M jak miłość, odcinek 1649: Dramatyczny finał oświadczyn Kamila. Anita nigdy nie zostanie jego żoną - ZDJĘCIA, WIDEO

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1649: Dramatyczny finał oświadczyn Kamila. Anita nigdy nie zostanie jego żoną - ZDJĘCIA, WIDEO

M jak miłość, odcinek 1649: Koszmarne oświadczyny Anity i Kamila. Nie przyjmie pierścionka i ucieknie? - ZDJĘCIA, WIDEO

2022-03-28 20:06

W 1649 odcinku "M jak miłość" Anita (Melania Grzesiewicz) odejdzie od Kamila (Marcin Bosak) kiedy Gryc zarzuci jej zdradę! W gniewie Kamil wygarnie ukochanej, że choć są parą, razem wychowują Polę (Hania Nowosielska), to nie ma prawa pozwalać jego córce widywać się z Weroniką (Ewelina Kudeń-Nowosielska). Pierwszy poważny kryzys w związku Anity i Kamila w 1649 odcinku "M jak miłość" skończy się rozstaniem. Aż wreszcie Gryc w akcie desperacji oświadczy się Anicie. Poprosi wściekłą kochankę, by została jego żoną, lecz zaręczyny skończą się dramatycznie nie tylko dla nich. Zobaczcie WIDEO z tych scen w "Kulisach serialu M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1649 - poniedziałek, 28.03.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Oświadczyny Kamila w 1649 odcinku "M jak miłość" będą jedynym sposobem, żeby zatrzymać Anitę, która po tym co usłyszy od Gryca zakończy ich związek! Od samego początku ich relacja była trudna, połączyła ich miłość do Poli, opieka nad 6-letnią córką Kamila, która tak bardzo potrzebowała matki. Anita stała się ukochaną ciocią Poli, zajęła miejsce Weroniki, która na długo porzuciła dziecko. Aż wreszcie Gryc zrozumiał, że razem z Anitą stworzyli rodzinę. Wszystko popsuje się gdy w 1649 odcinku "M jak miłość" Pola powie ojcu o spotkaniach z Weroniką i tym samym wyda Anitę! Zdradzony Gryc urządzi ukochanej awanturę i powie wiele gorzkich słów, których nie zdoła cofnąć.

- Najbardziej Anitę zabolało to, że Kamil powiedział w takich emocjach, że to są "ich sprawy". A skoro powiedział je w takich emocjach, to jest wielka szansa, że on tak naprawdę myśli. Anita poczuła, że nie jest traktowana jako członek rodziny, że w takiej ostatecznej sytuacji, trudnej sytuacji nie działają jako trio, jako rodzina, tylko jest Kamil i Pola... Anita po raz pierwszy naprawdę chce odejść... - zapowiedziała te sceny Melania Grzesiewicz w "Kulisach serialu M jak miłość".

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1649: Kamil wykrzyczy Anicie prosto w twarz, że nie ma prawa do jego córki Poli! - ZDJĘCIA, WIDEO

Odejście Anity w 1649 odcinku "M jak miłość" zaboli nie tylko Kamila, lecz także Polę. To właśnie córka Gryca posunie mu myśl, żeby wziął jej pierścionek i oświadczył się cioci. - Pola na pewno czułaby się źle, jakby Anita zniknęła. W tej sytuacji będzie ciężko i Pola zrobi wszystko, żeby Anita została - uchyliła rąbka tajemnicy Hania Nowosielska.

Zobaczcie w naszej GALERII ZDJĘCIA jak Anita odrzuci oświadczyny Kamila w 1649 odcinku "M jak miłość" >>>

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1647: Radość u Mostowiaków z narodzin kolejnego prawnuka Barbary. To dzięki Marcinowi! - ZDJĘCIA

Ze względu na Polę w 1649 odcinku "M jak miłość" Anita zgodzi się wysłuchać Kamila, który podczas romantycznej kolacji urządzonej przez córkę i Adama Wernera (Jacek Kopczyński) zapewni ukochaną jak bardzo żałuje. - Nie możesz karać mnie za to, że okazałem się takim idiotą! Oczywiście, że mamy wspólną przyszłość... Ty, ja i Pola jesteśmy rodziną! I masz w tej rodzinie dokładnie takie same prawa jak my... Może nawet większe, bo i ja, i Pola nie wyobrażamy sobie życia bez ciebie!

W desperacji Kamil w 1649 odcinku "M jak miłość" padnie przed Anitą na kolana i poprosi ją o rękę. - Może za chwilę pomyślisz sobie, że z mojej strony to błazenada, ale nigdy w życiu nie byłem bardziej poważny... Czy zgodzisz się zostać moją żoną? - zapyta z miną zbitego psa. Anita na chwilę zaniemówi z wrażenia, a potem zacznie się śmiać. - Kamil, błagam cię...

- Mówię serio... Kocham cię... - wyzna Anicie po raz pierwszy, a ona odpowie to samo. Mimo to w 1649 odcinku "M jak miłość" Anita nie przyjmie oświadczyn Kamila. Nie zgodzi się wyjść za niego za mąż! Zostanie nie tylko dlatego, że kocha Gryca, ale także dla jego córki, którą traktuje jak własne dziecko.

- Pola jest jedyną osobą, która może zmiękczyć Anitę. Wszystko się od Poli zaczęło i myślę, że na Poli się opiera, więc jeżeli by się okazało, że to życie raptem wraca do stanu sprzed związku, to byłoby to strasznie ciężkie - wyjaśniła Melania Grzesiewicz.

- Gdyby Kamil się spodziewał takiej reakcji Anity, być może nie zareagowałby aż tak ostro. Natomiast w momencie kiedy to przysłowiowe mleko się wylało, myślę sobie, że jest na tyle sprawny i bystry, że potrafi sobie radzić w takich sytuacjach - dodał Marcin Bosak.

M jak miłość. Anita odejdzie od Kamila kiedy odkryje zdradę! Nawet Pola jej nie zatrzyma?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze