M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Magda zostawi Andrzeja po oskarżeniu o zabójstwo Julii? Budzyńska dostanie cios jak po zdradzie - ZDJĘCIA

2023-06-25 21:57

Co dalej z małżeństwem Budzyńskich z "M jak miłość"? Niby było pojednanie, budowanie życia na nowo po przebytym kryzysie i zdradzie Andrzeja (Krystian Wieczorek) z Julią (Marta Chodorowska), ale kolejne kłopoty dobiją Magdę (Anna Mucha). Nic nie będzie takie samo po oskarżeniu, które spadnie na prawnika w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach. Policja zjawi się w domu Budzyńskich, ale to nie koniec. Malicka przygotuje wszystko tak, żeby były kochanek na pewno poszedł siedzieć za zabójstwo. Magda stanie murem za mężem czy nie uwierzy już więcej w niewinność Andrzeja?

Magda odwróci się od Andrzeja w nowym sezonie "M jak miłość"? Jaka będzie reakcja Budzyńskiej na oskarżenie męża o zabójstwo? 

Magda ostatecznie wybaczyła Andrzejowi zdradę z Julią. Budzyńscy pogodzili się, a prawnik nie chciał mieć już nic wspólnego z byłą kochanką. Zresztą nawet kiedy ta była w ciąży i spodziewała się jego dziecka, mężczyzna mało zwracał na nią uwagi i walczył o żonę. Po poronieniu Julia doszczętnie się załamała, a potem obudziła się w niej żądza zemsty. Już w minionych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach 2023, Julia szykowała grunt pod wrobienie prawnika w jej zabójstwo. Jakie będzie zdziwienie Magdy i Andrzeja, kiedy w nowym sezonie "M jak miłość" policja zapuka do ich drzwi... 

Magda na pewno nie ufa aż tak mężowi, jak to miało miejsce przed zdradą. Nigdy nie spodziewała się, że mężczyzna w ogóle mógłby nie dochować wierności, więc jej uczucia zostały zranione na całego. Budzyńska nie tak dawno zalewała się łazami, nie miała siły normalnie funkcjonować, bo tak cierpiała po oszustwie męża. Potem powoli sprawa się rozwiązywała, bo Andrzej walczył o żonę jak lew, starał się cały czas jej pomagać, dzwonić, prosić o przebaczenie i wyjaśniać błąd życia, by znów byli razem. Nastawienie Magdy zmieniło się po wypadku męża w Ukrainie i wylądowaniu w szpitalu w złym stanie. Wtedy zrozumiała, że odpuści, zrezygnuje z rozwodu i da małżeństwu szansę. Czy jednak w jej głowie wszystko ułożyło się na tyle, żeby od razu uwierzyć, że mąż nie zabił Julii? 

Magda nie uwierzy w niewinność męża w "M jak miłość" po wakacjach 2023?

Pytanie, co zrobi Magda po tym, jak dojdzie do niej informacja, że mąż rzekomo zabił kochankę. Niestety Malicka wszystko przygotuje tak, żeby śledczy nie mieli wątpliwości, kto pozbawił ją życia. Magda z pewnością pozna informacje o rzekomym nękaniu Andrzeja, smsach, które zostały wysłane z jego telefonu i szaliku, który policja znajdzie na miejscu zbrodni. Jak zareaguje Budzyńska, kiedy wszystkie dowody wskażą na winę jej męża? Jej zaufania starczy na tyle, by uwierzyła Andrzejowi i była pewna, że to nie on stoi za zabójstwem kochanki? Przecież sama widziała, że jest wściekły na Julię, która zaczęła dziwnie się zachowywać. Magda będzie musiała stanąć przed wyborem czy broni męża mimo wszystko, czy nie jest w stanie dłużej wierzyć mu na słowo, szczególnie po niedawnej zdradzie i kłamstwach. 

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu po wakacjach. Aresztowanie Andrzeja. Marcin i Kama będą razem!
Najnowsze