M jak miłość. Spisek Julii i Sylwii przed porodem przeciwko Budzyńskiemu. Nawet tam dorwą Andrzeja – ZDJĘCIA

i

Autor: Instagram M jak miłość. Spisek Julii i Sylwii przed porodem przeciwko Budzyńskiemu. Nawet tam dorwą Andrzeja – ZDJĘCIA

M jak miłość. Spisek Julii i Sylwii przed porodem przeciwko Budzyńskiemu. Nawet tam dorwą Andrzeja – ZDJĘCIA

2022-07-11 11:50

Julia (Marta Chodorowska) i Sylwia (Hanna Turnau) popiszą się w nowym sezonie "M jak miłość", a Budzyński (Krystian Wieczorek) zobaczy, co to znaczy damska solidarność. Przyjaciółka Malickiej nakręci ją do usidlenia Andrzeja i pozbycia się Magdy (Anna Mucha) z jego życia! W nadchodzących odcinkach "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej dojdzie do tego, że Julia i Sylwia przejmą nawet kancelarię Budzyńskiego i poczują się tam jak u siebie! Magda nawet nie raczy się pojawić, zresztą nic dziwnego, skoro w luksusowym biurze męża grasuje jego kochanka i jej koleżanka.

Julia i Sylwia zawiążą układ i wepchną się nawet do nowego biura Andrzeja w "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej

W "M jak miłość" po wakacjach 2022 widzowie zobaczą nową kancelarię Budzyńskiego, gdzie rozgości się kochanka Julia z przyjaciółką Sylwią. Chociaż kobiety na co dzień przebywały i pracowały we Wrocławiu, jakimś cudem znajdą sposób, żeby wepchnąć się do biura Andrzeja. Przypomnijmy, że w "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej Adam (Jacek Kopczyński) obwieści, że przegrał zakład w karty i stracił kancelarię! Początkowo Budzyński nie dowie się o koszmarze, a Kamil (Marcin Bosak) i Anita (Melania Grzesiewicz) będą zastanawiać się, jak to rozwiązać. 

Wiadomo już, że Andrzej i Werner będą musieli znaleźć nowe lokum i znajdą, ale i tak Budzyński nie opędzi się od Julii i podżegającej ją przyjaciółeczki. O tym, jak będzie wyglądało biuro prawników i kto tam zawita, więcej pisaliśmy TUTAJ.

Sprawdź: M jak miłość. Przysięga sprzed lat połączy Magdę i Pawła. Zdradzona Budzyńska tylko u Zduńskiego znajdzie pocieszenie

- Sylwia i Julia… zawsze razem ? - podpisała zdjęcia Julia z "M jak miłość" na swoim profilu na Instagramie, gdzie pozuje razem z serialową Sylwia. Zdradzamy, że to nie Malicka, a jej przyjaciółka będzie najbardziej skora do wojny z Andrzejem i usidlenia go na wszelkie sposoby. Sylwia w nadchodzących odcinkach "M jak miłość" będzie podżegać Julię do pozbycia się Magdy z życia prawnika, do tego, by zmusić go do wychowywania dziecka wspólnie i wymusić na nim zainteresowanie, aż w końcu miałby zostać z Malicką na stałe. 

Przeczytaj: M jak miłość. Poród Julii w nowym sezonie. Będzie tak blisko rozwiązania, a zamiast Budzyńskiego w szpitalu pojawi się Sylwia - WIDEO, ZDJĘCIA

Właśnie przez Sylwię Julia w nowych odcinkach "M jak miłość" nie odpuści. Na zdjęciach, które można zobaczyć w GALERII ZDJĘCIA widać, że kobiety rozgoszczą się w nowym biurze Budzyńskiego. Andrzej nie opędzi się od kochanki nawet w pracy, a skoro Malicka sama jest prawniczką, zawsze znajdzie jakiś pretekst, by móc wtrącić się do spraw zawodowych kochanka. Nigdzie na relacjach z planu "M jak miłość" nie widać Magdy, a zawsze z ochotą uczestniczyła w życiu kancelarii. Możliwe, że Budzyńska zrezygnuje z pracy, bo nie zniesie widoku Julii i Sylwii w biurze. 

M jak miłość. Budzyński dał się zrobić jak dziecko! Julia go usidli, ale wyląduje w szpitalu
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze