M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Wspólna wycieczka Karskich i Chodakowskich! Nie będzie już z nimi Marcina - ZDJĘCIA

2023-07-19 12:00

W nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach Kasia (Paulina Lasota) i Jakub (Krzysztof Kwiatkowski) na dobre przerzucą się na towarzystwo Anety (Ilona Jansyt) i Olka (Maurycy Popiel). Nie dość, że Chodakowscy będą świadkami, w czasie ich skromnego ślubu nad morzem, to tuż po nim wybiorą się we wspólną podróż również z nimi. W nowym sezonie "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej u Karskich na próżno będzie szukać Marcina (Mikołaj Roznerski), którego miejsce u boku Jakuba zajmie właśnie Olek. Nie mówiąc już o zdradzieckiej Izie (Adriana Kalska), gdyż Kasię i Anetę połączy szczególna więź! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

Aneta i Olek zajmą miejsce Marcina u boku Kasi i Jakuba w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach!

W nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach Marcin na dobre zniknie z życia swojego przyjaciela i wspólnika, z którym prowadzi agencję detektywistyczną. Chodakowski kompletnie nie poradzi sobie z odejściem Izy, która wybierze Radka (Philippe Tłokiński), a po rozstaniu z żoną zacznie szlajać się po nocnych klubach i upijać do nieprzytomności, gdzie o mały włos nie padnie ofiarą złodziejki! Na szczęście, Kama (Michalina Sosna) uratuje go z opresji i to na niej Marcin skupi całą swoją uwagę w nowym sezonie "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej. Dlatego nie tylko wystawi Karskiego w jego najważniejszym dniu w życiu, ale również nie będzie go z nim i później!

W nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach Kasia i Jakub wezmą w końcu prawdziwy ślub. Skromna uroczystość odbędzie się nad morzem jedynie w obecności świadków, którymi zostaną Aneta i Olek, który zastąpi na tym miejscu Marcina. Tyle tylko, że od tego momentu Karski i Chodakowski zaczną spędzać ze sobą więcej czasu i spotykać się nawet ojca Mai (Laura Jankowska) i Szymka (Staś Szczypiński). Nie mówiąc już o Stawskiej i Chodakowskiej, które dodatkowo będą spotykać się w pracy, przez co ich przyjaźń jeszcze się zacieśni. Tym bardziej, że Aneta zrozumie, że zdecydowanie bliżej jest jej do Kasi niż zdradzieckiej Izy, która porzuciła swoją rodzinę na rzecz kochanka. Ale to zacieśnienie więzi Karskich i Chodakowskich w nowym sezonie "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej nie skończy się tylko na tym!

W nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach świeżo upieczeni małżonkowie wybiorą się na wspólną wycieczkę z Chodakowskimi! Jak pokazała Paulina Lasota na swojej relacji na Instagramie panowie będą wiedli prym, a panie z tyłu bawiły się w najlepsze. Wszyscy będą w rewelacyjnych nastrojach, co pokazał również Krzysztof Kwiatkowski na swoim Instagramie. Zatem wygląda na to, że nowym sezonie "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej Jakub na dobre wymieni Marcina na Olka i wcale nie będzie się smucił z tego powodu! A wręcz przeciwnie, gdyż sam dumnie prezentuje swojego nowego przyjaciela, który na dodatek jest mężem najlepszej przyjaciółki jego żony!

M jak miłość po wakacjach. Marcin w szpitalu z Kamą! Połączy ich tragiczne zdarzenie
Najnowsze