M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1722: Kinga uratuje Jaśka przed Pawłem! Sama nieźle na tym skorzysta - ZDJĘCIA

2023-04-03 13:49

W 1725 odcinku "M jak miłość" Jasiek (Stanisław Dusza) wyprowadzi się z domu, gdy matka (Anna Grycewicz) zgodzi się na powrót zboczonego Igora (Bogusław Kudłek) i zamieszka u Basi (Gabriela Raczyńska). Oczywiście, młodzi ani słowem nie wspomną o tym Zduńskim, ale Franka (Dominika Kachlik) i tak pozna prawdę, gdy przypadkiem odkryje półnagiego chłopaka w mieszkaniu przybranej córki Pawła (Rafał Mroczek). W 1725 odcinku "M jak miłość" Zduńska zda sobie sprawę, że jej mąż byłby gotowy urwać Jaśkowi głowę, dlatego nic mu o tym nie powie, a problem sam się rozwiąże, gdy dowie się o nim Kinga (Katarzyna Cichopek). Tym bardziej, że samej Zduńskiej również to będzie na rękę! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1722 - poniedziałek, 3.04.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1725 odcinku "M jak miłość" Jasiek wprowadzi się do domu, gdy jego matka Dagmara zdecyduje się dać zboczonemu mężowi jeszcze jedną szansę i zgodzi się na jego powrót do domu. Wówczas wybuchnie karczemna awantura między ojcem i synem, który postanowi wynieść się z domu, Oczywiście, nastolatek zatrzyma się u Basi, a zakochani nikomu nie powiedzą o swoim sekrecie, który dość szybko i tak się wyda, gdy Franka przypadkiem nakryje Jaśka w samym ręczniku w mieszkaniu przebranej córki Pawła. W pierwszej chwili Zduńska pomyśli, że nastolatkowie uprawiali seks, ale gdy wszystko w końcu się wyda, to Jasiek sam przyzna się France, że "jedynie" tymczasowo wprowadził się Basi. Jednak w 1725 odcinku "M jak miłość" to wcale nie uspokoi Franki, która będzie przekonana, że jak Paweł się o tym dowie, to urwie chłopakowi głowę!

W 1725 odcinku "M jak miłość" Zduńscy odniosą sukces w walce z Krzysztofem Sowińskim (Konrad Jałowiec) w sądzie, który ostatecznie wycofała swoje oskarżenia pod adresem Pawła. Wszystko przez to, że Marcin (Mikołaj Roznerski) w ostatniej chwili zdobędzie dowody przeciwko Filipowi (Kacper Zalewski), którymi Marysia (Małgorzata Pieńkowska) zaszantażuje biznesmena, a on zgodzi się pójść z Rogowską na układ. W 1725 odcinku "M jak miłość" sprawa Pawła zostanie umorzona, ale Franka wcale nie będzie się z tego cieszyć, gdyż Zduński wciąż będzie miał pretensje do niej i do mamy, że zmówiły się za jego plecami, a jeszcze będzie musiała mu powiedzieć o Basi!

- A co to za mina? Rozmawiałam z Piotrkiem i powiedział mi, że odnieśliście sukces - spyta zdziwiona Kinga.

- Ta, można powiedzieć, że podwójny, bo przełom w sprawie Basi i zamknięcie sprawy Pawła... Szczerze powiedziawszy głowa mi pęka. No i Paweł jest wkurzony na mnie i na mamę. A zaraz będzie wkurzony też na Basię - wyzna Franka.

- Na Basię? A za co na Baśkę? Dlaczego? - dopyta jeszcze bardziej zaskoczona.

Wtedy w 1725 odcinku "M jak miłość" Franka tylko Kindze opowie o problemach z mieszkaniem Jaśka, na co Zduńska od razu znajdzie rozwiązanie, które będzie korzystne nie tylko dla nich, ale przede wszystkim dla niej! Oczywiście, żona Piotrka (Marcin Mroczek) zaproponuje, aby Jasiek wprowadził się do pokoju obok bistro, który po wyjeździe Mateusza (Krystian Domagała) stoi pusty, a na dodatek zaczął u nich pracę, aby mógł zarobić na swoje utrzymanie!

- Więc Baśka powiedziała mi dzisiaj, że Jasiek wyprowadził się z domu i zamieszkał z nią. Zaraz będzie szukał pracy, no co ci będę mówić. Nie mam pojęcia jak to ugryźć - zdradzi jej Zduńska.

- Słuchaj, mam pewien pomysł, który może rozwiązać twój problem i mój w sumie też - uzna Kinga.

Chwilę później w 1725 odcinku "M jak miłość" Franka zjawi się w mieszkaniu Basi, aby pochwalić się dobrymi wieściami. Oczywiście, Jasiek na jej widok będzie chciał uciec, ale góralka go zatrzyma i przyzna, że znalazła rozwiązanie dla ich wspólnego problemu, na którym wszyscy skorzystają, ale postawi jeden warunek. Naturalnie, poruszony chłopak na niego przystanie!

- Ktoś uratował ci dzisiaj tyłek - przyzna Franka.

- Kto? - zaciekawią się oboje.

- Ciocia Kinga zaoferowała, że możesz wprowadzić się do mieszkania obok bistro i rozpocząć pracę na pół etatu u nas. Oczywiście, jeśli chcesz. Co ty na to? - zrelacjonuje mu.

- Jeju, nie wiem, co powiedzieć. No dzięki, bardzo dziękuję - ucieszy się Jasiek.

- Dobra, szczegóły omówimy jutro. Tymczasem dzisiaj śpisz tam! Zrozumiano? - Zduńska postawi sprawę jasno.

- Tak jest, szefowo - zgodzi się chłopak.

M jak miłość. Basia i Jasiek przyznają się France do pierwszego seksu? Ukryją to przed Pawłem!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze