M jak miłość

M jak miłość. Argasiński weźmie się za matkę Anety w nowym sezonie?! Iwona nie przejdzie obojętnie obok Jerzego - ZDJĘCIA

2023-07-12 11:13

Cwany Argasiński (Karol Strasburger) weźmie się za matkę Anety (Ilona Janyst) w "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej? Jerzy już wie, że nie ma szans u byłej żony Patrycji (Alżbeta Lenska), a zdążył pokazać, że też ma ludzie odruchy, pragnie z kimś dzielić dzień i czasem odczuwa samotność. Czyżby szalona i pewna siebie Iwona (Hanna Śleszyńska) zastąpiła Argasińskiemu Patrycję? Spotkanie u córki w klinice może przynieść prawdziwy przełom! Ilona Janyst jest zachwycona pracą z serialowymi Jerzym i Iwoną.

Co połączy matkę Anety i Argasińskiego w "M jak miłość" po wakacjach?

Iwona miała kiedyś napięte relacje z córką, podobnie jak cwany Argasiński. Kiedy Kryńska pojawiła się w życiu Chodakowskich, lekarka wcale nie była zachwycona. Matka kojarzyła jej się z aferami, kłamstwami i zamieszaniem. Przypomnijmy, że Aneta nie miała też łatwo z Jerzym, który dopiero od niedawna pokazuje, że może nie jest jednak aż taki zły, na jakiego się kreował. Każdy pamięta jak traktował Patrycję, która zdołała od niego uciec i związać się z Łukaszem (Jakub Józefowicz). Argasiński pokazał przy niej najgorszą twarz, więził ją i znęcał się psychicznie. Wydaje się jednak, że profesor nieco ochłonął, przemyślał pewne sprawy, bo już w minionych odcinkach "M jak miłość" pokazał się z tej lepszej strony. Oznajmił Patrycji, że niczego od niej nie oczekuje i może czuć się bezpiecznie. Mało tego, zainteresował się nawet Martą, z którą umówił się na spotkanie, ale ostatecznie sprawy nie poszły dalej.

Iwona i Argasiński razem w "M jak miłość" po wakacjach?

Czy to możliwe, że doświadczony Argasiński weźmie się za matkę Anety? Zdjęcie na Instagramie Ilony Janyst dowodzi, że aktorka rewelacyjnie spędza czas z serialową matką i profesorem.

- Jakby ktoś się zastanawiał jak się gra w takim teamie, w co wątpię bo to się rozumie samo przez się, ale gdyby jednak ktoś się zastanawiał, to powiem tak: jest to śmiechu karuzela nie do wytrzymania! - podpisała zdjęcie Ilona Janyst, co ostatecznie potwierdza, że darzy koleżanki i kolegów z planu "M jak miłość" wyjątkową sympatią. 

Prawdopodobnie dojdzie do spotkania Kryńskiej i Argasińskiego w klinice i możliwe, że ta dwójka przypadnie sobie do gustu. Iwona to szalona, wiedząca czego chce kobieta, a Jerzy ma charakterek. Może wzajemnie by się uzupełniali i wyszłoby z tego coś więcej? Na szczegóły trzeba poczekać do jesieni, kiedy rozpoczną się kolejne odcinki "M jak miłość".

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu po wakacjach. Aresztowanie Andrzeja. Marcin i Kama będą razem!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze