M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Chory plan Julii zacznie działać! Najpierw Rotkiewicz uwierzy, że jest ofiarą, potem zabójstwo? - ZDJĘCIA

2023-06-07 10:07

Julia (Marta Chodorowska) zaczęła realizację chorego planu zniszczenia Andrzeja (Krystian Wieczorek), już w minionym sezonie "M jak miłość". Skrupulatnie szykowała sobie grunt, by ostatecznie przypuścić atak na nieświadomego Budzyńskiego. Prawnik bowiem nie wie, że za jego plecami odbywają się spiski, a on sam przedstawiany jest jako dręczyciel i psychol. W kolejnych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach, Julia przyciśnie Rotkiewicza (Aleksandar Milicević), który uwierzy w chore opowiadania Malickiej, a potem kobieta posunie się o krok dalej... Będzie zabójstwo?

Julia osiągnie sukces w "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej! Zniszczenie Budzyńskiego nadchodzi wielkimi krokami 

Malicka z byłej kochanki Andrzeja zmieniła się w żądną zemsty kobietę, która nie cofnie się przed niczym. już w minionym sezonie "M jak miłość" powoli dawała otoczeniu do zrozumienia, że Budzyński to niebezpieczny typ, który ją dręczy. Tak widzi to m.in. Sylwia (Hanna Turnau), której przyjaciółka nagadała bzdury o nękaniu pijanego Andrzeja i jego dręczeniu wobec niej. To samo sądzi Rotkiewicz, bo w poprzednich odcinkach "M jak miłość" niby przypadkiem otrzymał maila z dziwną treścią. Sam wezwał Julię na rozmowę, w której nasłuchał się kłamstw o Andrzeju i jego traktowaniu wobec Julii. Rotkiewicz wierzy więc, że Budzyński przekracza wszelkie granice. I właśnie tego pragnie Julia, żeby ludzie byli przekonani o jej niewinności, a Andrzeja widzieli jako tyrana, kłamcę, dręczyciela i wręcz psychola! To jej się uda, bo jak podaje portal światseriali.interia.pl, Rotkiewicz wezwie Budzyńskiego na rozmowę w kolejnych odcinkach "M jak miłość".

- Chciałem cię uprzedzić, że mecenas Szumski zachorował i dziś w sądzie zastąpi go mecenas Malicka - powie Rotkiewicz w 1735 odcinku "M jak miłość", bo po tym co naopowiadała mu Julia, będzie przekonany, że mężczyzna tylko czeka na okazję by ją dorwać. Mąż Magdy (Anna Mucha) nie ukryje zdziwienia sytuacją. Nie wie przecież, że Rotkiewicz posądza go o rzeczy, których on wcale nie robi!  

- (...) Możemy się tak bawić w kotka i myszkę, ale szkoda naszego czasu. Powiem ci szczerze - nie chcę wtrącać się w twoje sprawy, ale martwi mnie zaistniała sytuacja - zacznie szef Julii, a Andrzej ponagli go z tym, co właściwie ma mu do przekazania. - (...) Wiem, że w związku z tym, co się jakiś czas temu wydarzyło, jest między wami pewne napięcie, ale mam nadzieję, że nie wpłynie to na wasze relacje na sali sądowej? - zapyta ostro Rotkiewicz, a Andrzej zapewni, że zachowa się profesjonalnie. Szef Malickiej potraktuje go jak wroga, a przecież całkiem niedawno był jego kolegą...

Zabójstwo Julii w nowym sezonie "M jak miłość"?

Jak widać, chory plan Julii zadziała. Wszyscy dookoła będą wierzyć, że Andrzej ją dręczy i wstawią się za nią w ciemno. I to dopiero początek, bo w kolejnych odcinkach "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej, mieszkanie Malickiej zamieni się w miejsce zbrodni! W ostatnich kulisach "M jak miłość" przed wakacjami widać wyraźnie, że na miejscu zbrodni będzie pracować policja. Sylwia dotrze do mieszkania przyjaciółki i aż zakryje usta ze zdziwienia. Porozwalane rzeczy, bałagan itp. będą dowodziły, że stało się coś okropnego. Zdradzamy, że Julia spróbuje wrobić Andrzeja w zabójstwo, a u Budzyńskiego pojawi się policja... Plan zadziała! 

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu po wakacjach. Aresztowanie Andrzeja. Marcin i Kama będą razem!
Najnowsze