M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Te wątki mogłyby powrócić! Widzowie są zgodni, kogo chcą oglądać

2023-07-29 22:43

W "M jak miłość" przewinęło się wiele postaci, tych bardzo lubianych i tych niechcianych. Nie każdy bohater pozostawał w serialu na dłużej i zdarza się, że nawet kluczowe osoby rezygnują z gry w hicie TVP2. Widzowie są natomiast niemal jednogłośni w decyzji, kogo przywróciliby do "M jak miłość"! Niektóre wątki były tak lubiane, że fani ubolewają nad ich przerwaniem. Niektórzy chętnie zobaczyliby te postaci z powrotem na ekranie. Czy to prawdopodobne, że w nowym sezonie "M jak miłość" nastąpią zmiany w obsadzie?

Stare wątki z "M jak miłość" powrócą? Widzowie są pewni, kogo chcą oglądać

Często jest tak, że pewien wątek z "M jak miłość" trwa dłuższy czas, ale ostatecznie się kończy. Tak było wiele razy, m.in. przy okazji knucia Anki (Weronika Rosati), która próbowała uwieść Budzyńskiego. Ostatecznie artystka zniknęła z ich życia, natomiast w nadchodzących odcinkach "M jak miłość" po wakacjach 2023 nadal będzie mącić Julia (Marta Chodorowska). Jej wątek też wydaje się nie potrwać w nieskończoność, więc prawdopodobnym jest, że serialowa Malicka prędzej czy później zniknie z wątku Magdy (Anna Mucha) i Andrzeja (Krystian Wieczorek). 

Są również postaci, które odgrywały kluczowe role w "M jak miłość", ale z różnych powodów odeszły z serialu. Zniknęła m.in. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), a wraz z nią Leszek (Sławek Uniatowski), Michał (Paweł Deląg), Zosia (Julia Wróblewska) i Wojtek (Feliks Matecki). Oni do hitu TVP2 raczej na pewno nie powrócą. Możliwe jednak, że będzie się pojawiać Mateusz (Krystian Domagała), który chociaż nie wydał żadnej oficjalnej informacji o zakończeniu współpracy z serialem, coraz mniej gra w serialu. 

Na Facebooku "Super Express Seriale" pojawiła się grafika, gdzie widzowie mieli głosować nad tym, kto mógłby ich zdaniem wrócić do "M jak miłość". Zdecydowana większość opowiedziała się za chęcią kontynuacji losów Marka (Kacper Kuszewski) i Ewy (Dominika Kluźniak). To oni byli uwielbianymi postaciami, ale oboje przebywają w Australii, gdzie mieszka także Natalka (Marcjanna Lelek) oraz od niedawna Ula (Iga Krefft). Wiele osób zadecydowało, że dobrze by było, gdyby Mostowiak z ukochaną powrócili do Grabiny. To jednak mało prawdopodobne, by scenarzyści kontynuowali ich historię. 

Zmiany w "M jak miłość"

Pewnym jest, że zmiany w obsadzie hitu TVP2 były i będą, ponieważ muszą pojawiać się nowości, więc niektóre wątki muszą znikać. Na ekranie prawdopodobnie nie pojawi się Ula, ale za to rozwinie się nowy romans Bartka (Arkadiusz Smoleński). Monika Mielnicka nie bardzo chce komentować swój dalszy udział w hicie TVP2, więc nie wiadomo, czy nie zniknie też Lilka Banach. Już na początku sezonu "M jak miłość" Zduńscy i Budzyńscy dowiedzą się, że nie żyje Wojtek Marszałek (śp. Emilian Kamiński), a Magda i Andrzej nadal będą mierzyć się z tym, czy ojciec Nadii (Mira Fareniuk) pojawi się w ich życiu. Okaże się bowiem, że mężczyzna jednak przeżył wojnę. 

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu po wakacjach. Aresztowanie Andrzeja. Marcin i Kama będą razem!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze