M jak miłość. Kamil zmusi Magdę do kłamstwa, żeby zdobyć Anitę Imprezę na Deszczowej skończy na kolanach – WIDEO

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość. Kamil zmusi Magdę do kłamstwa, żeby zdobyć Anitę Imprezę na Deszczowej skończy na kolanach – WIDEO

M jak miłość. Kamil zmusi Magdę do kłamstwa, żeby zdobyć Anitę. Imprezę na Deszczowej skończy na kolanach – WIDEO

2021-01-13 14:43

Niebawem w "M jak miłość" Kamil (Marcin Bosak) przekroczy granice kultury i wywinie podły (nawet jak na niego) "żart" Anicie. Mocno pożałuje tego co zrobił, kiedy ta trzaśnie go w twarz tak mocno, że aż odskoczy! Zrozumie, że właśnie taki charakterek u kobiet mu się podoba i zacznie knuć plan zdobycia serca Anity. Wkrótce w "M jak miłość" Gryc wplącze Magdę (Anna Mucha) z w intrygę i zmusi ją do kłamstw. Wszyscy wylądują na Deszczowej, gdzie Kamil z kwiatami w ręce padnie na kolana!

Kamil z "M jak miłość" wciągnie Magdę w okrutny żart na Anicie 

Premierowe odcinki "M jak miłość" zaskoczą. Głównie za sprawą szokującego zachowania Kamila, który przekroczy granice dobrego smaku. Będąc w kancelarii znajdzie komputer Anity, gdzie wyczyta, że kobieta ma profil na portalu randkowym. Bardzo rozbawi go opis i zdjęcie, które dodała i postanowi podać się za zainteresowanego nią mężczyznę. W formie nieśmiesznego żartu napisze do niej sms, a Anita wpadnie w szał.

- Spacery przy księżycu? No skąd ty się urwałaś? A i jeszcze to zdjęcie... Ono nie jest dobre - wyśmieje Anitę prosto w twarz, kiedy ta zacznie robić mu awanturę w najnowszych odcinkach "M jak miłość".

- Jesteś takim chamem! Ja już cię nie chcę więcej znać! - wrzaśnie w odpowiedzi i wybiegnie z kancelarii.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1558: Magda na urodzinach Poli nie pozna Kamila. Zobaczy jego inną twarz - ZDJĘCIA

M jak miłość. Kamil wytnie Anicie chamski numer! Upokorzy ją i wciągnie Magdę w podłe kłamstwa

Kiedy Kamil z "M jak miłość" dostanie od Anity w twarz, nieco się otrzeźwi i zrozumie, że przesadził. Spodoba mu się także zadziorny charakterek kobiety. 

- Musisz ją przeprosić - powie mu córka Pola (Hanna Nowosielska).

- Jutro w ogrodzie na Deszczowej mamy imprezę firmową. Zrobimy grilla, a ja jakoś załagodzę sprawę z Anitą - powie Magdzie i Budzyńskiemu (Krystian Wieczorek) swój pomysł.

- Anita ci w to uwierzy? Firmowa impreza u Kingi... Naprawdę... - Magda skaże plan na niepowodzenie.

- No mnie nie, ale tobie już tak - powie wprost Gryc.

Wkrótce w "M jak miłość" zmuszona do kłamstw Magda postanowi pomóc koledze. Powie Anicie o rzekomej imprezie firmowej na Deszczowej, gdzie kobieta z niechęcią się zjawi. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1560: Dziki seks Kingi i Piotrka. Puszczą jej hamulce, bo Kamila tak ją nakręci - ZDJĘCIA

W kulisach "M jak miłość" Marcin Bosak stara się wyjaśnić dziwne zachowanie swojego bohatera.

"Nie wiem czy to jest Kamilowe, czy nie Kamilowe to co organizuje. Na pewno zależy mu na tym, żeby jakoś zadośćuczynić Anicie i też myśli o sobie w tym wszystkim, żeby nie odpuściła go osoba, która za każdym razem kiedy poprosił pomogła mu z dzieckiem, bo bardzo lubi to jego dziecko" - opowiada aktor.

"Cały ten dzień jest dosyć dziwny, wszystko brzmi dosyć racjonalnie, jednak Anita w ogóle nie ma ochoty tam iść. To jest dla niej duże zaskoczenie, że on to wszystko przygotował sam. W tym swoim byciu niemiłym dla wszystkich i takim uszczypliwym, raptem robi coś takiego dla drugiego człowieka, więc rodzi się pytanie jaka jest ta jego druga strona. Czy może jest w nim coś wartościowego (...)" - opisuję punkt widzenia Anity grająca ją Melania Grzesiewicz. 

Kiedy niebawem w "M jak miłość" dojdzie do imprezy niespodzianki, Kamil kupi wielki bukiet kwiatów i padnie przed kobietą na kolana! Anita przyjmie przeprosiny i wygląda na to, że w ich przypadku zadziała powiedzenie "kto się czubi, ten się lubi".

Najnowsze

Tekst sponsorowany