M jak miłość. Przełomowa chwila dla córki Kamila Gryca. Prawdziwa mama Poli pochwaliła się ważną datą

i

Autor: Instagram M jak miłość. Przełomowa chwila dla córki Kamila Gryca. Prawdziwa mama Poli pochwaliła się ważną datą

M jak miłość. Przełomowa chwila dla córki Kamila Gryca. Prawdziwa mama Poli pochwaliła się ważną datą

2021-06-15 11:32

Dziś bardzo ważna data w życiu Hanny Nowosielskiej, czyli Poli z "M jak miłość". Córka Kamila (Marcin Bosak) zmieniła jego życie na zawsze i choć początkowo nie mógł znieść zmian, szybko zakochał się w dziecku. Biologiczna mama Hani, gra w "M jak miłość" wyrodną matkę Poli. Weronika (Ewelina Kudeń-​Nowosielska) opublikowała na swoim Instagramie informację, która równo rok temu zmieniła wszystko w życiu małej dziewczynki. Okazuje się, że wszyscy mają powód do świętowania, a już na pewno urocza Pola z "M jak miłość".

Ważna data dla Poli z "M jak miłość". To zmieniło życie dziewczynki! 

Ewelina Kudeń-​Nowosielska to mama Poli w "M jak miłość", a prywatnie również i mama dziewczynki prywatnie. Aktorka nie mogła się powstrzymać i podzieliła się z odbiorcami wspaniałym świętem, które wypada 15 czerwca 2021 r.

- Dokładnie rok temu Hania miała swój pierwszy dzień zdjęciowy na planie serialu @mjakmilosc.official - napisała serialowa Weronika i wstawiła zdjęcie córki. 

Nic dziwnego, że kobieta jest podekscytowana, bo chociaż mała Hania ma zaledwie kilka lat, już podbiła serca widzów jednego z najpopularniejszych seriali w Polsce! 

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2021. Smutne pożegnanie Lenki. Córka Kingi i Piotrka opuści rodziców w nowym sezonie. Na zawsze?

Ale wpadka na planie M jak miłość! Rafał Mroczek chciał się pochwalić przyjacielem, ale niechcący zamknął go w garderobie! To też gwiazda serialu!

To bardzo ważna data dla Poli z "M jak miłość". Z pewnością był to przełomowy moment dla dziewczynki. Tym bardziej, że zaczęła grać z naprawdę największymi gwiazdami "M jak miłość". Jej serialowy ojciec Kamil Gryc opiekuje się nią z pomocą np. Magdy (Anna Mucha) czy Andrzeja (Krystian Wieczorek). Dziewczynka ewidentnie skradła serca nie tylko widzom, ale też aktorom z planu "M jak miłość". Mała Pola bardzo dobrze radzi sobie przed kamerę i nic dziwnego, że jej mama świętuje rocznicę uczestnictwa w serialu. 

Przeczytaj: Gwiazdy Barw szczęścia ujawniły co ich łączy! W serialu Renata i Dominika są przyjaciółkami, a prywatnie?

Pola i Kamil w "M jak miłość" po wakacjach 2021 będą mieszkali w nowym domu przy ul. Deszczowej. Chociaż nawet rozsądna Kinga (Katarzyna Cichopek) ostrzegała Gryca przed tą konkretną posiadłością, on nie posłuchał. Nowy dom jest podobno nawiedzony, o czym Kamil może się przekonać w nowym sezonie "M jak miłość". Wiadomo też, że Gryc zwiąże się bliżej z Anitą (Melania Grzesiewicz), która zastępuje Poli wyrodną matkę. Niestety możliwe, że Kamil znów wszystko zepsuje, głównie za sprawą byłych kochanek i demonów przeszłości. 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze