M jak miłość, odcinek 1560: Dramat rodziców Lilki. Po traumie jaką przeżyła spotka ją coś gorszego - WIDEO

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1560: Dramat rodziców Lilki. Po traumie jaką przeżyła spotka ją coś gorszego - WIDEO

M jak miłość, odcinek 1560: Dramat rodziców Lilki. Po traumie jaką przeżyła spotka ją coś gorszego - WIDEO

2021-01-19 16:03

Odkąd w "M jak miłość" wyszło na jaw, że ojcem Lilki (Monika Mielnicka) jest Jacek (Tomasz Sobczak), dziewczyna kompletnie się załamie. Całe życie myślała, że jej tatą jest pijak Banach (January Brunov), a okazało się, że Krystyna (Dorota Chotecka-Pazura) oszukiwała ją od najmłodszych lat. Wygląda jednak na to, że wkrótce Lilka musi się przygotować na kolejną traumę, a przecież ledwo pozbierała się po tragicznych doświadczeniach gwałtu! Los nie oszczędzi dziewczyny, a Banachowa będzie cały czas płakać nad dzieckiem!

"M jak miłość" odcinek 1560 - poniedziałek, 25.01.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1560 odcinku "M jak miłość" Krystyna i Jacek będą przeżywali koszmarną reakcję Lilki na wieść, że to Kotowski jest jej ojcem. Dowiedziała się o tym właściwie przez przypadek, a Krystyna kłamała ją całe życie. Potem nie pozwalała wyjawić byłemu partnerowi prawdy. W końcu młodszy brat Lilki wyznał jej tajemnicę, a ona już niedługo wpadnie w szał. Poczuje się oszukana i skrzywdzona.

- Nie chcę rozmawiać ani z tym człowiekiem, ani z matką. (...) Wszyscy mnie oszukali! Nie chcę takiej porąbanej rodziny, rozumiesz? - powie wściekła do Mateusza (Krystian Domagała) w 1560 odcinku "M jak miłość".

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1563: Paweł skatowany przez brata! Pobiją go bandyci, których naśle kochanka Piotrka

M jak miłość. Lilka wyrzeknie się matki i prawdziwego ojca. Nie wybaczy Jackowi i Krystynie kłamstwa

Krystyna i Jacek w "M jak miłość" będą załamani postawą córki. Zaczną rozumieć, że może odwrócić się od nich na zawsze.

- Lila tyle przeszła, tyle wycierpiała i jeszcze to... - wyduka zapłakana Banachowa.

Jackowi też wcale nie będzie do śmiechu... Będzie wiedział, że przecież w przeszłości młoda Mostowiakowa miała wiele przejść np. gwałt, który pozostawił w jej psychice ślad na zawsze. Wiadomość o nowym ojcu może dobić dziewczynę. 

- Córeczko nie oceniaj mnie, nie bądź surowa. Wiesz o wszystkich moich błędach - powie Krystyna w 1560 odcinku "M jak miłość" Lilce, kiedy razem z Kotowskim odwiedzą ją w bistro. 

Przeczytaj: Barbara Kurdej-Szatan znów w M jak miłość. Powrót Joasi z Francji wstrząśnie wszystkimi! Nie będzie już dla niej miejsca

Niebawem w "M jak miłość" Jacek i Krystyna będą poważnie załamani postawą Lilki i postarają się zrobić wszystko, aby odzyskać jej zaufanie.

- Chciałbym mieć swoje miejsce w twoim życiu - wyzna Kotowski córce.

Niestety Lilka nie będzie skora do współpracy z rodzinami, którzy ją oszukali i okłamali. Wiele przeszła w życiu i może ta sytuacja może tym bardziej odbić się na jej psychice. Wszystko wskazuje na to, że przed Banachową i Kotowskim z "M jak miłość" długa droga, by odzyskać dziecko. 

Najnowsze