M jak miłość, odcinek 1647: Radość u Mostowiaków z narodzin kolejnego prawnuka Barbary. To dzięki Marcinowi! - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm] M jak miłość, odcinek 1647: Radość u Mostowiaków z narodzin kolejnego prawnuka Barbary. To dzięki Marcinowi! - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1647: Radość u Mostowiaków z narodzin kolejnego prawnuka Barbary. To dzięki Marcinowi! - ZDJĘCIA

2022-03-21 20:12

W 1647 odcinku "M jak miłość" Barbara (Teresa Lipowska) z radością przyjmie nowinę o narodzinach kolejnego prawnuka, syna Łukasza (Jakub Józefowicz) i Patrycji (Alżbeta Lenska), który przyjedzie na świat w Grabinie w dramatycznych okolicznościach. Szczęśliwa seniorka rodu Mostowiaków podziękuje za to Marcinowi (Mikołaj Roznerski). Właśnie Chodakowski w 1647 odcinku "M jak miłość" będzie dla Barbary największym bohaterem, on uratuje nie tylko nienarodzone dziecko Łukasza, lecz także samego Wojciechowskiego. Pomoże mu ostatecznie pokonać Argasińskiego (Karol Strasburger) i uciec z Patrycją do Mostowiaków. Poznajcie szczegóły!

"M jak miłość" odcinek 1647 - poniedziałek, 21.03.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Narodziny syna Łukasza i Patrycji w 1647 odcinku "M jak miłość" poprzedzą wstrząsające wydarzenia w domu Argasińskich! Zdesperowany Łukasz zjawi się przed willą w towarzystwie detektywów, Marcina i Jakuba Karskiego (Krzysztof Kwiatkowski), by odbić ukochaną, ale bezwzględny ordynator na to nie pozwoli. Co prawda ciężarna Patrycja zdąży ostrzec Łukasza przed mściwym mężem i jego bandziorami, lecz Argasiński w 1647 odcinku "M jak miłość" nie cofnie się przed niczym, by zatrzymać żonę przy sobie. Działający na zlecenie Jerzego bandyta Herman (Piotr Łukawski) trafi do więzienia, więc Wojciechowski zapewni ukochaną, że nie ma już się czego bać. W tym czasie Marcin zajmie się mężem Patrycji.

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1647: Patrycja i Łukasz znów razem po porodzie! Połączy ich syn - ZDJĘCIA

Groźby Argasińskiego w 1647 odcinku "M jak miłość", który spróbuje zastraszyć Patrycję i Łukasza, na nic się zdadzą. Bo Marcin przypomni profesorowi, że za coś takiego może trafić do więzienia. Ostrzeżenie Chodakowskiego podziała na ordynatora na tyle skutecznie, że Jerzy nie zrobi już nic, by zatrzymać żonę przy sobie. W tym czasie u Mostowiaków w 1647 odcinku "M jak miłość" zjawi się Marta (Dominika Ostałowska), by z pomocą Barbary i Marysi (Małgorzata Pieńkowska) przygotować dla syna i ciężarnej przyjaciółki bezpieczną kryjówkę w leśniczówce w Grabinie. Dla seniorki rody wiadomość o kolejnym prawnuku, który lada moment ma się urodzić będzie wyjątkowo radosną nowiną.

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1649: Budzyński zdradzi Magdę jak Martę? Nawet terapia im nie pomoże

Kiedy w 1647 odcinku "M jak miłość" po całej akcji u Argasińskich Marcin zajrzy na chwilę do Barbary, którą kocha jak swoją babcię, ona powita Chodakowskiego jak prawdziwego bohatera. Dozgonnie wdzięczna, że uratował nienarodzone dziecko Łukasza, Patrycję i samego Wojciechowskiego przed tak niebezpiecznym człowiekiem dla Jerzy. Mostowiakowa z otwartymi ramiona przyjmie też do rodziny nową wybrankę Łukasza, osobiście zadba, by wnukowi, prawnukowi i Patrycji niczego nie zabrakło w leśniczówce.

Barbara wzruszy się jeszcze bardziej kiedy w 1647 odcinku "M jak miłość" Artur Rogowski (Robert Moskwa) z Marysią odbiorą poród Patrycji, a dziecko jedno z imion dostanie na cześć zmarłego Lucjana (śp. Witold Pyrkosz).

M jak miłość odc. 1647. Barbara (Teresa Lipowska), Marcin (Mikołaj Roznerski)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1647. Barbara (Teresa Lipowska), Marcin (Mikołaj Roznerski)
M jak miłość odc. 1647. Marta (Dominika Ostałowska), Marysia (Małgorzata Pieńkowska)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1647. Marta (Dominika Ostałowska), Marysia (Małgorzata Pieńkowska)
M jak miłość. Łukasz odbije Patrycję z domu potwora Argasińskiego? Mściwy ordynator zrobi wszystko, żeby go załatwić
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze