M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Impreza powitalna Piotrka! Tak po zawale przywita Zduńskiego rodzina i przyjaciele - ZDJĘCIA, WIDEO

2023-06-21 10:37

W nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach Piotrek (Marcin Mroczek) nie umrze na zawał serca i wróci do domu. Zduński napędzi ogromnego stracha nie tylko Kindze (Katarzyna Cichopek) i Marysi (Małgorzata Pieńkowska), ale również reszcie rodziny i przyjaciołom, którzy po wyjściu ze szpitala pokażą mu, jak bardzo jest dla nich ważny. W nowym sezonie "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej najbliżsi urządzą mu wyjątkową imprezę, aby z powrotem przywitać go na Deszczowej. Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w WIDEO i naszej GALERII ZDJĘĆ!

Piotrek przeżyje zawał serca w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach! Tak rodzina i przyjaciele powita go z powrotem w domu

W nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach Piotrek nastraszy nie tylko swoją rodzinę, ale również i przyjaciół. Wszystko przez to, że Zduński za późno zwolni swoje tempo życia, przez co jego serce nie wytrzyma. Mąż Kingi w końcu weźmie kilka dni wolnego i zabierze rodzinę na urlop do Grabiny, ale niestety miły wypad do siedliska skończy się koszmarem. W pewnym momencie Piotrek złapie się za serce i upadnie, a jego żona zaalarmuje Rogowskich i pogotowie, a także przystąpi do resuscytacji. Zduński dostanie zawału, a lekarze stoczą dramatyczną walkę o jego życie i na szczęście wyjdą z niej zwycięsko. W nowym sezonie "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej Piotrek przeżyje atak serca i będzie mógł wrócić do domu, gdzie będzie czekała na niego niespodzianka!

W nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach rodzina i przyjaciele Zduńskiego przygotują dla niego imprezę powitalną! Oczywiście, na Deszczowej przywitają go wszystkie pociechy - Lenka (Olga Cybińska), Misiek (Aleksander Bożyk) oraz bliźniaczki Emilka (Julia Kempka) i Zuzia (Marcelina Kempka), a nawet pies Saper; brat Paweł (Rafał Mroczek), jak również współpracownicy z kancelarii - Adam Werner (Jacek Kopczyński) oraz Kamil (Marcin Bosak) z Anitą (Melania Grzesiewicz). W nowym sezonie "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej Piotrek zostanie przywitany po królewsku, co już zdradziła Katarzyna Cichopek, jak i sama produkcja na swoich profilach na Instagramie!

Jak widzimy na filmie z planu w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach na Piotrka będzie już czekała pięknie ubrana rodzina i przyjaciele. Bliscy przygotują dla Zduńskiego przepyszne i zdrowe smakołyki, aby mógł nieco zregenerować się po pobycie w szpitalu, a przede wszystkim zadbał o swoją dietę, która po przebytym zawale będzie wręcz wskazana podobnie jak większa porcja ruchu i odpoczynku oraz mniej stresu. Oczywiście, w nowym sezonie "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej Zduński będzie ogromnie poruszony niespodzianką, jaką przygotują dla niego najbliżsi i bardzo szczęśliwy, gdyż zda sobie sprawę, że ma dla kogo żyć! I może w końcu nieco zwolni!

M jak miłość po wakacjach. Szokujące zamiany na Deszczowej! Po zawale Piotrka jego związek z Kingą nie będzie już taki sam!
Najnowsze