M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Rotkiewicz zaatakuje Andrzeja w obronie Julii! To co Budzyński usłyszy od szefa Malickiej wkurzy go na całego - ZDJĘCIA, WIDEO

2023-06-06 10:40

W 1735 odcinku "M jak miłość" po wakacjach Rotkiewicz (Aleksandar Milicević), któremu Julia Malicka (Marta Chodorowska) wmówiła, że jest dręczona przez Andrzeja (Krystian Wieczorek), że były kochanek nie daje jej spokoju, weźmie sprawy w swoje ręce! Szef Julii przystąpi do ataku na Budzyńskiego. W czasie studiów byli kolegami, ale teraz prawników poróżni Julia. Przebiegła, bezwzględna była kochanka Andrzeja w 1735 odcinku "M jak miłość" nowego sezonu z łatwością osiągnie swój cel. Rotkiewicz stanie w jej obronie, wygarnie Budzyńskiemu, że nigdy nie podejrzewał go o tak podłe rzeczy wobec Julii i Magdy (Anna Mucha). Po tych słowach Andrzej się wścieknie! Poznaj szczegóły, zobacz ZDJĘCIA i kulisy tych scen WIDEO.

"M jak miłość" odcinek 1735 po wakacjach 2023 - emisja na przełomie sierpnia i września w TVP2

Starcie Rotkiewicza z Andrzejem w 1735 odcinku "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej zacznie się niepozornie! Po tym co Julia nagadała swojemu szefowi na temat Budzyńskiego, wysyłanych SMS-ach z pogróżkami, że kochanek zniszczy, jak ją nachodzi i nie jest w stanie pogodzić się z tym, że ich romans to już przeszłość, Rotkiewicz uzna, że powinien bronić prawniczki przed Andrzejem. A że kiedyś byli kolegami ze studiów, to jak podaje światseriali.interia.pl w 1735 odcinku "M jak miłość" nowego sezonu Rotkiewicz bez ogródek poruszy z Budzyńskim temat Julii.

- Możemy się tak bawić w kotka i myszkę, ale szkoda naszego czasu! Powiem ci szczerze, nie chcę wtrącać się w twoje sprawy, ale martwi mnie zaistniała sytuacja - szef Julii w 1735 odcinku "M jak miłość" zacznie dość pokrętnie, więc zirytowany Andrzej będzie dociekał od co mu chodzi.

  - O mecenas Julię i o ciebie. Wiem, że w związku z tym, co się jakiś czas temu wydarzyło, jest między wami pewne napięcie, ale mam nadzieję, że nie wpłynie to na wasze relacje na sali sądowej? - Rotkiewicz uzna, że skoro Julia i Andrzej byli kochankami, a w 1735 odcinku "M jak miłość" znów staną w sądzie przeciwko sobie, to może wpłynąć na przebieg rozprawy.

- Absolutnie nie - zapewni Budzyński nadal nieświadomy tego, że Julia urobiła Rotkiewicza, podeszła go tak sprytnie, że ten uwierzył we wszystkie kłamstwa Malickiej na jego temat. Na pożegnanie Rotkiewicz w 1735 odcinku "M jak miłość" po wakacjach zarzuci Andrzejowi, że nie jest tym człowiekiem, za jakiego go uważał.

- Cały czas nie mieści mi się to w głowie! Nie znałem cię od tej strony, Andrzej. Byłem przekonany, że tobie i Magdzie świetnie się układa - obrońca Julii w 1735 odcinku "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej będzie oczywiście nawiązywał to pogróżek Budzyńskiego. Ten z kolei z trudem ukryje swoją wściekłość!

- Pozwolisz, że nie będę ci się tłumaczył. To są moje prywatne sprawy. A jeśli chodzi o mecenas Malicką, to nie musisz się martwić, temat jest dawno zamknięty - Andrzej będzie miał dosyć tego, że sprawa romansu z Julią odbija się znów na jego pracy. - Czyżby? Tak byłoby najlepiej dla wszystkich. Żeby ten temat był raz na zawsze zamknięty - doda Rotkiewicz, ale nie wyjaśni Andrzejowi nic więcej.

Z kolei Julia w 1735 odcinku "M jak miłość" po wakacjach będzie triumfowała, że ma Rotkiewicza po swojej stronie.

M jak miłość. Zemsta Julii na Andrzeju. Wariatka urobi nawet Rotkiewicza, żeby był po jej stronie
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze