M jak miłość po wakacjach 2022. Julia sfałszuje wyniki badań DNA dziecka i Andrzeja Budzyńskiego? Tylko jedna osoba pozna prawdę - ZWIASTUN

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość po wakacjach 2022. Julia sfałszuje wyniki badań DNA dziecka i Andrzeja Budzyńskiego? Tylko jedna osoba pozna prawdę - ZWIASTUN

M jak miłość po wakacjach 2022. Julia sfałszuje wyniki badań DNA dziecka i Andrzeja Budzyńskiego? Tylko jedna osoba pozna prawdę - ZWIASTUN

2022-06-09 12:26

Kto w "M jak miłość" po wakacjach 2022 okaże się prawdziwym ojcem dziecka Julii Malickiej (Marta Chodorowska), która wmówiła Andrzejowi Budzyńskiemu (Krystian Wieczorek), że zaszła z nim w ciążę po zaledwie jednej wspólnej nocy? Choć Andrzej był tak pijany, że nie byłby w stanie przespać się z Julią i nie pamięta, żeby uprawiali seks, to Julia twierdzi, że dziecko będzie jego. Co prawda w ZWIASTUNIE nowego sezonu "M jak miłość" wyniki badań DNA Andrzeja niby potwierdzą, że to on zostanie ojcem, to wiele wskazuje na to, że Julia sfałszuje testy DNA. Fakty z przeszłości Andrzeja mówią same za siebie. Budzyński jest przecież bezpłodny. Poznaj szczegóły!

Jeśli nie Andrzej Budzyński w "M jak miłość" to kto jest ojcem dziecka Julii Malickiej?

Bezpłodny Andrzej Budzyński w "M jak miłość" po wakacjach 2022 dostanie dowód na to, że Julia Malicka urodzi jego dziecko! Brzmi niedorzecznie, a jednak kochanka męża Magdy (Anna Mucha) w nowym sezonie "M jak miłość" zrobi badania DNA dziecka, żeby udowodnić, że to Andrzej jest ojcem. Wyniki testów genetycznych potwierdzą, że zaszła w ciążę z Budzyńskim, choć jeszcze kilka lat temu wszystko wskazywało na to, że Andrzej jest bezpłodny. Wygląda więc na to, że Julia sfałszuje wyniki testów genetycznych!

Warto tu przypomnieć wydarzenia sprzed lat w "M jak miłość" i cofnąć się do przeszłości Budzyńskiego, jego małżeństwa z Martą (Dominika Ostałowska). Kiedy byli jeszcze razem szczęśliwi i starali się o dziecko, ale badania potwierdziły, że Andrzej stał się bezpłodny. Jak to możliwe, skoro ma przecież jednego, biologicznego syna Piotrka (Hubert Zduniak), z dawną ukochaną Edytą (Ewa Bukowska), którego ostatni raz widział blisko 10 lat temu? To już pytanie do scenarzystów "M jak miłość", którzy rozpisali wątek ciąży Julii wiedząc o tym, że Andrzej nie może mieć dzieci.

WIĘCEJ TUTAJ >>> M jak miłość. Bezpłodny Andrzej nie może być ojcem dziecka Julii! Badania Budzyńskiego nie kłamią. Za szybko uwierzy w cud poczęcia - ZDJĘCIA

Sprawdź też: M jak miłość. Franka pozna swojego 10-letniego syna Adama w nowym sezonie! Wyda się kto jest ojcem dziecka Franki?

W nowym sezonie "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej Julia nie tylko zrobi badania DNA, ale także pokaże Andrzejowi zdjęcia USG dziecka, żeby zobaczył je na własne oczy i uwierzył, że zostaną rodzicami, że maleństwo połączy ich już na zawsze. - Budzyński i Magda nie mają dziecka. Julia będzie mieć to dziecko z Andrzejem. Na pewno jest jej żal Magdy, wie, że ta informacja na pewno ją skrzywdzi. Czuje to jako kobieta - powiedziała aktorka w "Kulisach serialu M jak miłość".

Choć Julia w następnych odcinkach "M jak miłość" będzie udawała ofiarę całej tej sytuacji, przed Andrzejem odgrywając rolę biednej kobiety, która zaszła w nieplanowaną ciążę, a teraz czeka ją los samotnej matki, to będzie to tylko przebiegła gra.

Kochanka Budzyńskiego w "M jak miłość" po wakacjach 2022 okaże się sprytniejsza i cwańsza niż wszyscy myślą! Tylko jedna osoba będzie wiedziała kto naprawdę jest ojcem dziecka Julii, jej przyjaciółka Sylwia (Hanna Turnau), która podpuści ją jeszcze bardziej, żeby odebrała Magdzie męża. Nie wiadomo jeszcze czy Julia dostanie rozwód ze swoim mężem i czy Malicki nie zażąda praw do dziecka, bo nie da się sobie zamydlić oczy fałszywymi testami DNA.

Ciąża Julii w "M jak miłość" od początku zdaniem wielu była wielkim oszustwem. Przecież Budzyński był zbyt pijany, żeby uprawiać seks z Julią. Ledwo trzymał się na nogach, kiedy stanął w drzwiach jej pokoju hotelowego we Wrocławiu. Wszyscy, którzy widzieli 1653 odcinku "M jak miłość", w którym niby zdradził Magdę, zobaczyli też, że Andrzej nie nadawał się do seksu! Wystarczyło tylko pchnąć go palcem do łóżka, rozebrać i urządzić przedstawienie, że spędzili razem noc.

M jak miłość. Tak Magda dowie się o zdradzie Andrzeja! Julia straci dziecko Budzyńskiego w nowym sezonie?
Najnowsze