M jak miłość, odcinek 1649: Kamil wykrzyczy Anicie prosto w twarz, że nie ma prawa do jego córki Poli! - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1649: Kamil wykrzyczy Anicie prosto w twarz, że nie ma prawa do jego córki Poli! - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1649: Kamil wykrzyczy Anicie prosto w twarz, że nie ma prawa do jego córki Poli! - ZDJĘCIA, WIDEO

2022-03-15 9:48

W 1649 odcinku "M jak miłość" w domu Kamila (Marcin Bosak) rozpęta się afera, jakiej jeszcze nie było. Okaże się, że zarówno Anita (Melania Grzesiewicz) jak i Gryc skrywają wzajemne tajemnice i pretensje, które urosną do tego stopnia, że w końcu wszystko wybuchnie i z hukiem zacznie się ich największa afera! W 1649 odcinku "M jak miłość" prawnik wygarnie Anicie, że nie ma prawa do jego córki Poli (Hanna Nowosielska), czym wrednie podkreśli, że Laskowska nie może bawić się w matkę dziewczynki. Kobieta tak się wścieknie, że zacznie się pakować! Zobaczcie WIDEO z tych scen z "Kulis serialu M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1649 - poniedziałek, 28.03.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1649 odcinku "M jak miłość" Kamil nie wytrzyma i wygarnie Anicie, co myśli o wtrącaniu się do nieswoich spraw. Pójdzie o to, że Anita zgodziła się spotkać z wyrodną matką Poli, a potem za plecami Gryca podała jej informacje na temat tego, gdzie i o której godzinie będzie bawiła się z dzieckiem. Kamil nie cierpi Weroniki (Ewelina Kudeń-Nowosielska) i uważa, że w ogóle nie powinna widywać się z Polą. Kiedy w  1649 odcinku "M jak miłość" dowie się, że Anita go nie posłuchała i pozwoliła Weronice zbliżyć się do dziecka, wpadnie w szał i powie o kilka słów za dużo.

- Myślałem, że w tej sprawie wyraziłem się jasno! Nie możesz wtrącać się w moje, w nasze życie, nie masz prawa! - wrzaśnie wściekły prawnik w 1649 odcinku "M jak miłość", co podaje "Świat Seriali". Tym samym udowodni, że nie traktuje sekretarki poważnie, bo zabrzmi jakby była dla niego obcą osobą. To zaboli Laskowską, która pokochała Polę jak własną córkę. - Myślałam, że to nasze wspólne życie, ale widocznie się myliłam... - rzuci i na tym nie poprzestanie. Po takich słowach postanowi się spakować i wyprowadzić.  Kamil ochłonie, przemyśli swoje zachowanie, ale będzie już za późno, bo Anita postanowi się wynieść. Poczuje się odrzucona i niechciana w domu prawnika i z jego dzieckiem, do których nie ma żadnych praw. 

Przeczytaj: Stulecie Winnych 4, odcinek 41: Pożegnanie Mani. Dręczona przez ubeków wyjedzie na zawsze z Ryszardem? - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

M jak miłość. Anita odejdzie od Kamila kiedy odkryje zdradę! Nawet Pola jej nie zatrzyma?

- W gniewie, częściowo słusznym, nazwałeś po imieniu to, co mnie już od dawna uwiera... Ty i Pola macie swoje życie, a ja jestem w nim tylko na doczepkę. I mam tego dość! - powie szczerze Anita w 1649 odcinku "M jak miłość" i jasno zakomunikuje, że jej zdaniem ten romans jest zakończony. Kamil nie pozwoli, by Anita odeszła na zawsze. Zrozumie, że przesadził i szybko postara się naprawić swój błąd. 

- Nie możesz karać mnie za to, że okazałem się takim idiotą! Oczywiście, że mamy wspólną przyszłość... Ty, ja i Pola jesteśmy rodziną! I masz w tej rodzinie dokładnie takie same prawa jak my... Może nawet większe, bo i ja, i Pola nie wyobrażamy sobie życia bez ciebie! - powie Kamil w 1649 odcinku "M jak miłość", padnie na kolana i oświadczy się kobiecie. - Anita, może za chwilę pomyślisz sobie, że z mojej strony to błazenada, ale nigdy w życiu nie byłem bardziej poważny... Czy zgodzisz się zostać moją żoną? - zapyta, a Anita początkowo go wyśmieje. Szybko jednak para wyzna sobie miłość i pogodzi się na dobre. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1648: Chora propozycja zboczeńca Igora. Franka nie uwierzy, że można być aż tak podłym - WIDEO

Najnowsze