M jak miłość. Przebiegła intryga matki Anety i Aleksandry z ciążą w tle? Wciągnie teściową córki w spisek, żeby została matką?

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Przebiegła intryga matki Anety i Aleksandry z ciążą w tle? Wciągnie teściową córki w spisek, żeby została matką?

M jak miłość. Przebiegła intryga matki Anety i Aleksandry z ciążą w tle? Wciągnie teściową córki w spisek, żeby została matką?

2021-06-30 16:04

Na planie "M jak miłość" powstają właśnie nowe odcinki, w którym dwie teściowe - Aleksandra Chodakowska (Małgorzata Pieczyńska) i Iwona Kryńska (Hanna Śleszyńska) - wezmą sprawy w swoje ręce. W kolejnym sezonie "M jak miłość" po wakacjach 2021 matka Olka (Maurycy Popiel) i matka Anety (Ilona Janyst) będą knuły razem, bo cel będzie tylko jeden! Choć intryga sprytnych teściowych owiana jest tajemnicą, to coś nam każe przypuszczać, że chodzi o powiększenie rodziny Chodakowskich i ciążę Anety! Napięcie wokół tego wątku podsyca jedna z aktorek z "M jak miłość". Poznajcie szczegóły.

"M jak miłość" po wakacjach 2021 nowe odcinki od września w TVP2

Już dawno w "M jak miłość" Aleksandra i Iwona nie miały okazji do spotkania, a ostatnio między obie samotne kobiety wkroczył pewien mężczyzna... Chodakowskiej nie w głowie były romans z poznanym przez internet Markiem (Mariusz Kiljan), bo on od początku stawiał sprawy jasno - chodziło mu tylko o seks. Z kolei Kryńska ma za sobą kilka rozwodów, jest silną i temperamentną kobietą, dla której związek bez zobowiązań nie jest niczym nowym. Nowy sezon "M jak miłość" po wakacjach 2021 przyniesie kolejne perypetie teściowych, nie tylko na miłosnym polu.

Nie przegap: M jak miłość. Aneta będzie mamą. Uratuje pacjentkę Karolinę, która zostanie jej córką?

Bo Iwona w "M jak miłość" marzy o tym, żeby zostać babcią. Z zazdrością patrzy na Aleksandrę, której sercem bez reszty zawładnęły wnuki - Szymek (Staś Szczypiński) i Maja (Laura Jankowska). Ale znając doskonale swoją córkę i wybuchowy charakter Anety nie może w żaden sposób naciskać na nią, by postarała się z Olkiem o dziecko. Temat ciąży był już poruszany przez młodych Chodakowskich w minionym sezonie "M jak miłość", bo Olek zauważył, że w Anecie rodzą się matczyne uczucia wobec nastoletniej pacjentki. Także Iwona dostrzegła, że Aneta bardzo się zmieniła i nie jest już tak bardzo skupiona na sobie i własnej karierze co kiedyś.

M jak miłość. Aneta załatwi Argasińskiego! Ordynatorowi aż opadnie szczęka. Nie będzie już cieniem Olka

Sprawdź też: Tak mieszka Budzyński z M jak miłość. Krystian Wieczorek ma elegancką willę z bajecznym ogrodem nad Zegrzem - ZDJĘCIA

Za kulisami "M jak miłość" powstały właśnie ujęcia do jednego z nowych odcinków, który widzowie zobaczą dopiero pod koniec 2021 roku. W scenach wzięły udział Aleksandra i Iwona, a na Instagramie padła zapowiedź intrygi jaka połączy obie matki. Trudno oprzeć się wrażeniu, że jedyny spisek w jaki Chodakowska wejdzie z Kryńską może dotyczyć powiększenia rodziny. Już wkrótce w "M jak miłość" okaże się, że czy plan teściowych zadziała i Aneta zajdzie w ciążę z Olkiem. No chyba, że podstęp będzie dotyczył zupełnie innej sprawy.

"Buty ortopedyczne , włosy związane , garderoba szczątkowa, musimy sobie jakoś radzić w tym upale. Ale za chwilę pełna gotowość.! Żakiety, szpilki, fryzury i kamera w ruch ??☀️ Ciekawe co teściowe knują tym razem, prawda ? ??" - napisała tajemniczo Małgorzata Pieczyńska na Instagramie.

M jak miłość odc. 1551. Aneta (Ilona Janyst), Iwona Kryńska (Hanna Śleszyńska)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1551. Aneta (Ilona Janyst), Iwona Kryńska (Hanna Śleszyńska)
M jak miłość odc. 1589. Olek (Maurycy Popiel), Aneta (Ilona Janyst)

i

Autor: MTL Maxfilm
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze