M jak miłość. Ślub u Mostowiaków! Marcin zdradził wszystko - WIDEO

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Ślub u Mostowiaków! Marcin zdradził wszystko - WIDEO

M jak miłość. Ślub u Mostowiaków! Marcin zdradził wszystko - WIDEO

Marcin z "M jak miłość" zdradził wszystko - czeka nas kolejny wspaniały ślub! Miłość, jaka właśnie rozkwita w serialu może zakończyć się tylko w jeden sposób. Mikołaj Roznerski, wyraźnie cieszy się w "Kulisach M jak miłość" na myśl, że jego najbliższy przyjaciel nareszcie ułoży sobie życie. Kto tym razem stanie na ślubnym kobiercu w serialu o rodzinie Mostowiaków, ich rodzin i przyjaciół? Sprawdź co mówią na ten temat gwiazdy "M jak miłość" w "Kulisach serialu" - na WIDEO i zobacz jak rozkwita miłość w nowych odcinkach serialu w GALERII ZDJĘĆ!

Gwiazdy "M jak miłość" potwierdzają - wybuchła wielka miłość! Będzie ślub?

W "Kulisach M jak miłość" dowiedzieliśmy się, jak rozkwita wielkie, nagłe uczucie. Cały odcinek pt. "Amor wystrzelił! I to jeszcze tak" to opowieść o tym, jak pewna sympatyczna para wpadła na siebie przypadkiem i w jednej sekundzie się w sobie zakochali. W "Kulisach widzimy", co będzie się działo w nowych odcinkach serialu - oni nie będą odstępowali siebie na krok! O kim opowiada zachwycony Roznerski i inne gwiazdy "M jak miłość"?    

Film WIDEO, który opowiada o narodzinach wielkiej miłości przyjaciela i wspólnika Marcina, Jakuba i Kasi, dawnej dziewczyny Łukasza jest stylizowany na "stare kino". To starych, czarno-białych filmach podziwialiśmy takie romantyczne uniesienia, pełne pocałunków, westchnień i uśmiechów. Czy tak właśnie będą wyglądały nowe odcinki serialu - zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

- Marcin mu bardzo kibicuje, widzi ogromny błysk w oku Jakuba. Widzi, jak mu bardzo zależy, jak się stara. Życzy Jakubowi miłości! Żeby udało mu się z Kasią! - mówi Roznerski, uśmiechnięty od ucha do ucha w "Kulisach M jak miłość". 

- Tak, tak! To jest przeznaczenie! - twierdzi z przekonaniem serialowa Kasia, czyli Paulina Lasota. 

- Myślę, że Jakub wierzy w przeznaczenie i że warto walczyć. Na pewno! - potwierdza Krzysztof Kwiatkowski 

W "Kulisach M jak miłość" widzimy, jak Jakub dba o Kasię, przynosi jej kwiaty, przyjeżdża do niej do pracy, jak zakochani spotykają się na romantyczne randki. Zobacz koniecznie te nowe sceny na WIDEO! Przy tej okazji gwiazdy serialu przekonują nas, że warto wierzyć w miłość, bo ona naprawdę się zdarza!

- Trzeba wierzyć w miłość. Bo jeżeli wierzymy i dajemy dużo dobra w świat, to ta miłość na pewno przyjdzie do nas - mówi Lasota w "Kulisach M jak miłość".  

- Z każdą chwilą, z każdym spotkaniem, Kuba czuje, że przy Kasi mocno się otwiera, że zmienia się. Staje się powoli człowiekiem i mężczyzną. Jest w stanie zaufać - zdradza Kwiatkowski. - Jakub przenosi całą swoją uwagę właśnie na Kasię i to wydaje się dla Jakuba wielkim odkryciem...   

- Jakub na pewno wzbudza w Kasi uczucia, że są porządni mężczyźni na świecie. Po takiej serii nieudanych związków, Jakub daje Kasi nadzieję na to, że ludzi mogą łączyć jakieś prawdziwe uczucia. To taka spełniona miłość, troskliwa, pełna czułości, opiekuńczości i takiej dojrzałej mądrości - zachwyca się Lasota w "Kulisach M jak miłość". 

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1638: Szczęście Pawła i Franki nie potrwa długo! Po ślubie zmierzą się z ciężką chorobą - ZDJĘCIA

Co na to wszystko Łukasz z "M jak miłość"? To on pierwszy usłyszał od Kasi opowieść o tym, jak właśnie przed chwilą się zakochała. Nie dało się ukryć, ze w tym momencie Wojciechowski trochę pożałował, że odrzucił uczucie tej ślicznej niewinnej dziewczyny i wdał się w romans z Patrycją (Alżbeta Lenska). 

- Łukasz trzyma kciuki, żeby ta miłość kwitła - komentuje elegancko Jakub Józefowicz, serialowy Łukasz w "Kulisach M jak miłość". 

- I żeby byli fajną para i być może skończyli nawet gdzieś przed ołtarzem - podsumowuje Roznerski. 

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1644: Magda i Budzyński rozstaną się? To dla niego odejdzie od Andrzeja - ZDJĘCIA

M jak miłość. Romans Kasi i Jakuba Karskiego skończy się szybkim ślubem
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze