M jak miłość, odcinek 1567: Straszna choroba u Mostowiaków. Lilka będzie błagała bogatego Jacka o pieniądze na leczenie

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1567: Straszna choroba u Mostowiaków. Lilka będzie błagała bogatego Jacka o pieniądze na leczenie

M jak miłość, odcinek 1567: Straszna choroba u Mostowiaków. Lilka będzie błagała bogatego Jacka o pieniądze na leczenie

2021-01-31 10:13

W 1567 odcinku "M jak miłość" w obliczu poważnej choroby, która zagraża życiu Lilka (Monika Mielnicka) zmieni stosunek do swojego prawdziwego ojca! Bogaty Jacek Kotowski (Tomasz Sobczak) po latach przypomniał sobie o córce, a żona Mateusza Mostowiaka (Krystian Domagała) nie mogła się pogodzić z tym, że nie tylko ojciec, ale i matka Krystyna (Dorota Chotecka-Pazura) tak długo ją okłamywali. Wszystko się zmieni w 1567 odcinku "M jak miłość", bo Lilka zrozumie, że Jacek jest jedyną osobą, która może opłacić drogi lek dla bliskiej jej osoby z rodziny!

"M jak miłość" odcinek 1567 - wtorek, 16.02.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Blady strach w 1567 odcinku "M jak miłość" padnie na Lilkę Mostowiak kiedy dotrą do niej dramatyczne wiadomości z Grabiny. Krystyna Banach będzie na skraju załamania psychicznego! Do takiego stanu matkę Lilki doprowadzi ciężka choroba Kamilka (Miłosz Kwiecień). Młodszy brat Lilki od urodzenia choruje na astmę, ale w 1567 odcinku "M jak miłość" będzie z nim coraz gorzej. Niestety Kamilkowi nie pomogły ani wyjazdy  z mamą do sanatorium, ani leki, które dostaje w wiejskiej przychodni w Lipnicy. Z chłopcem będzie naprawdę źle!

Oczywiście Banachowa w 1567 odcinku "M jak miłość" będzie mogła liczyć na wsparcie oddanego zięcia Mateusza oraz Marysi (Małgorzata Pieńkowska) i Artura Rogowskich (Robert Moskwa), którzy zrobią wszystko co w ich mocy, by pomóc Kamilkowi. A jednak ani pielęgniarka ani internista nie zdołają ulżyć bratu Lilki w chorobie.

A ciężko chory na astmę Kamilek w 1567 odcinku "M jak miłość" będzie marzył tylko o tym, by żyć jak inne dzieci, biegać, bawić się! Ze względu na chorobę Krystyna zabroni mu się męczyć, bo to tylko zaostrza objawy astmy. Wtedy ratunkiem dla Kamilka jest tylko szpital.

Patrz też: M jak miłość. To ona zastąpi Joasię w bistro Kingi. Nie będzie miała do czego wracać! Zajdą duże zmiany - WIDEO

Smutne wieści o bracie w 1567 odcinku "M jak miłość" poruszą Lilkę do tego stopnia, że postanowi przełamać swoją niechęć do biologicznego ojca i błagać go o pomoc. Od dnia, w którym Jacek Kotowski i Krystyna ujawnili jej całą prawdę o ich romansie, młoda Mostowiakowa nie miała z nim kontaktu. Teraz jednak zadzwoni do Jacka z wyjątkową prośbą. Poprosi Jacka o pożyczkę. W 1567 odcinku "M jak miłość" wyjaśni, że potrzebuje pieniędzy na nowy, niezwykle drogi lek dla brata Kamilka. Będzie miała nadzieję, że ojciec ją wesprze, bo przecież zapewniał już, że może się do niego zwrócić ze wszystkim.

M jak miłość. Lilka wyrzeknie się matki i prawdziwego ojca. Nie wybaczy Jackowi i Krystynie kłamstwa

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1567: Janek wyjdzie ze szpitala, ale zostawi Sonię i zamieszka u matki! Nie pogodzi się z tym, że nie będzie chodził

Nie pomyli się, bo w 1567 odcinku "M jak miłość" Jacek zapewni córkę, że może na niego liczyć w każdej sytuacji, że odda jej wszystko, co ma, jeśli tylko będzie tego potrzebowała. Kotowski założy Lilce specjalną lokatę i kolejny raz wspomni, że do niej należy też jego dom w Kanadzie i w Lipnicy! W ten sposób Jacek będzie chciał nadrobić stracony czas i pomóc Lilce oraz Mateuszowi rozpocząć nowe życie. Dzięki Kotowskiemu chory Kamilek będzie miał szansę na przeżycie!

M jak miłość: Jacek (Tomasz Sobczak), Lilka (Monika Mielnicka)

i

Autor: MTL Maxfilm
M jak miłość odc. 1559. Lilka (Monika Mielnicka), Mateusz (Krystian Domagała), Jacek (Tomasz Sobczak)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1559. Lilka (Monika Mielnicka), Mateusz (Krystian Domagała), Jacek (Tomasz Sobczak)
M jak miłość odc. 1444. Kamilek Banach (Miłosz Kwiecień) - brat Lilki

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1444. Kamilek Banach (Miłosz Kwiecień) - brat Lilki
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze