M jak miłość. Kamil wytnie Anicie chamski numer! Upokorzy ją i mocno za to oberwie – WIDEO

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość. Kamil wytnie Anicie chamski numer! Upokorzy ją i mocno za to oberwie – WIDEO

M jak miłość. Kamil wytnie Anicie chamski numer! Upokorzy ją i mocno za to oberwie – WIDEO

2021-01-13 12:58

Kamil (Marcin Bosak) z "M jak miłość" ostro przesadzi z chamskim i okrutnym "żartem" jaki wywinie Anicie (Melania Grzesiewicz). Kobieta od dawna pomaga mu w opiece nad Polą (Hanna Nowosielska) i nie raz wybawiła go z kłopotów, a on w zamian za to ją upokorzy. Gryc w najnowszych odcinkach "M jak miłość" włamie się do komputera Anity i znajdzie tam informacje, które potem wykorzysta przeciwko niej. Tym razem jego zachowanie doczeka się sprawiedliwości i wreszcie porządnie oberwie! Co odkryje Gryc grzebiąc w komputerze kobiety?

Kamil z "M jak miłość" ostro przesadzi z chamskim żartem na Anicie

Niebawem w "M jak miłość" Kamil przekroczy wszelkie granice przyzwoitości i wpadnie na szatański pomysł. Przebywając w kancelarii zauważy komputer Anity i coś podkusi go, by zacząć w nim grzebać. Znajdzie otwartą stronę portalu randkowego, gdzie kobieta założyła sobie konto.

"Chciałabym poznać kogoś, z kim można miło spędzić czas, czytać wiersze, spacerować przy świetle księżyca. Kogoś miłego, fajnego, czułego i romantycznego. Jeśli uważasz, że to właśnie Ty, odezwij się, czekam..." - przeczyta Gryc na profilu koleżanki. 

To odkrycie w "M jak miłość" bardzo go rozbawi, aż zaśmieje się w głos i zacznie układać okrutny plan, który upokorzy kobietę. Nie będzie się spodziewał, że właśnie przekracza granicę jakiejkolwiek kultury. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1560: Dziki seks Kingi i Piotrka. Puszczą jej hamulce, bo Kamila tak ją nakręci - ZDJĘCIA

M jak miłość. Kamil wytnie Anicie chamski numer! Upokorzy ją i wciągnie Magdę w podłe kłamstwa

Podły Kamil z "M jak miłość" nie raz udowodnił na jakie chamstwo go stać.

"Anita spodziewa się absolutnie wszystkiego po Kamilu, ale to jest jakieś takie kolejne przekroczenie z jego strony. Jest tak wyczulona na wszystko co on robi w stosunku do niej, że odbiera ten z pozoru niewinny żart jako coś, co miało sprawić jej przykrość, jakiś rodzaj małego upokorzenia, jakby Kamil się z niej naśmiewał" - podsumowuje Melania Grzesiewicz w kulisach "M jak miłość".

Kamil wykorzysta informacje znalezione w komputerze Anity i wyśle do niej sms podając się za zainteresowanego nią mężczyznę, który odpowiada na jej internetowy wpis. Kobieta od razu się wścieknie i odbierze to jako naigrywanie się z jej uczuć. To niestety dopiero początek chamstwa Gryca! 

Przeczytaj: M jak miłość. Janek zginie na ślubie z Sonią? Nawet nie pojawi się w kościele! - WIDEO

W nadchodzących odcinkach "M jak miłość" Kamil zaśmieje się Anicie prosto w twarz.

- Spacery przy księżycu? No skąd ty się urwałaś? A i jeszcze to zdjęcie... Ono nie jest dobre - obrazi Anitę Gryc.

Tym razem przesadzi i się doigra. Kobieta nie wytrzyma i z całej siły uderzy go w twarz! Prawnik aż odskoczy od silnego ciosu.

- Jesteś takim chamem! Ja już cię nie chcę więcej znać! - wrzaśnie wściekła Anita i wybiegnie z kancelarii.

"Kamil wielokrotnie udowodnił to, że nie potrafi zachować się elegancko. Tym razem kolejny raz mu się nie udało" - podsumowuje całe zajście Marcin Bosak w kulisach "M jak miłość".

Jak się okaże, Gryc spróbuje naprawić swój błąd, ale chamski żart i głupie zachowanie mogą nie być mu wybaczone. 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze