M jak miłość. Syn Kingi i Piotrka zaskoczy wszystkich! Misiek przebije pomysłowością nawet Wojtka

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość. Syn Kingi i Piotrka zaskoczy wszystkich! Misiek przebije pomysłowością nawet Wojtka

M jak miłość. Syn Kingi i Piotrka zaskoczy wszystkich! Misiek przebije pomysłowością nawet Wojtka

2021-06-28 10:41

Takiego zwrotu akcji w "M jak miłość" nikt się nie spodziewa. Wyszło na jaw, że Misiek (Aleksander Bożyk) zaskoczy wszystkich i znajdzie sobie towarzysza od serca, z którym nieźle narozrabia. To Wojtek (Emilian Kamiński) z "M jak miłość" wiódł prym jeśli chodzi o dziwne pomysły, a nawet stwarzanie niebezpieczeństwa! Teraz Misiek pokaże Zduńskim na co go stać. Na oficjalnym profilu "M jak miłość" pojawiła się szokująca informacja, która może zmienić życie Kingi i Piotrka.

Misiek w "M jak miłość" po wakacjach 2021 zaskoczy wszystkich 

W "M jak miłość" po wakacjach 2021 Kingę i Piotrka czeka niemała niespodzianka. Czy przyjemna? Chyba nie bardzo, bo na oficjalnym profilu "M jak miłość" na Instagramie pojawiła się dość niepokojąca informacja o ich synu. Misiek od zawsze był rezolutnym dzieckiem, ale teraz przejdzie samego siebie. Pod koniec minionego sezonu serialu znalazł towarzysza na dobre i na złe i na pewno się z nim nie rozstanie.

Mowa o psiaku, którego Kinga i Piotrek wybawili z niemałej opresji. Uratowali zwierzę i przygarnęli je do siebie. Odtąd Misiek zyska wielkiego przyjaciela. Niestety wiadomo już, że może on sprowadzić problemy. 

Przeczytaj: Kinga i Piotrek z M jak miłość nie są już razem. Katarzyna Cichopek i Marcin Mroczek oddali się nowemu zajęciu

Katarzyna Cichopek na planie podczas huraganu! Gwiazda "M jak miłość" doszczętnie przemoczona! Nie uwierzysz, co się stało z jej fryzurą!

Na Instagramie "M jak miłość" pojawiło się zdjęcie chłopczyka i jego ukochanego psiaka. 

- Coś czujemy, że ten duet może przebić pomysłami dziadka Wojtka ??? - podpisano zdjęcie. 

Trzeba przyznać, że to Wojtek był odpowiedzialny za przewinienia w domu Zduńskich. Nie mówiąc już o sytuacji, gdzie został sam z dziećmi i prawie spalił lokum na Deszczowej! Stworzył realne niebezpieczeństwo dla siebie i wnuków. To właśnie wtedy pokazał się od nienajlepszej strony. Teraz Misiek pójdzie w jego ślady?

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Wiktoria Consalida odkryje przerażający sekret Falkowicza odnośnie Kasi Smudy. Nie będzie umiał się wytłumaczyć

Misek w "M jak miłość" po wakacjach 2021 może sprawić Zduńskim niezłe problemy. Chłopiec dorasta i zmienia się z wiekiem. Kinga i Piotrek mogą pożałować, że zdecydowali się przyjąć zwierzaka pod swój dach. Nie można zapominać, że nadchodzący sezon "M jak miłość" będzie dla nich wyjątkowo emocjonujący, bo przecież zaprosili pod swój dach nie tylko znalezionego psa, ale też Wojtka i Krysię (Hanna Mikuć). Ta mieszanka wybuchowa może sprawić im naprawdę wiele problemów. 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze