M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Aneta i Olek skończą jak Iza i Marcin?! Wydało się jak rozwód Chodakowskich wpłynie na ich małżeństwo

2023-06-26 12:01

Na jednym rozwodzie Chodakowskich w "M jak miłość" w nowym sezonie się nie skończy, a Aneta (Ilona Janyst) i Olek (Maurycy Popiel) podzielą los Izy (Adriana Kalska) i Marcina (Mikołaj Roznerski), którzy rozwiodą się w kolejnych odcinkach po wakacjach? Po tym co ostatnio działo w serialu, jak na oczach widzów rozpadały się szczęśliwe małżeństwa, jak zdrady dopuszczali się wierni, zakochani mężowie, już chyba nikogo nie zdziwią kolejne kryzysy i rozbite rodziny. Czy Anetę i Olka w "M jak miłość" jesienią 2023 także czeka rozstanie? Czy Chodakowska, tak jak Iza, postawi na pracę, rozwój kariery i zapomni o tym co jej najważniejsze, o mężu i ich synu Borysku (Tymon Szkopek)? Sprawdź, co ujawniła Janyst!

Co czeka Anetę i Olka w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach?

Rozwód Izy i Marcina w "M jak miłość" po wakacjach 2023 odbije się rykoszetem na Anecie i Olku? Bracia Chodakowscy są ze sobą blisko związani, zawsze trzymali się razem, a Iza do niedawna była najlepszą przyjaciółką Anety. Jej się zwierzała z miłości do kochanka Radka (Philippe Tłokiński), żaliła się, że teściowa Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska) znienawidziła ją za rozbicie rodziny, u niej Iza szukała wsparcia gdy w finale sezonu "M jak miłość" przed przerwą wakacyjną Marcin zaginął nad rzeką w Grabinie i wszyscy myśleli, że zrobił coś głupiego. Ale Aneta nigdy nie owijała w bawełnę! Otwarcie potępiała Izę za zdradę, odejście od Marcina i dzieci.

Tak też będzie w nowym sezonie "M jak miłość", bo Aneta nie będzie obojętna na rozwód Izy i Marcina, zaangażuje się w pomoc szwagrowi nad dziećmi, Szymkiem (Staś Szczypiński) i Mają (Laura Jankowska), a do tego będzie trzymała wspólny front z Aleksandrą, która jeszcze przed rozwodem wykluczy synową z rodziny! Ilona Janyst w ostatnim wywiadzie zapowiedziała, że u Chodakowskich jeszcze długo nie zapanuje spokój.

- W sprawach osobistych również szykuje się sporo zawirowań, może nie tyle dotyczących Anety, ile jej bliskich, w co, chcąc nie chcąc, będzie musiała się zaangażować - powiedziała ekranowa Aneta w rozmowie z portalem światseriali.interia.pl. Jak rozprawa rozwodowa, ostateczny rozpad rodziny Izy i Marcina odbije się na Anecie i Olku? Czy ambitna lekarka zrozumie, że jest bliska popełnienia tego samego błędu co Iza, która opuściła męża i dzieci, bo kariera na stanowisku redaktor naczelnej "Głosu Gródka" była ważniejsza?

Na pewno w nowym sezonie "M jak miłość" Aneta postawi na rozwój, znajdzie własną drogą w medycynie, skupi się na szkoleniach z traumatologii dziecięcej, bo będzie chciała teraz zająć się małymi pacjentami po wypadkach i urazach ortopedycznych. Małżeństwo z Olkiem na tym ucierpi? Na razie się na to nie zanosi, bo sama Janyst uspokoiła widzów, że miłości tej pary nic i nikt nie jest w stanie zniszczyć.

- Na szczęście w domu ma spokój, wraz z Olkiem niezmiennie tworzą zgodne, kochające się małżeństwo - i przyznam, że ta opcja bardzo mi odpowiada - zapowiedziała Janyst, ale nawet ona nie zna dalszych losów Anety i Olka w kolejnych odcinkach "M jak miłość" następnego 24 sezonu. Aktorzy kręcą odcinki z około czteromiesięcznym wyprzedzeniem, więc u drugich Chodakowskich też wiele się może jeszcze wydarzyć.

M jak miłość. Zmiany u Zduńskich po żałobie! To ona zamiast Krysi Filarskiej zajmie się dziećmi Kingi i Piotrka
Najnowsze