M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1730: Piotrek w coraz gorszym stanie. Kinga zauważy objawy choroby Piotrka, ale nie przyzna się, co mu jest - WIDEO, ZDJĘCIA

2023-04-20 22:00

W 1730 odcinku "M jak miłość" Piotrek (Marcin Mroczek) nie zdoła dłużej ukrywać przed Kingą (Katarzyna Cichopek), że czuje się coraz gorzej. Przemęczonego, zestresowanego Zduńskiego dopadną kolejne objawy choroby - zawroty głowy, omdlenia, a nawet bóle w klatce piersiowej. Zamiast jednak zadbać o siebie Piotrek w 1730 odcinku "M jak miłość" będzie jeszcze ciężej pracował. Aż wreszcie Kinga zorientuje się, że z mężem dzieje się coś złego. Blady, cierpiący na bezsenność Zduński będzie już cieniem człowieka. Gdy Kinga zwróci mu uwagę, żeby zwolnił, przebadał się, Piotrek nie przyzna się co mu dolega. Zobacz WIDEO z tych scen i ZDJĘCIA z 1730 odcinka "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1730 - wtorek, 9.05.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Choroba Piotrka w 1730 odcinku "M jak miłość" będzie postępowała, a sam Zduński wciąż będzie się zachowywał jakby nic mu nie dolegało, jakby był niezniszczalny. Zamiast zgłosić się na badania do lekarza, odpuścić pracę, zadbać o swoje zdrowie, Piotrek zacznie wypierać, że z jego zdrowiem jest coraz gorzej. Kiedy Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek) zwróci mu uwagę, że kiepsko wygląda, Zduński zwali swój stan na przemęczenie.

Także Kinga w 1730 odcinku "M jak miłość" zauważy, że jej mąż ostatnio zbyt ciężko pracuje, nie śpi, nie je, co odbije się na jego formie i wyglądzie. - Kiedy ostatni raz wiedziałeś się w lustrze? Jedziesz na oparach. Nawet w nocy nie możesz spać... - troska zaniepokojonej Kingi to jednak za mało, żeby Zduński zwolnił tempo.

- Piotrek jest facetem niezwykle ambitnym i właśnie boi się zawieźć i chce być dobrym mężem, ojcem i prawnikiem. Zaczyna po prostu na siebie nakładać za dużo. Chyba nie potrafi nie raz wrzucić na luz. Piotrek zbliża się do 40-stki i to może to czas na podsumowanie swojego stanu zdrowia. On ewidentnie nie chce tego robić. Tu praca, tu jakaś rozprawa. Piotrek zwodzi sam siebie, oszukuje najbliższych - powiedział o swoim bohaterze Marcin Mroczek w "Kulisach serialu M jak miłość". 

Niestety w 1730 odcinku "M jak miłość" Piotrek kolejny raz zasłabnie, tym razem w kancelarii. Nikomu o tym nie powie i do tego nie pójdzie do lekarza. Aż wreszcie Andrzej przekaże Pawłowi (Rafał Mroczek) niepokojące wieści o Piotrku. Brat potrząśnie w końcu chorym mężem Kingi, żeby pomyślał, że tu nie chodzi nie tylko o jego zdrowie i życie.

- Masz żonę, czwórkę, dzieci, zapomniałeś o nich?! Zapomniałeś na co zmarł nasz ojciec? Na zawał serca! Doigrasz się, zobaczysz! - uprzedzi go. Mimo ostrzeżeń Kingi i Pawła w 1730 odcinku "M jak miłość" Piotrek nie zgłosi się na badania do kardiologa. Żonę okłamie, że był u lekarza, ale nic złego się nie dzieje.

M jak miłość. Choroba Piotrka doprowadzi do tragedii. Czy mąż Kingi umrze?
Listen on Spreaker.
Najnowsze

Materiał sponsorowany