M jak miłość. Budzyński dał się zrobić jak dziecko! Julia w zaawansowanej ciąży usidli go i nikomu nie odda - WIDEO, ZDJĘCIA

i

Autor: Instagram M jak miłość. Budzyński dał się zrobić jak dziecko! Julia w zaawansowanej ciąży usidli go i nikomu nie odda - WIDEO, ZDJĘCIA

M jak miłość. Budzyński dał się zrobić jak dziecko! Julia w zaawansowanej ciąży usidli go i nikomu nie odda - WIDEO, ZDJĘCIA

2022-07-10 9:06

W "M jak miłość" po wakacjach 2022 Budzyński (Krystian Wieczorek) da się wykołować na całego! Julia (Marta Chodorowska) zrobi z nim co zechce... Szalone rzeczy dzieją się na planie "M jak miłość" i nie ma co ukrywać, że nowy sezon przyniesie sporo szokujących zwrotów akcji. Andrzej nie tylko nie zostawi Julii w potrzebie, zaopiekuje się nią w ciąży, ale także wydaje się, że zapomni o Magdzie (Anna Mucha). Malicka będzie wyraźnie z siebie zadowolona i już teraz obwieszcza, że w zaawansowanej ciąży usidliła prawnika! Zobacz szalone WIDEO.

Julia w zaawansowanej ciąży usidli Budzyńskiego w "M jak miłość". Malicka zrobi z nim co chce 

Co wyprawia się na planie "M jak miłość"? Takie pytanie zadaje sobie każdy, kto obejrzał WIDEO poniżej. Julia usidli Budzyńskiego i nawet się z tym nie kryje. Na najnowszym nagraniu i zdjęciach widać, że Malicka triumfuje i obwieszcza wszystkim, że Andrzej jest tylko jej. Obecnie w "M jak miłość" kręcą sceny, kiedy Julia jest już w zaawansowanej ciąży i niedługo dojdzie do porodu. Prawniczka cały czas będzie utrzymywała, że to właśnie z Andrzejem zaszła w ciężę, nie z mężem. 

Budzyński w "M jak miłość" po wakacjach 2022 nie zostawi kochanki samej. Postara się pomóc jej w czasie ciąży i będzie na jej każde zawołanie. Nad wszystkim zacznie czuwać przyjaciółka Julii, Sylwia (Hanna Turnau), która nakręci koleżankę na duże wymagania wobec Budzyńskiego. Każe jej przycisnąć prawnika i tym sposobem Magda (Anna Mucha) dowie się o zdradzie. Nie wytrzyma tego, rozstaną się, a Malicka będzie miała Andrzeja dla siebie. 

Sprawdź: M jak miłość. Ucieczka Franki i Pawła z Warszawy! Zduński pogodzi się z żoną i zabierze ją z dala od wszystkich - WIDEO

Nie dość, że na planie "M jak miłość" dzieją się dziwne rzeczy, a serialowy Andrzej siedzi w koszyku na zakupy, to jeszcze kochanka otwarcie się z niego śmieje. 

- Mistrzyni wyprzedaży! Taka okazja mi się trafiła! Przeceniony, to wzięłam. A jaki śliczny. Pół Polski mi zazdrości. Z nikim się nie podzielę. Mój - napisała Marta Chodorowska pod zdjęciem, gdzie trzyma wózek z Krystianem Wieczorkiem w środku.

Fani "M jak miłość" natychmiast podchwycili temat i zaczęli żartować z całej sytuacji między aktorkami i ich serialowymi postaciami. 

- Sprawdź czy nie przeterminowany jak okazja ?? - napisał jeden z widzów. - a no właśnie… ale chyba nie… na moje nieszczęście… ? - żartuje aktorka. 

Przeczytaj: M jak miłość. Kłamstwo Patrycji w nowym sezonie. Łukasza wciąż nigdzie nie widać, a Alżbeta Lenska zdradza sekret z planu - ZDJĘCIA

Nie ma co ukrywać, że ciąża Julia i Andrzej będą naprawdę blisko w nowym sezonie "M jak miłość". Fani małżeństwa Budzyńskich poczują rozczarowanie, ale prawnik nie zostawi kochanki w potrzebie. Dostanie testy DNA, co prawda nie wiadomo czy nie sfałszowane, ale o tym nie pomyśli i będzie pomagał kochance. Nowe odcinki "M jak miłość" udowodnią, że Malicka za nic nie zrezygnuje z Andrzeja i chce mieć go tylko dla siebie. Nie pozwoli, by pogodził się z Magdą, bo ma z nią zostać do porodu i jeszcze dłużej. 

M jak miłość. Budzyński dał się zrobić jak dziecko! Julia go usidli, ale wyląduje w szpitalu
Najnowsze