M jak miłość, odcinek 1560: Krystyna wyzna Lilce całą prawdę o romansie z Jackiem

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1560: Krystyna wyzna Lilce całą prawdę o romansie z Jackiem

M jak miłość, odcinek 1560: Krystyna wyzna Lilce całą prawdę o romansie z Jackiem

2021-01-20 15:04

W 1560 odcinku "M jak miłość" dojdzie do bardzo szczerej rozmowy między wściekłą Lilką (Monika Mielnicka), a Krystyną (Dorota Chotecka-Pazura) oraz jej nowym ojcem Jackiem (Tomasz Sobczak). Banachowa wyzna dziewczynie całą prawdę o romansie z Kotowskim i jak doszło do tego, że zrobili z niej głupią ukrywając prawdę o ojcostwie. Lilka w "M jak miłość" będzie w szoku, kiedy wyjdą nowe fakty na temat matki!

"M jak miłość" odcinek 1560 - poniedziałek, 25.01.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1560 odcinku "M jak miłość" Krystyna i Jacek pojadą do Lilki do Warszawy. Dziewczyna już zna prawdę o tym, że przez lata ją okłamywano, a pijak Banach (January Brunov) nie jest jej tatą. Młoda Mostowiakowa nie zechce rozmawiać z rodzicami, ale mimo to Banachowa uprze się, że musi jej wyjawić tajemnicę o niej i Jacku. Zanim jednak to nastąpi, będzie razem z nim czekać na Lilkę w bistro. 

- Czego ty właściwie oczekujesz? Jak sobie to wszystko wyobrażasz? Na bycie ojcem jest już chyba trochę za późno… Nie uważasz? Poza tym, wracasz do Kanady, do swojego życia… - Zarzuci Jackowi Krystyna.

- Masz rację, na wszystko jest już za późno, ale… ja nie mogę tego tak po prostu zostawić! Chociaż nie mam pojęcia, co robić, jak to rozegrać… W życiu nie czułem się bardziej zagubiony - wyzna Jacek w 1560 odcinku "M jak miłość".

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1563: Janek po postrzale nigdy nie będzie chodził! Zostawi Sonię już na zawsze

M jak miłość. Lilka wyrzeknie się matki i prawdziwego ojca. Nie wybaczy Jackowi i Krystynie kłamstwa

Wreszcie w "M jak miłość" dojdzie do szczerej rozmowy między Lilką a matką. Krystyna nie zdoła dłużej ukrywać całej prawdy o romansie z Kotowkskim.

- Nie oceniaj mnie zbyt surowo, córeczko… Nigdy nie byłam szczęśliwa z mężem, znasz wszystkie moje błędy... Jedno jest pewne. Twój prawdziwy, biologiczny ojciec... Byłam w nim naprawdę zakochana. Cieszę się i... nie żałuję, bo dzięki temu... mam ciebie - wyzna zatroskana Banachowa w 1560 odcinku "M jak miłość".

Przeczytaj: M jak miłość. Nowe życie Lilki i Mateusza. Bogaty Jacek Kotowski odda im wszystko - WIDEO

W 1560 odcinku "M jak miłość" Lilka nie doceni wyznania matki. Będzie się czuła na tyle oszukana, że nawet prawda o tym, że Krystyna bardzo kochała jej ojca, nie złagodzi bólu. Młoda dziewczyna wyjdzie z bistro i zakończy tym samym rozmowę. Można się jednak domyślać, że z tą wiedzą w "M jak miłość" będzie jej łatwiej zaakceptować nowego tatę i wybaczyć mamie. 

Najnowsze