M jak miłość. Pola połączy Kamila i Anitę. Dzięki niej będą prawdziwą rodziną – WIDEO

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość. Pola połączy Kamila i Anitę. Dzięki niej będą prawdziwą rodziną – WIDEO

M jak miłość. Pola połączy Kamila i Anitę. Dzięki niej będą prawdziwą rodziną – WIDEO

2021-01-19 12:10

Kamil (Marcin Bosak) z "M jak miłość" dał się poznać jako przebiegły intrygant i nie oszuka swej natury, kiedy pojawi się możliwość dogryzienia Anicie (Melania Grzesiewicz). Wywinie jej okrutny żart, ale głównie dzięki Poli (Hanna Nowosielska) zdoła ją przeprosić! Mała dziewczynka już dawno oczarowała Anitę, która zastępuje jej mamę. Niebawem w "M jak miłość" Kamil zrozumie, że ma obok siebie prawdziwy skarb. Pola zjednoczy ich i staną się prawdziwą rodziną?

Podły żart Kamila z "M jak miłość" przerodzi się w piękny gest! 

Wkrótce w "M jak miłość" Kamil przesadzi i wytnie Anicie chamski numer. Włamie się do jej komputera, odkryje profil randkowy i zacznie sobie z niej kpić. Kobieta poczuje się bardzo skrzywdzona, bo przecież to ona zastępuje Poli mamę, która się jej wyrzekła. Właśnie Anita niejednokrotnie wybawiała Kamila z opresji, a on odwdzięczy się jej upokorzeniem. Niebawem w "M jak miłość" Gryc zrozumie, że przesadził i przygotuje dla kobiety niespodziankę. Pod pretekstem imprezy firmowej na Deszczowej ściągnie Anitę do ogrodu Kingi (Katarzyna Cichopek) i Piotrka (Marcin Mroczek) i padnie przed nią na kolana! 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1563: Paweł skatowany przez brata! Pobiją go bandyci, których naśle kochanka Piotrka

M jak miłość. Pola połączy Kamila i Anitę. Dzięki niej będą prawdziwą rodziną!

Melania Grzesiewicz i Marcin Bosak zdradzają uczucia swoich bohaterów 

W kulisach "M jak miłość" Melania Grzesiewicz opowiada o swojej bohaterce i geście Kamila.

"Cały ten dzień jest dosyć dziwny, wszystko brzmi dosyć racjonalnie, jednak Anita w ogóle nie ma ochoty tam iść. To jest dla niej duże zaskoczenie, że on to wszystko przygotował sam. W tym swoim byciu niemiłym dla wszystkich i takim uszczypliwym, raptem robi coś takiego dla drugiego człowieka, więc rodzi się pytanie jaka jest ta jego druga strona. Czy może jest w nim coś wartościowego (...)" - opisuje punkt widzenia Anity grająca ją aktorka.

"Nie wiem czy to jest Kamilowe, czy nie Kamilowe to co organizuje. Na pewno zależy mu na tym, żeby jakoś zadośćuczynić Anicie i też myśli o sobie w tym wszystkim, żeby nie odpuściła go osoba, która za każdym razem kiedy poprosił pomogła mu z dzieckiem, bo bardzo lubi to jego dziecko" - dopowiada Marcin Bosak, czyli Kamil z "M jak miłość".

Przeczytaj: Przeczytaj: Barbara Kurdej-Szatan znów w M jak miłość. Powrót Joasi z Francji wstrząśnie wszystkimi! Nie będzie już dla niej miejsca

Pola, Anita i Kamil będą w "M jak miłość" szczęśliwi! 

W "M jak miłość" okaże się, że to mała Pola scali Anitę i Kamila i tylko dzięki dziewczynce kobieta przyjmie kwiaty i przeprosiny. Trzeba przyznać, że niewinność i dobro Poli jest ujmujące. Kamil za to spostrzeże, że przecież ma przed sobą prawdziwy skarb!

"Nie wiem co się może wydarzyć. Myślę, że tutaj musiałoby się wydarzyć dużo rzeczy z dwóch stron. Gdyby oni obydwoje pozbyli się tego wszystkiego, za czym się chowają... Jeżeli Anita pozwoliłaby sobie na powiedzenie wprost - tak, chcę czegoś więcej i Kamil też byłby na to gotowy, to myślę, że to miałoby szansę powodzenia" - opowiada aktorka Melania Grzesiewicz. 

Impreza na "Deszczowej" skończy się romantyczną pogawędką Anity i Kamila i nawet Piotrek zauważy, że coś jest na rzeczy.

- Wszystko w twoich rękach. Jesteś dupkiem, ale podobno ludzie się zmieniają - powie mu Zduński.

- To nie będzie takie proste... - wyzna Gryc.

Wszystko wskazuje na to, że niebawem w "M jak miłość" Anita, Pola i Kamil naprawdę stworzą fajną rodzinkę! Potwierdza to również zdjęcie na oficjalnym profilu "M jak miłość" na Facebooku, gdzie Kamil pozuje z Polą. Podpis "Będzie dobrze!" jest bardzo wymowny! 

Najnowsze