M jak miłość

M jak miłość. Aneta i Olek będą musieli prosić Iwonę o pomoc w nowym sezonie! Ich szczęście nie potrwa długo? - ZDJĘCIA

2023-07-12 9:39

Zaskakujące wieści z planu "M jak miłość" rzucają nowe światło na to, co będzie się działo w życiu Anety (Ilona Janyst) i Olka (Maurycy Popiel)! Nie jest tajemnicą, że w nowym sezonie u Chodakowskich zajdą duże zmiany, ale dojdzie też do zawirowań w związku z małżeńskim kryzysem. Aneta postawi na rozwój kariery, specjalizację z pediatrii, co bez wątpienia odbije się na rodzinie. Teraz pojawiło się zdjęcie zza kulis "M jak miłość" po wakacjach 2023 sugerujące, że nie obędzie się bez pomocy matki Anety, Iwony Kryńskiej (Hanna Śleszyńska). Mimo, że Chodakowscy będą wyglądali na szczęśliwych, to mogą być tylko pozory. Zobacz GALERIĘ tych ujęć.

Jak w nowym sezonie "M jak miłość" potoczą się losy Anety i Olka w obliczu kryzysu w rodzinie Chodakowskich?

Aneta i Olek w nowych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach staną przed trudnym wyzwaniem jak pogodzić pracę w klinice ortopedii, kolejne zawodowe wyzwania z życiem rodzinnym, opieką nad synem Boryskiem (Tymon Szkopek). Oczywiście Chodkowscy nie dadzą rady bez zatrudnionej niani Lilki (Monika Mielnicka), ale jedna opiekunka do dziecka nie wystarczy. Zwłaszcza, że w następnym sezonie "M jak miłość" kariera Anety nabierze tempa. Nie wystarczy już jej tylko bycie żoną ordynatora, wybitnego ortopedy i chirurga. Po długich poszukiwaniach Aneta znajdzie także swoją drogę w medycynie - pediatrię, a konkretniej traumatologię dziecięcą.

O tym, że w "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej Aneta wyjedzie z Polski na szkolenie do Monachium mówiło się już w finale minionego sezonu! W tajemnicy przed mężem Aneta dostałam się na szkolenie z traumatologii dziecięcej i postawiła na rozwój kariery! Początkowo Olek protestował, bo ogarnął go lęk czy da sobie radę sam z ich synem Boryskiem, ale ostatecznie uznał, że musi wspierać żonę, która znalazła nowy cel w życiu zawodowym.

Ale Anety w kolejnych odcinkach w "M jak miłość" jesienią 2023 nie zabraknie w serialu. Wręcz przeciwnie, Ilona Janyst w jednym z ostatnich wywiadów ujawniła, że u jej bohaterki nie zabraknie przełomowych wydarzeń. - Dużo się będzie działo, szczególnie pod względem zawodowym, tak że jest co grać. W sprawach osobistych również szykuje się sporo zawirowań, może nie tyle dotyczących Anety, ile jej bliskich, w co, chcąc nie chcąc, będzie musiała się zaangażować - powiedziała Janyst.

Kryzys u Chodakowskich w "M jak miłość" w nowym sezonie na szczęście będzie dotyczył tylko małżeństwa Izy (Adriana Kalska) i Marcina (Mikołaj Roznerski), które ostatecznie się rozpadnie. Aneta, jako jedyna przyjaciółka Izy, zostanie przez nią wciągnięta w konflikt z Marcinem! Ale wydaje się, że stanie po stronie szwagra, a nie jego niewiernej żony.

Życie zawodowe Anety w "M jak miłość" po wakacjach nabierze rozpędu Ze zdjęć z planu serialu wynika, że po powrocie z Monachium zacznie pracować na oddziale pediatrycznym, zapragnie być chirurgiem ortopedą, który specjalizuje się w leczeniem operacyjnym urazów kości, stawów u dzieci. Ale bez wsparcia matki Anety ani ona, ani Olek nie dadzą rady z dzieleniem pracy z opieką nad Boryskiem.

Iwona Kryńska w nowym sezonie "M jak miłość" będzie na każde wezwanie córki i zięcia. "Nie ma to jak towarzystwo ukochanej córeczki i idealnego zięcia❤️😄❤️.Na mamusię zawsze mogą liczyć😁 " - napisała Hanna Śleszyńska. Mimo, że na rodzinnym zdjęciu Chodakowscy z Iwoną wyglądają na szczęśliwych, pełnych energii i radości z tego, co przyniesie im życie, to mogą być tylko pozory.

M jak miłość. Mąż Ilony Janyst w obsadzie! Pechowy kleryk zbliży się do Anety
Najnowsze