M jak miłość

M jak miłość. Julia i Radek podzielą ten sam los! Wylecą razem, bo już nikt nie może na nich patrzeć

2023-06-08 22:49

Julia i Radek znikną z "M jak miłość" w nowym sezonie po wakacjach 2023? Znienawidzeni bohaterowie, których graja Marta Chodorowska i Philippe Tłokiński wygrali głosowanie, że to właśnie oni powinni odejść z obsady "M jak miłość". Nic dziwnego, od dawna Julia i Radek działają widzom na nerwy, wzbudzają tak silne emocje, że nienawiść do nich przekłada się także na niechęć do aktorów. Czy losy Julii i Radka w "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej będą już przesądzone i będą zmierzały do pożegnania z tymi postaciami? Sprawdź, co już wiadomo!

Czy Julia i Radek odejdą z "M jak miłość" w nowym sezonie? Co ich czeka po wakacjach?

W obsadzie "M jak miłość" nie ma już miejsca dla Julii Malickiej i Radka! Tak zdecydowali fani serialu, których na profilu SuperSeriale.se.pl na Facebooku zapytaliśmy, który z bohaterów powinien zniknąć w nowym sezonie "M jak miłość". Najwięcej głosów zdobyła właśnie ta dwójka! Ale nie ma się co dziwić, że Julia i Radek wzbudzają tak silne emocje wśród widzów. To zasługa scenarzystów, którzy tak prowadzą wątki bohaterów, by niezrównoważona psychicznie kochanka Andrzeja Budzyńskiego (Krystian Wieczorek) i nieobliczalny kochanek Izy (Adriana Kalska) uchodzili za czarne charaktery!

Na razie w "M jak miłość" tylko Julia pokazała do czego jest zdolna w ramach zemsty na Andrzeju za odrzucenie jej miłości. Zakochała się w Budzyńskim, po pijaku zaciągnęła go do łóżka, wrobiła w ciążę i dziecko, by ostatecznie zniszczyć jego małżeństwo z Magdą (Anna Mucha). Opętana chorą miłością Julia zagrażała też Magdzie! Kiedy poroniła i chciała się zabić, podcinając sobie żyły w wannie, wydawało się, że koniec Julii jest blisko. Nic bardziej mylnego!

Marta Chodorowska nadal kręci nowe odcinki "M jak miłość", w których Julia przejdzie samą siebie, żeby wyrównać rachunki z Budzyńskim. Aktorka zapowiedziała, że jej bohaterka nie cofnie się bez niczym. A pomoże jej w tym równie podła jak ona przyjaciółka Sylwia (Hanna Turnau), kochanka Adama Wernera (Jacek Kopczyński).

"Kto widział ostatnią relację na IG ten wie, że było dużo śmiechu na planie @mjakmilosc.official 🤭 Duże poruszenie wśród dziewcząt… 🤣 Scenariusz serialu jest czasami bardzo zaskakujący… 😜 Co będzie się działo? 🤫 Ale będzie się działo 🤣💪" - napisała Chodorowska pod zdjęciem z Hanną Turnau.

Radek w nowym sezonie "M jak miłość" też się rozkręci. Rozwód Izy i Marcina (Mikołaj Roznerski) będzie coraz bliżej, a wyrachowany kochanek będzie dalej odgrywał przed Izą troskliwego, czułego mężczyznę, któremu zależy na dobru Izy i ich dzieci. A prawda jest taka, że Radek chce doprowadzić do cierpienia Szymka (Staś Szczypiński) i Mai (Laura Jankowska), żeby nie było już czego zbierać z ich rodziny. Żądał nawet od Izy, by przyznała się dzieciom do romansu!

W "M jak miłość" po wakacjach 2023 Radek omota Izę do tego stopnia, że przestaną się kryć przed dziećmi. Do tego będzie bezczelnie triumfował w obecności Marcina!

Niestety na razie nic nie wskazuje na to, żeby Julia i Radek mieli wylecieć z obsady "M jak miłość". Na pewno nie do końca tego roku.

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu po wakacjach. Aresztowanie Andrzeja. Marcin i Kama będą razem!
Listen on Spreaker.
Najnowsze