M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Siostra Kamy wyląduje w szpitalu! Walka o Marcina Chodakowskiego stanie się groźna? - ZDJĘCIA

2023-08-27 22:14

W nowym sezonie "M jak miłość" Kama (Michalina Sosna) i jej siostra Ania (Alina Szczegielniak) wylądują w szpitalu! Obie będą żywo zainteresowane przystojnym i opiekuńczym Marcinem (Mikołaj Roznerski), ale czy Chodakowski jakkolwiek przyczyni się do tego, że młodsza siostra tancerki będzie potrzebowała specjalistycznej pomocy? W kolejnych odcinkach "M jak miłość" miłosny trójkąt Kamy, Ani i Marcina może wymknąć się spod kontroli. Czy detektyw uratuje sytuację i wreszcie odnajdzie miłość? Co się stanie siostrze Kamy? Sprawdź, co już wiadomo!

Walka o Marcina w kolejnych odcinkach "M jak miłość" posunie się za daleko?

Marcin nie zazna spokoju przy Kamie i jej siostrze. Wiadomo już, że Chodakowski w kolejnych odcinkach "M jak miłość" zbliży się do pięknej tancerki, z którą spędzi wspólną noc po zakrapianej imprezie w klubie. Zaczną spędzać coraz więcej czasu razem, aż pewnego dnia detektyw pozna siostrę Kamy. Okazuje się, że Ania, atrakcyjna i szalona siostra tancerki, zakocha się w Marcinie od pierwszego wejrzenia! Zachwyci ją nie tylko postawa, wdzięk i tajemniczość mężczyzny, ale też chęć pomocy i dobroć. Nie da się ukryć, że Chodakowski od zawsze działał na kobiety, ale kiedy pozostawał w związku z Izą (Adriana Kalska), nie pozwalał sobie na "skoki w bok". To żona zostawiła go dla kochanka Radka (Phillipe Tłokiński), więc detektyw ma prawo układać sobie życie na nowo. Problem w tym, że kobiety będą wręcz szaleć na jego punkcie.

Wybierze Kamę, bardziej doświadczoną, ale uśmiechniętą i zabawną kobietę? Czy może jej młodszą siostrę, zakochaną w nim bez pamięci? Może zostanie sam? Na to pytanie nie ma jeszcze odpowiedzi, ale pewnym jest, że Ania i Kama zapewnią Marcinowi wiele wrażeń. Tancerka niejednokrotnie wpadała w kłopoty, z których musiał ratować ją Chodakowski. To raczej się nie zmieni, a jej młodsza siostra tylko zaogni sytuację. 

Kama i Ania wylądują w szpitalu w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach!

Na najnowszych zdjęciach z planu "M jak miłość" widać, że Kama i Ania pozują w szpitalu. Aktorki Michalina Sosna i Alina Szczegielniak opublikowały zdjęcia z pracy przy dalszych odcinkach hitu TVP2. Stąd wiadomo, że pacjentką stanie się Ania, bo to ona ma na sobie piżamę. Na pewno dla tego, że wyląduje w szpitalnym łóżku i będzie musiała czuć się wygodnie. Kama prawdopodobnie odwiedzi siostrę w trudnej sytuacji, bo na zdjęciu ma codzienne ubrania. 

Co się stanie Ani i czy Marcin będzie miał cokolwiek wspólnego z tragedią? Na odpowiedzi na te pytania trzeba będzie nieco zaczekać, ale z pewnością Chodakowski pomoże tancerce i jej siostrze na tyle, na ile będzie możliwość. 

M jak miłość po wakacjach. Marcin w szpitalu z Kamą! Połączy ich tragiczne zdarzenie
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze