M jak miłość

M jak miłość. Trudne przejścia Anity i Kamila. Śmiertelna choroba Gryca, niebezpieczna podróż i walka o dziecko. Najgorsze dopiero nadejdzie? - WIDEO

2023-06-01 23:05

Anita (Melania Grzesiewicz) i Kamil (Marcin Bosak) z "M jak miłość" przeżyli razem dramatyczne momenty. Los nie oszczędzał tej pary, a ich szczęście wisiało na włosku nie tylko ze strachu o córkę Polę (Hania Nowosielska), o którą musieli walczyć z jej biologiczną matką Weroniką (Ewelina Kudeń-Nowosielska). Para mocno też odczuła tragiczne wydarzenia związane z Andrzejem Budzyńskim (Krystian Wieczorek), który został ranny w wypadku na Ukrainie. Cieniem na związku Anity i Kamila kładła się też choroba Gryca, który ma za sobą operację wycięcia guza mózgu. Nowy sezon "M jak miłość" po wakacjach 2023 przyniesie jeszcze więcej komplikacji i najgorsze dopiero nadejdzie? Sprawdź co powiedzieli sami aktorzy o ich wątku w serialu.

Co czeka Anitę i Kamila w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach 2023? Czy będzie ślub?

Miłość Anity i Kamila w "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej zostanie wystawiona na kolejne próby? Co prawda są w sobie totalnie zakochani, ich związek wydaje się stabilny, oparty na wzajemnym zaufaniu i uzupełnieniu się przeciwieństw, ale nie takie szczęśliwe pary z serialu przechodziły kryzysy. W finale sezonu "M jak miłość" nic nie zapowiadało, że między Anitą i Kamilem coś miałaby się popsuć. A tym bardziej nie zanosi się na to, żeby ktoś mógł między nich wkroczyć, spróbować ich skłócić, poróżnić albo w najgorszym wypadku rozdzielić. Muszą uważać na Weronikę, która nie raz pokazała, że nie można jej ufać.

Ze względu na Polę przyjęli jej wyrodną matkę do rodziny, ale dopiero nowe odcinki "M jak miłość" pokażą, czy nie będą tego żałować. Kamil nieco bardziej ostrożnie podchodzi do Weroniki. Matka Poli dopuściła się przecież porwania dziecka, jej kochanek zaatakował Anitę i choć zapewniała wiele razy, że zrozumiała błędy z przeszłości, to nie wiadomo do czego jeszcze jest zdolna. Okradła przecież Kamila, a wcześniej chciała wrobić w dziecko Adama Wernera (Jacek Kopczyński). Anita z kolei wierzy Weronice, chce, żeby Pola miała przy sobie prawdziwą matkę.

I właśnie z tego powodu w "M jak miłość" między Anitą i Kamilem dochodziło do napięć. - Kamil jest porywczy, bardzo charakterny. Anita jest dla niego takim balsamem, który trochę uspokaja go. To wszystko trochę mięknie pod wpływem Anity, która jest bardzo spokojna, opanowana, więc może po prostu on dodał jej czegoś, czego ona nie miała. Ona dała jemu coś, czego on potrzebował. I tak to zafunkcjonowało. Wszystko się dobrze składa... - powiedziała Melania Grzesiewicz w "Kulisach serialu M jak miłość".

Zakochani z "M jak miłość" są doświadczeni przez życie, Kamil bardziej niż Anita, więc szukają takiego ustatkowania. To jest kluczem do sukcesu tej pary, która w obliczu choroby Kamila mówiła już nawet o ślubie.

W ostatnim sezonie "M jak miłość" Anita i Kamil zmierzyli się także z tragedią, która dotknęła Andrzeja Budzyńskiego podczas wyjazdu na Ukrainę na poszukiwania informacji o rodzicach Nadii (Mira Fareniuk) przygarniętej przez Magdę (Anna Mucha). Andrzej omal nie zginął w wypadku, a Anita drżała ze strachu, że podróż Kamila do ogarniętego wojną kraju może się źle dla niego skończyć. Gryc sporo ryzykował wyjeżdżając na Ukrainę, by odnaleźć rannego Andrzeja.

- Te wszystkie wydarzenia, ta sytuacja z Andrzejem, wcześniej choroba Kamila dają odpowiednią perspektywę na rzeczy ważne i mniej ważne. Na co warto zwracać uwagę w swoim życiu, a co jest zupełnie nieistotne i nad czym nie warto się pochylać - dodała Melania Grzesiewicz w "Kulisach serialu M jak miłość". 

Z relacji z planu "M jak miłość" po wakacjach 2023 wynika, że w życiu Anity i Kamila będzie się znów sporo działo, a znając wyobraźnię scenarzystów, którzy nie oszczędzają żadnej pary, którzy dbają o to, by miłosną sielankę przeplatały dramaty, można się spodziewać wszystkiego po nowym sezonie.

M jak miłość. Zdrada Anity? Piotrek zobaczy ukochaną Kamila z Adamem w intymnej sytuacji!
Najnowsze