M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Radosne nowiny u Anity i Kamila. Werner wygadał się przy ważnej okazji - WIDEO, ZDJĘCIA

2023-06-21 21:28

Na planie "M jak miłość" nakręcono właśnie odcinek z imprezą u Zduńskich, podczas której jednymi z gośćmi będą Anita (Melania Grzesiewicz) i Kamil (Marcin Bosak) oraz Adam Werner (Jacek Kopczyński)! Okazji do świętowania w domu Kingi (Katarzyna Cichopek) i Piotrka (Marcin Mroczek) będzie co najmniej kilka. Zwłaszcza powrót Piotrka do zdrowia po zawale serca. Ale za kulisami nowego sezonu "M jak miłość" nastąpi też coś niespodziewanego, sytuacja, która będzie sporym zaskoczeniem. Werner wygadał się, że chodzi o ulubioną parę, Anitę i Kamila. Radości nie będzie końca. Zobacz ZDJĘCIA w naszej GALERII z tymi scenami i WIDEO z planu.

Co czeka Anitę i Kamila w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach? Czy będzie ślub tej pary?

To co dzieje się za kulisami "M jak miłość" zobaczymy dopiero w nowym sezonie po wakacjach, ale zapowiada się na dużą dawkę szczęścia, radości i przełomowych zmian u wielu bohaterów! Impreza u Zduńskich w domu przy Deszczowej, do której ujęcia właśnie powstały na planie produkcji, będzie niesamowitą okazją do spotkania Kingi i Piotrka z rodzina i przyjaciółmi. Choć wśród gości zabraknie najważniejszych osób, m.in. Franki (Dominika Kachlik) u boku Pawła (Rafał Mroczek), nie będzie też Magdy (Anna Mucha) i Andrzeja (Krystian Wieczorek), to po przebytej żałobie, dramatycznych przeżyciach w związku z zawałem serca Piotrka, długą walką o jego powrót do zdrowia, wreszcie zapanuje sielanka.

Relacje z planu "M jak miłość", które natychmiast pojawiły się na profilach gwiazd serialu na Instagramie wskazują, że nie tylko dla Zduńskich to będzie radosny czas. Swoim szczęściem będą się cieszyli także Anita i Kamil, którzy na imprezie pojawią się bez córki Poli (Hania Nowosielska), ale za to w cudownych nastrojach. Zakochani i szczęśliwi jak nigdy wcześniej. Czy to oznacza, że wreszcie zdecydują się na ślub, o którym mówią już od dawna? Serialowy Adam Werner uchylił rąbka tajemnicy i wspomniał o "takiej sytuacji", która zaskoczy wielu. - A to nasza para ulubieńców i ja... Skromna moja osoba - zaprezentował Anitę i Kamila.

Z kolej Melania Grzesiewicz na Instagramie napisała, że spędziła wyjątkowy czas podczas pracy nad nowymi odcinkach "M jak miłość". - Kręcimy dla Was jesienne odcinki 🫶🏻 Dzisiejszy dzień na planie był cudowny, piękne okoliczności Konstancina, piękna pogoda i piękni ludzie. Uwielbiam moją pracę. Oczywiście słowem nie wspomniała o tym co czeka Anitę i Kamila w "M jak miłość" po wakacjach 2023, czy radość zakochanych ma związek z ich ślubem, ale wiele wskazuje na to, że u tej pary także sporo się zmieni. Przeszli razem trudne chwile, więc doceniają to co mają i nie będą chcieli tego stracić. 

M jak miłość. Koszmarny wypadek bliźniaczek na planie! Córka Kingi i Piotrka zalała się łzami
Najnowsze