M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1727: Ślub Anity i Kamila w obliczu choroby. Chory Gryc nie będzie chciał dłużej zwlekać - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2023-04-24 21:13

W 1727 odcinku "M jak miłość" Kamil (Marcin Bosak) zachoruje i nagle zrozumie, że nie powinien odkładać ślubu z Anitą (Melania Grzesiewicz) na później. Cztery lata temu Kamil miał guza mózgu, walka z chorobą omal nie skończyła się śmiercią Gryca. Nic więc dziwnego, że teraz w obliczu pogarszającego się stanu zdrowia Kamil zaproponuje Anicie szybki ślub. Uzna, że nie ma co dłużej zwlekać, skoro ich przyjaciele, którzy już wzięli ślub, założyli rodziny są szczęśliwi, to ich udany związek także powinien przypieczętować ślub. Co na to Anita? Początkowo pomyśli, że Kamil żartuje, ale on będzie śmiertelnie poważny. Poznaj szczegóły, zobacz ZDJĘCIA i sprawdź czy dojdzie do ślubu Anity i Kamila.

"M jak miłość" odcinek 1727 - poniedziałek, 24.04.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Ślub Anity i Kamila, o którym w 1727 odcinku "M jak miłość" powie głośno sam Gryc będzie podyktowany chorobą. Niestety początek roku będzie dla Kamila wyjątkowo przykry. Poważnie zachoruje, więc kilka dni spędzi w domu, otoczony troskliwą opieką Anity i swojej córki Poli (Hania Nowosielska). Co będzie dolegało Kamilowi, który w 2019 roku przeszedł operację wycięcia guza mózgu i spojrzał śmierci w oczy? Pola zarazi go anginą, którą Kamil będzie przechodził wyjątkowo ciężko. Gorączka, osłabienie, ból gardła dadzą mu się poważnie we znaki.

Do tego w 1727 odcinku "M jak miłość" dojdą problemy z Weroniką (Ewelina Kudeń-Nowosielska), która po tym jak okradła Kamila wyrazi skruchę i zapewni, że zabrała mu pieniądze, bo była pod ścianą. Oczywiście Gryc nie uwierzy. Nie ufa matce swojej córki i da temu wyraźnie wyraz. W finale Kamil pokłóci się z Weroniką, po której stronie stanie nawet Anita.

Co więcej, ukochana Kamila w 1727 odcinku "M jak miłość" uzna, że ze względu na Polę powinien dać Weronice kolejną szansę, pogodzić się z byłą kochanką, bo na ich konflikcie najbardziej cierpi córka. Chory Kamil nie przyjmie do wiadomości argumentów Anity. - Mam dosyć Anita! Mam wrażenie, że od pewnego czasu powtarzamy tę samą rozmowę!

- I będę to powtarzała tak długo, jak będzie trzeba! Aż zrozumiesz! Przecież to nie chodzi o ciebie! Nie chodzi nawet o Weronikę. Ja wiem, że reagujesz na nią energicznie. To chodzi o twoją córkę. Tak to bym nawet palcem nie kiwnęła. Tylko, że ona kocha to dziecko. I dlatego musimy dać jej kolejną szansę...

Ostatecznie w 1727 odcinku "M jak miłość" Anita przekona Kamila, żeby zaprosił Weronikę na ich rodzinne ferie, wyjazd razem z Polą za granicę, w jakieś ciepłe miejsce. Któryś już raz partnerka Kamila będzie miała na niego dobry wpływ, dzięki Anicie wykaże się empatią, zrozumieniem wobec błędów Weroniki, choć podświadomie będzie chciał jej urwać głowę.

Choroba, troska Anity o Polę i jego samego w 1727 odcinku "M jak miłość" uświadomi Kamilowi, że powinien się z nią jak najszybciej ożenić. Rok temu Kamil oświadczył się Anicie, tylko po to, żeby od niego nie odeszła. Podarował jej nawet pierścionek, bo był przekonany, że Anita marzy o ślubie, legalizacji ich związku. Ale ona odmówiła.

Co w 1727 odcinku "M jak miłość" Anita powie na ślub z Kamilem? - Tak sobie leżę dzisiaj i myślę o różnych sprawach. Zobacz, wszyscy dookoła się hajtnęli już. Nawet Adaś oświadczył się, co jest kompletnym wariactwem akurat... A my?

- Co my?

- Dostałaś pierścionek? Dostałaś... Przyjęłaś? Ja nie wiem na czym stoję.

- Ty tak na poważnie?

- Mam straszną gorączkę dzisiaj. Może jutro wszystkiego się wyprę, ale jestem śmiertelnie poważny... - chory Kamil w 1727 odcinku "M jak miłość" będzie pewny, że chce wziąć ślub z Anitą, lecz dla niej propozycja małżeństwa wyda się mocno podejrzana. Zważywszy na stan Kamila. - No, masz gorączkę. Wiesz co, wrócimy do tej rozmowy, jak nie będziesz miał gorączki - utnie szybko temat.

M jak miłość odcinek 1727 ZWIASTUN. Julia wyśle z telefonu Andrzeja SMS-a z pogróżkami. Tak wrobi Budzyńskiego w zabójstwo?
M jak miłość. Wyjątkowa rocznica Magdy i Andrzeja. Tylko Budzyński będzie o niej pamiętał
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze