M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Zwycięstwo Magdy i Andrzeja. Zabójstwo Julii okaże się bzdurą, więc Budzyński pokona Malicką - WIDEO

2023-07-04 15:37

Magda (Anna Mucha) i Andrzej (Krystian Wieczorek) zwyciężą w "M jak miłość" po wakacjach 2023! Julia (Marta Chodorowska) spróbuje wrobić Budzyńskiego w zabójstwo, zaplanuje wszystko dokładnie, by ukarać byłego kochanka. Malicka uzna, że sfingowana śmierć i podłożenie dowodów zbrodni to idealny pomysł, by prawnik poszedł siedzieć. Ona miałaby ukrywać się poza Polską i udawać martwą! Magda i Andrzej najedzą się strachu w "M jak miłość" po wakacjach 2023, ale ostatecznie zwyciężą! Julia trafi na komisariat i plan upadnie.

Wygrana Magdy i Andrzeja w "M jak miłość" po wakacjach 2023

Przed Budzyńskimi bardzo trudne i stresujące chwile. Magda i Andrzej zostaną wystawieni na kolejną próbę ich związku, miłości i lojalności. Wszystko przez chory plan Julii w nowych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach, która spróbuje wrobić byłego kochanka w zabójstwo. Jej plan będzie zakładał kradzież szalika Andrzeja z kancelarii, udawanie przed Sylwią (Hanna Turnau) i Rotkiewiczem (Aleksandar Milicević), że Budzyński to psychol, a potem upozorowanie śmierci i zniknięcie za granicą. Malicka załatwi sobie kilka smsów z pogróżkami, rzekomo wysłanymi przez Andrzeja i dogada się z tajemniczą Beatą Ricci z Włoch, gdzie miałaby wyjechać po upozorowaniu zabójstwa. Wiadomo już, że Sylwia stawi się na "miejscu zbrodni", a w drzwiach Budzyńskich stanie policja. Pewnym jest także, że plan Malickiej nie do końca się powiedzie...

Na wideo poniżej można zobaczyć sceny z Julią na komisariacie. Malicka wpadnie w ręce policji szybciej czy później. Skoro będzie z powrotem w Warszawie i to w dodatku na rozmowie w komisariacie, może to oznaczać tylko jedno. Magda i Andrzej zatriumfują! Budzyński prawdopodobnie da radę udowodnić swoją niewinność i oczyści się z zarzutów. 

Julia pójdzie siedzieć za kraty za próbę wrobienia niewinnego Andrzeja?

Sytuacja w "M jak miłość" stanie się bardzo skomplikowana. W chaotyczne wydarzenia zaangażuje się policja, a Malicka prawdopodobnie będzie musiała odpowiedzieć za swój chory plan. Nie można przecież bezkarnie sfingować własnej śmierci i do tego oskarżać niewinnego człowieka o to, że rzekomo kogoś zabił. Budzyński na pewno prędzej czy później zdoła wybronić się od zarzucanego mu czynu lub policja sama dojdzie do tego, że Julia to oszustka. Możliwe, że Malicka poniesie surową karę za to, jak próbowała wrabiać Andrzeja. 

M jak miłość. Julia trafi na policję! Nieobliczalną wariatką zajmie się ten policjant
Najnowsze