M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1715: Samotny Argasiński na randce z młodszą pielęgniarką Laurą! Tak zacznie się ich romans? - ZDJĘCIA, WIDEO

2023-03-07 9:28

W 1715 odcinku "M jak miłość" samotność Argasińskiego, żale wylewane z myślą o Patrycji (Alżbeta Lenska), poruszą serce równie samotnej jak ordynator pielęgniarki Laury (Klaudia Kulinicz). Wystarczy, że młoda podwładna Argasińskiego podsłucha jego rozmowę z Ewą Kalinowską (Anna Kerth), jak bardzo cierpi po odejściu żony, a już w 1715 odcinku "M jak miłość" zlituje się nad profesorem i zaprosi na wspólny wieczór. Z okazji urodzin Laura złoży Argasińskiemu bardzo śmiałą propozycję. A kiedy opuszczą razem klinikę, ruszą plotki, że ordynator i pielęgniarka mają romans. Zobacz WIDEO i ZDJĘCIA z tych scen z 1715 odcinka "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1715 - wtorek, 7.03.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Czy to możliwe, by w 1715 odcinku "M jak miłość" Jerzy Argasiński z wyrachowanego, bezwzględnego szowinisty, który zmienił życie swojej byłej żony Patrycji w piekło zmienił się w samotnego, rozżalonego rozwodnika, wzbudzającego tylko współczucie? Tak teraz na ordynatora spojrzy pielęgniarka Laura, która przypadkiem podsłucha w kawiarni rozmowę Argasińskiego z Ewą Kalinowską i odkryje, że profesor po rozwodzie chciał zniszczyć związek Patrycji i Łukasza. Z pomocą podstawionej Łukaszowi dziewczyny, która miała go uwieść. - Dobrze, to już nie ma co dalej tego ciągnąć! - uzna Argasiński, gdy w 1715 odcinku "M jak miłość" Ewa obwieści, że Klaudia (Angelika Smyrgała) wycofała się z dalszej współpracy. Tym samym Jerzy zerwie ich umowę. 

- Chyba, że wymyślimy coś innego?

- Nie, skończymy już z tym szaleństwem, naprawdę. Dla mnie to był test. I Łukasz go zdał. Widać wyraźnie, że on kocha naprawdę Patrycję i ona jego. Cóż muszę się po prostu z tym pogodzić, że drzwi dla mnie już są zamknięte... - słowa Argasińskiego w 1715 odcinku "M jak miłość" zabrzmią jakby naprawdę chciał odpuścić. Ewa nie da jednak temu wiary. - Tak łatwo się poddajesz?

- A co mam robić? Przecież Patrycja odeszła ode mnie bezpowrotnie… A do tego żalu za - jakkolwiek to patetycznie zabrzmi - miłością mojego życia, doszła potworna samotność. I tym się jakoś muszę zmierzyć... - wyzna przyjaciółce Argasiński, nieświadomy tego, że jest na podsłuchu.

Co prawda Laura w 1715 odcinku "M jak miłość" przekaże rewelacje o Argasińskim i jego intrydze dalej w klinice, ale tylko Anecie (Ilona Janyst). Doda też, że ordynator poniósł już zasłużoną karę za swoje niecne występki, bo został zupełnie sam. Po kilku godzinach pielęgniarka zaproponuje szefowi wspólny wieczór, z okazji jej urodzin. - Pani Lauro, skoro ma pani dziś urodziny, to co pani robi w pracy? Przecież nie ma pani dyżuru? Proszę świętować! - poleci jej ordynator, gdy zjawi się w jego gabinecie z tortem bezowym i kawą.

- W sumie to taki smutny dzień. Poczęstowałam dziewczyny tortem, wypiłyśmy kawę, ale one po pracy wracają do swoich domów. Mężów, facetów... No, a na mnie nie czeka żaden mąż, ani nawet facet. Przede mną taki samotny wieczór. Przepraszam za śmiałość, ale może miałby pan ochotę zjeść kawałek tortu i napić się ze mną kawy…

- Oczywiście. Z prawdziwą przyjemnością! - zapewni Argasiński, którego w 1715 odcinku "M jak miłość" zaskoczy, że Laura tak nagle zmieniła swój stosunek do niego. Do tej pory ich relacje były dość chłodne, czysto zawodowe. A kiedy ordynator i pielęgniarka wyjdą razem z kliniki, Aneta i Olek (Maurycy Popiel) będą nie mal pewni, że coś jest na rzeczy.

M jak miłość. Argasiński upoluje nową ofiarę! Pielęgniarka Laura zostanie kochanką ordynatora!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze