M jak miłość

M jak miłość. Tak uczczą pamięć zmarłego Wojtka Marszałka. W domu Zduńskich nigdy o nim nie zapomną! - ZDJĘCIA, WIDEO

2023-07-14 11:16

Wiadomość o śmierci Marszałka (śp. Emilian Kamiński) w nowym sezonie "M jak miłość" dobije rodzinę Zduńskich. Kinga (Katarzyna Cichopek) dowie się o odejściu Wojtka w najmniej oczekiwanym momencie, kiedy sama będzie drżeć o życie Piotrka (Marcin Mroczek). Prawnik wyląduje po zawale w szpitalu, a żona będzie musiała opłakiwać aż dwie osoby! Na szczęście stan męża zacznie się niebawem poprawiać, a Maraszałek już nigdy nie wróci do bliskich... Katarzyna Cichopek zdradziła, jak Zduńscy w "M jak miłość" po wakacjach 2023 uczczą pamięć o zmarłym... Jeden symbol chwyta za serce!

Podwójna tragedia w "M jak miłość" po wakacjach 

Śmierć Wojtka Marszałka dobije wszystkich w kolejnych odcinkach "M jak miłość". Mało tego, informacja o odejściu seniora pojawi się nagle i w najgorszym możliwym momencie. To Marysia (Małgorzata Pieńkowska) dostanie telefon od przerażonej Krysi (Hanna Mikuć), która zadzwoni akurat w momencie, kiedy Rogowska i Kinga będą płakały nad losem Piotrka. Zduński dostanie bowiem zawału, a lekarze przetransportują go do szpitala. Kinga kompletnie się załamie, zadrży o życie męża, a specjalista niemal od razu zakomunikuje jej, że stan mężczyzny jest bardzo poważny. Zduńska będzie czuwać obok łóżka ukochanego i poprosi go o to, by absolutnie jej nie zostawiał. 

W takiej sytuacji nikt nie będzie przygotowany na to, że Krysia zadzwoni z fatalnymi wieściami. Przekaże bliskim, że Wojtek nie żyje, a na Kingę spadnie kolejna tragedia. Potem naturalnie będzie musiała poinformować o wszystkim dzieci, a kiedy stan męża się poprawi, także jego... Wszyscy pogrążą się w żałobie i smutku. 

Zduńscy zadbają o pamięć o zmarłym Marszałku w "M jak miłość" po wakacjach

Jak wynika z nagrania Katarzyny Cichopek z planu "M jak miłość", pamięć o Wojtku nigdy nie zniknie. Aktorka pokazała, jak w domu Zduńskich będą pielęgnować pamięć o zmarłym Marszałku. Chodzi o ramkę zdjęciową, która stanie na szafce. - Uwielbiam patrzeć na stare fotografie - mówi Katarzyna Cichopek i pokazuje zdjęcie Wojtka. Zmarły czule patrzy na fotografii na serialowego wnuka i widać dobrze, że właśnie na rodzinie zawsze najbardziej mu zależało. 

Kinga, Piotrek, Krysia i dzieciaki nigdy nie zapomną o tym, jak wspaniałym człowiekiem był Wojtek. Będą mogli oglądać go na zdjęciach i wspominać w rozmowie. Prawdą jest, że mężczyzna umiał rozweselić każdego, a wnuki kochały go ponad wszystko. Chociaż często wpędzał bliskich w kłopoty, tak naprawdę był bardzo oddanym i dobrym człowiekiem. Kinga i Piotrek zadbają o to, by pamięć o seniorze trwała wiecznie. 

Katarzyna Cichopek ujawniła jak w M jak miłość uczczą pamięć zmarłego aktora. Pokazała co czeka Zduńskich!
Najnowsze