M jak miłość. Rafał będzie z Sonią kiedy Janek ją zostawi. Wypędzi ukochaną z domu matki - WIDEO

i

Autor: tvp/vod M jak miłość. Rafał będzie z Sonią kiedy Janek ją zostawi. Wypędzi ukochaną z domu matki - WIDEO

M jak miłość. Rafał będzie z Sonią kiedy Janek ją zostawi. Wypędzi ukochaną z domu matki - WIDEO

2021-02-03 19:00

W kolejnych odcinkach "M jak miłość" Rafał (Jakub Kucner) będzie trwał przy Soni (Barbara Wypych) w najgorszych chwilach w jej życiu. Zakochany skrycie przyjaciel będzie tulił ją i pocieszał, kiedy wyrzucona z domu niedoszłej teściowej (Ewa Kasprzyk), pogrąży się w rozpaczy. A to jeszcze nie koniec dramatu, który Rafał będzie musiał unieść w "M jak miłość" - Janek (Tomas Kollarik) zażąda od niego czegoś niemożliwego - zobacz koniecznie WIDEO z "Kulis" serialu!

Rafał w "M jak miłość" zostanie z Sonią na dobre i na złe. Zastąpi jej Janka kiedy wypędzi ją od matki!

W nowych odcinkach "M jak miłość" Rafał po raz kolejny będzie musiał opowiedzieć się po jednej ze stron w dramacie Janka i Soni. I choć Soni oddałby serce a za Janka życie, zrobi to, co trzeba. To Sonia będzie koszmarnie nie skrzywdzona - totalnie oddana ukochanemu zostanie przez  niego brutalnie odtrącona! 

- W głowie Soni kłębią się różne myśli, zastanawia się oczywiście jak mogło do tego dojść - mówi o zamachu na Janka i wydarzeniach po nim Barbara Wypych w "Kulisach M jak miłość". - Najbardziej niezrozumiała jest dla niej zmiana jaka zaszła w Janku, bo jest tak nagła i tak dziwna - dodaje aktorka. 

- Rafał tego nie rozumie i jest wkurzony na Janka. Rafał nie godzi się z tym, żeby Janek zostawił Sonię. Wierzy w tę miłość, wie, e ona chce być z nim na dobre i na złe - mówi szczerze Rafał Kucner w "Kulisach M jak miłość". Nawet prywatnie widać, że aktor wczuwa się w rolę i staje po stronie swojej serialowej przyjaciółki. - Widzi swojego przyjaciela w bardzo złym stanie psychicznym i fizycznym i na pewno chciałby mu pomóc - dodaje Kucner, który stara się również zrozumieć komendanta.  - Rafał zawsze kibicował im, chciał żeby byli razem. Chciał, żeby po prostu byli szczęśliwi - dodaje serialowy przyjaciel pary.

A Janek postawi go w sytuacji bez wyjścia w jednym z nowych odcinków "M jak miłość" i ostatecznie wyjdzie tak, że na dobre i na złe na pewno będzie trwał... Rafał przy Soni! Dlaczego?

Czytaj też: Barwy szczęścia, odcinek 2378: Marek dobije Iwonę po rozstaniu. Bezczelnie ją upokorzy - ZWIASTUN

M jak miłość. Janek zostawi Sonię! Zażąda od Rafała, żeby trzymał ją z daleka. Bandyci będą chcieli ich zabić
M jak miłość: Rafał (Jakub Kucner)

i

Autor: MTL Maxfilm

- Ty idioto, ja cię tak kocham! - wykrzyczy Sonia Jankowi w 1567 odcinku "M jak miłość" - CZYTAJ WIĘCEJ TUTAJ>>>

- Zachowanie Janka jest bardzo egoistyczne! Nieustępliwie Sonię od siebie odpycha - mówi szczerze w "Kulisach m jak miłość" Barbara Wypych, co tak tak naprawdę czuje jej serialowa Sonia. - Złapał z mamą taką komitywę i są w innym obozie!

- Z miłości Janek przeszedł do - w najbardziej łagodnych słowach - dużej niechęci - zdradza Kollarik w "Kulisach M jak miłość".  

- Przyjechałam po ciebie - Sonia wykona jeszcze ostatnią próbę odzyskania Janka i dotarcia mu do rozumu w "M jak miłość". 

- Wracaj do domu i zapomnij o mnie! - Janek po prostu wyrzuci Sonię z domu matki!

I wtedy u jej boku znów pojawi się Rafał w "M jak miłość". To on będzie pocieszał Sonię, kiedy pogrążona w głębokiej rozpaczy straci wszelką chęć do życia. 

- Chciałabym zasnąć i nigdy się już nie obudzić - wyzna Rafałowi Sonia w jednym z nowych odcinków "M jak miłość".  

- Rafał widząc te kłótnie, widząc co się dzieje, traci nadzieje, że to wszystko - przynajmniej w najbliższym czasie - skończy się happy endem - mówi Kucner w "Kulisach M jak miłość". 

Aktor ma rację. Jak widzimy na materiale WIDEO z "Kulis M jak miłość" Janek wyda Rafałowi jeszcze jeden rozkaz - jako pierwsi pisaliśmy o tym TUTAJ. Czy Rafał zostanie z Sonią do końca życia? 

Czytaj także: M jak miłość, odcinek 1567: Sonia dowie się od matki, że Janek ją zostawia! Będzie walczyć o sparaliżowanego męża

M jak miłość, odc. 1567: Sonia (Barbara Wypych)

i

Autor: MTL Maxfilm
M jak miłość, odcineki 1567: Janek (Tomas Kollarik)

i

Autor: MTL Maxfilm
M jak miłość odc. 1567. Sonia (Barbara Wypych), Weronika Sobańska (Ewa Kasprzyk)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1567. Sonia (Barbara Wypych), Weronika Sobańska (Ewa Kasprzyk)
Najnowsze