gdy Zduńscy zaalarmują policję, to postanowi się zemścić! Igor zacznie śledzić Frankę i Pawła i uderzy w najmniej spodziewanym momencie! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

Zemsta Igora na Zduńskich w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach! Ojciec Jaśka znów zaatakuje

To już pewne, że w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach wróci Igor, który nie pogodzi się z odejściem Dagmary. Przypomnijmy, że w poprzednim sezonie matka Jaśka postanowiła dać mężowi jeszcze jedną szansę i nawet zdecydowała się na jego powrót do domu, czego nie potrafił zaakceptować jej syn. Wzburzony chłopak Basi (Gabriela Raczyńska) od razu się wyprowadził i najpierw zaczął po kryjomu pomieszkiwać u swojej dziewczyny, a gdy prawda wyszła na jaw, to Kinga (Katarzyna Cichopek), pod nieobecność Mateusza (Krystian Domagała), pozwoliła mu zostać w pokoju przy bistro. Tyle tylko, że Igor odnalazł tam syna i siłą kazał mu wrócić do domu, ale wówczas tyrana powstrzymał Paweł. A w nowym sezonie "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej od zboczeńca postanowi uciec również i Dagmara, ale to wcale nie będzie proste!

W nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach Franka i Paweł ponownie wyciągną pomocą dłoń do matki Jaśki. Zduńscy zabiorą Dagmarę do siedliska Budzyńskich, gdzie wszyscy będą mogli odpocząć po ostatnich tragicznych wydarzeniach, jakie rozegrały się w ich życiu. Przybrani rodzice Basi po ataku gwałciciela Filipa (Kacper Zalewski) na ich córkę i jego procesie, jak również rozprawie jego ojca (Konrad Jałowiec) przeciwko Zduńskiemu, z kolei Dagmara po kolejnym koszmarze, jaki zgotował jej mąż. Tyle tylko, że on nigdy się nie skończy, bo Igor znajdzie ją choćby i na końcu świata! I nie inaczej będzie w nowym sezonie "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej, gdy przejedzie za nią do siedliska i tam zaatakuje, ale na szczęście Zduńscy w porę zareagują! Paweł, a właściwie Piotrek (Marcin Mroczek), rzuci się na zboczeńca, z kolei Franka zaalarmuje policję. Ale Igor im tego nie odpuści!

W nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach Igor postanowi zemścić się na Zduńskich, że nasłali na niego policję. Ojciec Jaśka zacznie śledzić Frankę, Pawła i Basię i będzie obserwował ich z ukrycia, co oficjalnie zdradził Bogusław Kudłek na swojej relacji na Instagramie. Mąż Dagmary zamieścił nagranie z planu, na którym widać jak podąża za samochodem Zduńskich i przygląda się, aby ponownie zaatakować w najmniej spodziewanym momencie!

- Serial kręcimy. Tam zaraz moja ofiara - relacjonuje Bogusław Kudłek.

I wiele wskazuje na to, że w nowym sezonie "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej plan Igora się powiedzie i ojciec Jaśka w końcu dopadnie Pawła, na którym słono się zemści! Aktor zamieścił na swoim Instagramie również zdjęcie z planu, które niestety nie zwiastuje niczego dobrego...

- Dobrze jest czasem zagrać mało sympatycznego gościa i to jeszcze w poniedziałek 😉 @mjakmilosc.official #serial #tvseries #naplanie #ontheset #zly #agresor - podpisał.

M jak miłość. Basia i Jasiek przyznają się France do pierwszego seksu? Ukryją to przed Pawłem!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze