M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Rozwód Izy i Marcina pociągnie za sobą szokujące konsekwencje. Zmienią niejedno życie - ZDJĘCIA

2023-06-28 15:46

Rozwód Izy (Adriana Kalska) i Marcina (Mikołaj Roznerski) w "M jak miłość" po wakacjach 2023 jest już pewny. Chodakowscy rozwiodą się, spotkają się w sądzie i nastąpi formalny koniec małżeństwa. Szkoda tylko, że rozwód Izy i Marcina pociągnie za sobą spore konsekwencje dla innych bohaterów "M jak miłość". Rozstanie Chodakowskich na zawsze i nieodwracalnie, przyczyni się do szokujących zwrotów akcji m.in. u Anety (Ilona Janyst) i Olka (Maurycy Popiel) czy Kamy (Michalina Sosna), a to jeszcze nie koniec.

Rozwód Izy i Marcina z "M jak miłość" odmieni niejedno życie

Iza i Marcin rozwiodą się w "M jak miłość" po wakacjach 2023. Sam Mikołaj Roznerski informował widzów, że małżeństwo detektywa z Izą przeszło do historii. Formalnie wydarzy się to dopiero w nadchodzącym sezonie "M jak miłość", kiedy to Chodakowscy spotkają się w sądzie. Pewnym jest, że oboje pójdą swoją drogą. Kobieta wcale nie odpuści dalszej znajomości z Radkiem (Philippe Tłokiński), a przystojny detektyw zacznie nowe życie. W tym, aby stanął na nogi i pocieszył się po rozstaniu, pomoże mu tancerka Kama. 

Rozwód Izy i Marcina z "M jak miłość" wpłynie na wiele wątków w serialu, bo przecież nie da się ukryć, że Chodakowscy stanowili jedną z najbardziej rozpoznawalnych i najważniejszych par. Skoro nastąpi rozwód, swoje sprawy będą musieli poukładać na nowo m.in. Aneta i Olek. Brat Marcina z żoną staną przed bardzo trudnym wyborem, kogo wspierać w tej sytuacji. Z jednej strony lekarz na pewno nie postanowi zostawić brata w potrzebie, z drugiej jednak,  Aneta wiele lat przyjaźni się z Izą... Sama Ilona Janyst przyznała, że losy jej i Olka zakręcą się wokół tragedii najbliższych... Już nigdy nie będzie jak dawniej. 

Zmiany wokół Chodakowskich w "M jak miłość nieuniknione 

Formalne rozstanie Izy i Marcina wpłynie także na losy tancerki Kamy. Wcześniej kobieta nie pozwalała sobie na większe spoufalanie się z detektywem, ale nie da się ukryć, że przysłowiowa chemia iskrzy u nich od początku. Kiedy Marcin zacznie godzić się z rozstaniem z żoną, chętnie zajmie się nową znajomością. Kama pokazała się jako szalona striptizerka, kolorowa i głośna, gotowa na wszystko, lubująca się w kłopotach. Zdradzamy, że Kama nieco zwolni tempo, zmieni nieco styl i otworzy się przed dobrym i czułym Chodakowskim. 

Na szczęście Maja (Laura Jankowska) i Szymek (Staś Szczypiński) polubili nową znajomą taty. I dobrze, bo Kama zacznie stale wpadać do detektywa do domu. Pociechy Chodakowskich będą musiały się nauczyć, że rodzice nie są już razem i przyzwyczaić się do nowej rzeczywistości. Pewnym jest więc, że rozwód Izy i Marcina wiele zmieni nie tylko w ich życiu, ale w losach osób dookoła. 

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu po wakacjach. Aresztowanie Andrzeja. Marcin i Kama będą razem!
Najnowsze