M jak miłość: Roznerski grozi oszustom, którzy uśmiercili Teresę Lipowską!

i

Autor: MTL Maxfilm/Instagram M jak miłość: Roznerski grozi oszustom, którzy uśmiercili Teresę Lipowską!

M jak miłość: Roznerski grozi oszustom, którzy uśmiercili Teresę Lipowską!

Marcin z "M jak miłość" ostro wystąpił w imieniu całej serialowej ekipy przeciwko draniom, którzy uśmiercili w internecie Teresę Lipowską. Barbara Mostowiak żyje i ma się świetnie, ale fake news, który obiegł internet i przeraził fanów, również. Zrozpaczeni widzowie "M jak miłość" zaczęli szukać informacji, czy nestorka rodu Mostowiaków naprawdę umarła. Taka wiadomość została uznana przez Roznerskiego, Kalską i inne gwiazdy serialu za obrzydliwą, a serialowy detektyw Chodakowski zagroził, że tych, którzy to spreparowali, znajdzie!

"M jak miłość" murem za Teresą Lipowską! Roznerski nie daruje draniom, którzy ją uśmiercili!

Jak pisaliśmy TUTAJ - w nocy rozszedł się po internecie "news", że Teresa Lipowska nie żyje. To obrzydliwe kłamstwo uderzyło w Barbarę Mostowiak - najważniejszą osobę w serialu - ale także w jej bliskich i fanów! Zrozpaczeni ludzie od późnych godzin nocnych zaczęli poszukiwać informacji potwierdzających tragiczną wiadomość i w końcu z ulgą dowiadywali się, że z gwiazdą serialu wszystko jest w najlepszym porządku! Ale ponieważ takie paskudne fake newsy zostawiają nie tylko ślad w sieci, ale przede wszystkich w głowach i sercach aktorów i ich bliskich, zespół "M jak miłość" stanął w obronie swojej najjaśniejszej gwiazdy!

Na oficjalnym profilu "M jak miłość" na Instagramie w imieniu serialowej rodziny wystąpiła ulubiona para serialu - Marcin i Iza Chodakowscy. Na filmie, nagranym przez Roznerskiego i Kalską, padają ostre słowa! 

- W imieniu całej naszej eMkowej rodziny... od @adriana.kalska.official i @mroznerski ❤️ Fake newsom mówimy zdecydowane NIE! ? - czytamy w podpisie pod filmem, na którym Roznerski i Kalska ostro stają przeciw internetowym oszustom.  

Zobacz też: Ala z M jak miłość pokazała chłopaka. Ukochany 19-letniej Alicji Ostolskiej to piłkarz Legii Warszawa - ZDJĘCIA

- Doszły do mnie słuchy o potwornych fake newsach! Bardzo jestem zły, bardzo mi się nie podoba coś takiego! - mówi detektyw Marcin Chodakowski z "M jak miłość". - Chcę wam powiedzieć, że pani Teresa Lipowska ma się świetnie! Jest naszym dobrem narodowym! 

Mikołaj Roznerski jednak nie poprzestał na sprostowaniu obrzydliwej, fałszywej informacji. Gwiazdor niejako wcielił się w rolę ostrego detektywa Chodakowskiego z "M jak miłość", który nie patyczkuje się z przestępcami!

- Mówię teraz do tych, którzy wymyślają takie fake newsy. Znajdę was! A potrafię szukać! - pogroził palcem serialowy Marcin. 

- On was znajdzie! - potwierdziła serialowa Iza.

Roznerski przemówił także do osób, które czytają takie rzeczy i niestety zbyt łatwo w nie wierzą. - Kochani, trochę dystansu - zaapelował Roznerski na swoim filmie. 

- Pamiętajcie, że nie wszystko co czytacie w prasie, w internecie jest prawdą - wtórowała serialowemu mężowi Kalska.

- Dokładnie! - podsumował Roznerski.  

Nie przegap: M jak miłość po wakacjach 2021. Szymek i Maja przekazali ważną wiadomość z planu! Chodzi o dalsze losy Izy i Marcina

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze