M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Trudny czas Anety. Będzie cierpieć z powodu krzywdy najbliższych!

2023-06-25 12:04

Aneta (Ilona Janyst) nie będzie miała lekko w "M jak miłość" po wakacjach 2023. Czeka ją sporo zawirowań i chociaż w małżeństwie z Olkiem (Maurycy Popiel) układa się dobrze, Chodakowska przeżyje gorsze chwile. Chodzi o krzywdę i cierpienie najbliższych, które czekają ją już niebawem. Aneta w "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej będzie musiała podjąć trudne decyzje, zastanowić się nad relacjami z osobami wokół siebie i przewartościować niektóre kwestie. Co ją czeka i czy szykują się prawdziwe problemy u Chodakowskich? Sprawdź.

Kłopoty Anety z "M jak miłość". Co ją spotka w nowym sezonie?

Aneta miewa lepsze i gorsze momenty, ale zawsze potrafi radzić sobie w trudnych sytuacjach. I dobrze, bo w kolejnych odcinkach "M jak miłość" wiele w jej życiu się wydarzy. Chociaż póki co nic nie zagraża jej miłości z Olkiem, bo tworzą naprawdę zgraną parę, nie zabraknie zawirowań. Chodzi oczywiście o ich najbliższych, czyli rozpad małżeństwa Izy (Adriana Kalska) i Marcina (Mikołaj Roznerski). To nie będzie łatwa kwestia, bo przecież detektyw to brat Olka, zaś Aneta bardzo zaprzyjaźniła się z Izą. Nie ma co jednak ukrywać, że nawet to ona zdradziła męża, a nie odwrotnie. Tę informację Aneta poznała już w minionym sezonie "M jak miłość" i dała nawet Izie reprymendę, ale to nic nie da. Wiadomo już, że relacja jej i Radka (Philippe Tłokiński) się nie skończy, a Marcin zacznie układać sobie życie na nowo.

Ilona Janyst zdradza, co czeka Chodakowską 

W wywiadzie dla portalu światseriali.interia.pl Ilona Janyst przyznała, że w nadchodzących odcinkach "M jak miłość" Anetę czeka walka o najbliższych, martwienie się o ich dobro i obserwacja trudnych wydarzeń. 

- Dużo się będzie działo, szczególnie pod względem zawodowym, tak że jest co grać. W sprawach osobistych również szykuje się sporo zawirowań, może nie tyle dotyczących Anety, ile jej bliskich, w co, chcąc nie chcąc, będzie musiała się zaangażować - tłumaczy aktorka w wywiadzie dla światseriali.interia.pl. 

To może oznaczać tylko jedno. Chodakowska zaangażuje się w sprawę rozwodu Izy i Marcina. Będzie musiała zdecydować czy wspierać w tym wszystkim przyjaciółkę, czy raczej niewinnego Marcina, brata swojego męża. To z pewnością będą trudne decyzje. Na pewno Anecie i Olkowi nie przyjdzie łatwo patrzeć na to, że ich rodzina się rozpada. Nic już nie będzie bowiem takie samo, jak już dojdzie do rozłamu małżeństwa Izy i Marcina na zawsze...

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu po wakacjach. Aresztowanie Andrzeja. Marcin i Kama będą razem!
Najnowsze