M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Tajny romans Iwony z największym wrogiem! Aneta przeprowadzi śledztwo w sprawie kochanka matki - ZDJĘCIA

2023-08-20 19:51

Miłosne uniesienia seniorów z "M jak miłość" w nowym sezonie wzbudzą wiele emocji! Samotna Iwona Kryńska (Hanna Śleszyńska) znajdzie w końcu mężczyznę, z którym nawiąże romans! Po rozwodzie z ostatnim mężem matka Iwony (Ilona Janyst) nie miała szczęścia w miłości. Ale w kolejnych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach los połączy Iwonę z największym wrogiem córki. Kryńska ukryje randki z kochankiem przed Anetą, ale ta szybko zorientuje się, że jej matka kogoś ma. Co będzie gdy w wyniku śledztwa Aneta odkryje z kim spotyka się Iwona? Da matce błogosławieństwo? Poznaj szczegóły.

Czy Aneta w nowym sezonie "M jak miłość" dowie się kto jest kochankiem jej matki Iwony Kryńskiej?

Iwona Kryńska w nowych odcinkach "M jak miłość" jesienią 2023 nie będzie dłużej sama! Ostatni związek szalonej, odważnej, pewnej siebie dentystki, która razem z przyjaciółką Aleksandrą (Małgorzata Pieczyńska) założyła cukiernię "Makarenka", nie wypalił. Góral Jędrzej Gutowski (Piotr Majerczyk), stryj Franki (Dominika Kachlik) z Bukowiny Tatarzańskiej długo podrywał Iwonę, ale różnice charakterów, temperamentów okazały się nie do pogodzenia.

Tak Iwona Kryńska w "M jak miłość" pozna Argasińskiego i zacznie się spotykać z Jerzym

I kiedy Iwona w kolejnym 24 sezonie "M jak miłość" pogodzi się z tym, że jest skazana na samotność właśnie w "Makarence" pozna mężczyznę, który sprawi, że jej serce zabije mocniej. Już ponad miesiącu temu na planie "M jak miłość" po raz pierwszy ukazały się zdjęcia Iwony z nowym kochankiem, którym zostanie profesor Jerzy Argasiński (Karol Strasburger), szef Anety i Olka (Maurycy Popiel) z kliniki, seksista, który swego czasu dręczył Chodakowską w pracy wstrętnymi komentarzami.

Czego Argasiński w nowych odcinkach "M jak miłość" będzie chciał od Iwony Kryńskiej?

Teraz wychodzą na jaw szczegóły sekretnego romansu Iwony i Argasińskiego w "M jak miłość", który narodzi się w cukierni. W premierowych odcinkach Argasiński zacznie randkować z matką Anety i trudno będzie rozszyfrować o co tak naprawdę mu chodzi. Czy Argasiński naprawdę będzie zainteresowany Iwoną, czy raczej będzie miał w tym romansie ukryty cel?  Przecież jeszcze do niedawna Jerzy spotykał się z pielęgniarką Laurą (Klaudia Kulinicz). To się okaże niebawem.

Matka Iwony w "M jak miłość" po wakacjach postanowi ukryć ich spotkania przed córką, obawiając się, jak Chodakowska zareaguje na wiadomość, że umawia się z jej szefem, którego ta szczerze nie znosi, który wiele razy dał jej do zrozumienia, że nie nadaje się na lekarza. Przenikliwa Aneta szybko jednak domyśli się, że Kryńska ma adoratora i spróbuje odkryć, kto został kochankiem Iwony. Śledztwo Anety w nowym sezonie "M jak miłość" może doprowadzić do zaskakujących rezultatów.

M jak miłość ZWIASTUN 1735 odcinka. Śmierć ojca Nadii i finał procesu oprawcy Basi. Tak się zacznie nowy sezon
Najnowsze