M jak miłość, odcinek 1567: Sonia dowie się od matki Janka, że już jej nie chce. Będzie walczyć o sparaliżowanego męża

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1567: Sonia dowie się od matki Janka, że już jej nie chce. Będzie walczyć o sparaliżowanego męża

M jak miłość, odcinek 1567: Sonia dowie się od matki, że Janek ją zostawia! Będzie walczyć o sparaliżowanego męża

2021-02-02 21:43

W 1567 odcinku "M jak miłość" Janek (Tomas Kollarik) zostawi Sonię (Barbara Wypych)! Sparaliżowany po postrzale Morawski nie będzie nigdy chodził, a skazany do końca życia na wózek inwalidzki podejmie dramatyczną decyzję o zerwaniu z Sonią. Nie dość, że porzuci ukochaną, dla której będzie jak mąż, nawet bez ślubu, to jeszcze nie znajdzie w sobie dość odwagi, by powiedzieć jej to prosto w oczy. Dlatego w 1567 odcinku "M jak miłość" matka Janka, Weronika Sobańska (Ewa Kasprzyk) przekaże Soni co postanowił jej syn.

"M jak miłość" odcinek 1567 - wtorek, 16.02.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Janek z "M jak miłość" nigdy nie będzie chodził! Taką diagnozę Morawski pozna w szpitalu tuż po operacji ratującej mu życie po postrzale przed ślubem z Sonią. U Janka dojdzie bowiem do poważnego urazu rdzenia kręgowego, co doprowadzi do trwałego kalectwa. Sparaliżowany policjant sam zdecyduje o rozstaniu z Sonią, żeby nie być dla ukochanej ciężarem. Początkowo w 1563 odcinku "M jak miłość" tylko przyjacielowi Rafałowi (Jakub Kucner) powie całą prawdę! Odsunie od siebie Sonię, by nie narażać ją na jeszcze większe cierpienie. Nie będzie mógł bowiem patrzeć jak przez niego narzeczona płacze.

Co będzie dalej w "M jak miłość" z Jankiem? Czy jest jakaś szansa, że paraliż ustąpi i nie będzie do końca życia poruszał się na wózku inwalidzkim? Niestety Morawskiego czekają trudne chwile już w 1567 odcinku "M jak miłość" kiedy sparaliżowany wyjdzie ze szpitala, a lekarze nie pozostawią mu żadnej nadziei. Co prawda będą uspokajać policjanta, że medycyna idzie do przodu i może za kilka lat coś da się zrobić, ale teraz Janka czeka wózek.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1567: Janek wyjdzie ze szpitala, ale zostawi Sonię i zamieszka u matki! Nie pogodzi się z tym, że nie będzie chodził

Załamana Sonia w 1567 odcinku "M jak miłość" nie zdoła pojąć dlaczego Janek tak uparcie ją odtrąca, nie wtajemnicza ją w diagnozę lekarzy i nie informuje o tym, o mu dolega. Dla niej ukochany będzie jak mąż. Powie mu to zresztą w szpitalu, zrozpaczona faktem, że nie ma żadnych praw, by poznać prawdę o jego zdrowiu. 

W 1567 odcinku "M jak miłość" od tragedii przed ślubem minie już kilka tygodni. Janek dostanie wypis ze szpitala, ale nie będzie chciał już być z Sonią. Postanowi zamieszkać w domu swojej matki, Weroniki Sobańskiej. Poprosi nawet Rafała (Jakub Kucner), żeby zabrał jego rzeczy z leśniczówki. I to właśnie na matkę zrzuci ciężar powiedzenia Soni, że to koniec, że nie będą już razem.

Śmierć Janka w M jak miłość? Zginie przed ślubem postrzelony przez bandytę?!

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1567: Straszna choroba u Mostowiaków. Lilka będzie błagała bogatego Jacka o pieniądze na leczenie

Kiedy ukochana Janka w 1567 odcinku "M jak miłość" odwiedzi go w szpitalu usłyszy od niedoszłej teściowej jaką decyzję podjął jej syn.Będzie chciała siłą wedrzeć się do sali, gdzie leży Janek, ale drogę zagrodzą jej chroniący go policjanci. - Muszę tam wejść i wejdę! - krzyknie, ale Sobańska ją powstrzyma. - Co ja mam robić, mamo? - zapyta zrozpaczona Sonia, która zrozumie, że Janek woli matkę od niej!

Jednak Sonia w "M jak miłość" nie podda się tak łatwo. Po tym wszystkim co przeszli razem z Jankiem postanowi kolejny raz walczyć o miłość swojego życia. Nie pozwoli na to, by Janek był sam w tak trudnej chwili. Tym samym w 1567 odcinku "M jak miłość" znów spełni się przepowiednia wróżki, którą Sonia usłyszała przed ślubem z Jankiem, na krótko przed tragedią jaka ich spotkała.

M jak miłość odc. 1567. Sonia (Barbara Wypych), Weronika Sobańska (Ewa Kasprzyk)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1567. Sonia (Barbara Wypych), Weronika Sobańska (Ewa Kasprzyk)
M jak miłość odc. 1563. Janek (Tomas Kollarik) w szpitalu

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1563. Janek (Tomas Kollarik) w szpitalu
M jak miłość odc. 1563. Sonia (Barbara Wypych), Janek (Tomas Kollarik)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1563. Sonia (Barbara Wypych), Janek (Tomas Kollarik)
Najnowsze